וידוי אישי קשה מאוד.

וידוי אישי.

הסיבה היחידה, אבל האחת והיחידה, שבגללה החלטתי לעולם לא אתחתן, היא מתוך נסיון חיים מר שהיו לי עם בנות זוג, שלא אחסרתי מהן כלום, ותמיד הייתה, צצה ובאה הבגידה מהן שפגעו בי מאוד.

ההבנה , הידיעה, חכמת הרחוב והחיים שלי והנסיון שלי לימדו אותי שאין פה אשם, או אשמה או אשמים, אלא ככה ברא הטבע את האישה, וכמו שאין אישה שלא מקבלת מחזור, אין אישה לא בוגדת, מכיוון שאנוכי מזן הגברים שלא יודע מה זה לבגוד, וזהו דבר שלא קיים אצלי, איניי מוכן ומסוגל לקבל בגידה בי.

האמת !!!, שמאחורי הבחירה האישית, שלא להתחתן לעולם, לא הבגידה של האישה הסיבה, אלא, היא התגובה הקיצונית ביותר שלי , שאנוכי מסוגל לעשות, אם וכאשר, הבגידה מתוודעת אלי, תגובתי כזאת קיצונית, שיכול ומסוגל אנוכי, לפגוע באישה שלי, באופן וצורה כזאת, שהיא תרצה שהאדמה תבלע אותה, לא לנשום ולראות אור יום מהבושה שאגרום לה, שהיא---פשוט מאוד קיום אורגיות המוניות בפומבי עם כל מה שזז, וזה בלי הבחנה בין מין, לאום, דת או גזע, פשוט הופך את עורי והופך לזונת כולם, מול העיינים של האישה שבגדה בי ולעיני כל העולם כולו, וידיעת הכל, רק כדי לעשות לה את הכי גרוע ורע שרק אפשר.

דבר שאיני מוכן ורוצה אנוכי לעשות, כי ככה ברא אותי הטבע, בדיוק כמו שברא את האישה ב - 180 ממני.

לכן נמנע אנוכי ממכן, למרות שרק יכולתי לבחור במי הייתי רוצה.

"נותנים אגוזים, למי שאין שיניים".

תודה.

קודם כל קח אוויר,לפי המכתב אתה על סף עילפון.תרגיע במעט.

אתה בחרת את מה שבחרת וזה בסדר,אבל אינך יכול לעשות הכללות.לא כל הנשים בוגדות כמו שלא כל הגברים בוגדים.

אולי יום אחד כן תמצא את הנפש התאומה וכן תתמסד.החיים יפים אז קח אותם בקלות.

וידוי לא צנוע במיוחד ועם הכללות מיותרות ולא אחראיות ...

כל אדם בוגד? מאיפה הסטטיסטיקה הזו?  

שנית אני אגלה לך סוד גלוי ... אף אחד לא בורח מטוב !

לכן כשאתה אומר שלא החסרת מהן כלום, תחשוב שוב ...

מנהל הפורום
1000+

לא מסכימה עם החלק השני של התשובה :"אף אחד לא בורח מטוב"

כאן בפורום נתקלתי לא פעם אחת שאנשים מחפשים הרפתקאות וריגושים חדשים זה לגמרי לא אומר שבבית לא טוב.

women 41, מודה אנוכי, לא קלים הם ימי חיי, וזאת כי הייתי נער תמים, שראה זאת כתוכנת אופי רעה מאוד, שהחלטתי לשנות אותה , על ידי רכישת ידע מלימודים אקדמאים, הרבה קריאת ספרי עיון, וחקירת הידע הנרכש בנסיון חיים בשטח, עד שיום אחד קטן ובהיר, האמת התפוצצה לי על כל הנשמה (אין הכוונה רק אהבה או בגידות), התמימות שהייתה לי נעלמה, ונשאר לי רק להצטער על מתנה ( תמימות ) שקיבלתי, ובעטתי בה.

החיים לאחר כך, מיותר לציין כבר לא היו אותו דבר, ונאלצתי להתמודד עם מציאות חדשה, ולא קלה, שהייתי צריך הרבה שנים של יסורים וסבל, כדי לדעת תחילה להתמודד איתה, ולאחר להסתגל אליה וללמוד לחיות אותה.

כיום אנוכי חי את חיי, בממלכה הפרטית שלי, מתבונן בעולם, ובמציאות שאנו חיים בה, ומרגיש כמו בקומדיה מלאת הומור.

הכללות מיותרות ולא אחראיות, אין ברצוני לספר לכם, וגם לא על סטטיסטיקות נכונות או שגויות, וכן אין לי סודות גלויים או חבואים, אלא הסתמכות על עובדות, שלמדתי בפקולטת הרפואה בשנה הראשונה באוניברסיטה, שכל בוגר ובוגרת למודי רפואה יודע ויודעת.

הלימודים כללו בין השאר אנטומיה, פיזילוגיה ופתולוגיה, תחילה של האדם ולאחר מכן של האישה, שהיא חידה עד היום, ואין שום דמיון בכלל בגוף השלם של האדם והאישה, בכל המערכות שקיימות בגוף השלם.

אדם מבחינה מינית יכל לחיות כל חייו, ללא יחסי מין בכלל, ללא קושי או חוסר.

אישה מבחינה מינית, היא בנוייה כך, וזוהי גם "החולשה היחידה" שלה מול האדם, שברגע שהיא מאבדת את בתוליה, היא מאבדת את עצמאותה, ונתונה שבוייה תחת רצונות מיינים, שעליה לספק, רק עם גבר, לצורך קיומי, גם אם היא לסבית.

עובדתית אישה בריאה נפשית ופיזית, בוניה כך, ובנוסך מחקרים בני מאות שנים הוכיחו שאישה, אם לא תקיים יחסי מין עם גבר, במשך תקופה של בין 3 עד 6 חודשים, תגיד לשיגעון מוחלט, וזה במקרה הטוב.

כאן בפורום נתקלתי לא פעם אחת שאנשים מחפשים הרפתקאות וריגושים חדשים זה לגמרי לא אומר שבבית לא טוב.

דעתי שונה ... אם בבית יש אהבה, יש ריגוש, יש חום, יש הקשבה, יש איכפתיות, יש שיתוף, יש הבנה ... אז לא מחפשים כלום בחוץ

מנהל הפורום
1000+

דעתי שונה ...

אם בבית יש אהבה, יש ריגוש, יש חום, יש הקשבה, יש איכפתיות, יש שיתוף, יש הבנה ... אז לא מחפשים כלום בחוץ

איך מחזיקים בבית את הריגוש???השאר ניחא.......

דעתי שונה ...

אם בבית יש אהבה, יש ריגוש, יש חום, יש הקשבה, יש איכפתיות, יש שיתוף, יש הבנה ... אז לא מחפשים כלום בחוץ

איך מחזיקים בבית את הריגוש???השאר ניחא.......

שאלה חשובה ולא פשוטה ...

השאלה היא מהו ריגוש ?

אבל אנסה לענות לך עינייני להבנתי ... ריגוש מחזיקים ע"י זמן איכות בין שני בני הזוג, בילויים משותפים, טיולים בטבע, הפתעות קטנות בשבתות ולא רק בימי הולדת, הומור, סקס בכל מיני מקומות וגם ספונטני ללא תכנון מראש, מבטים מגע וליטופים ...

מנהל הפורום
1000+

בקיצור,לשכוח משאר העולם לרגע ולהגיד עכשיו "רק אני ואת כאן" בשביל עצמינו רק.

אני הייתי מוסיפה גם טלפון קצר באמצע יום עבודה עם תוכן של מילות אהבה בהפתעה גמורה וגם מעט דיבורים מלוכלכים.

מסכים עם כל מילה ... כך שומרים על הריגוש והסיכוי שמישהו יחפש בחוץ קטן יותר

לכן אני אומר שוב את דעתי .... אף אחד לא בורח מזוגיות טובה 

מנהל הפורום
1000+

הפעם,מצודדת..

הלימודים כללו בין השאר אנטומיה, פיזילוגיה ופתולוגיה, תחילה של האדם ולאחר מכן של האישה, שהיא חידה עד היום, ואין שום דמיון בכלל בגוף השלם של האדם והאישה, בכל המערכות שקיימות בגוף השלם.

אדם מבחינה מינית יכל לחיות כל חייו, ללא יחסי מין בכלל, ללא קושי או חוסר.

אישה מבחינה מינית, היא בנוייה כך, וזוהי גם "החולשה היחידה" שלה מול האדם, שברגע שהיא מאבדת את בתוליה, היא מאבדת את עצמאותה, ונתונה שבוייה תחת רצונות מיינים, שעליה לספק, רק עם גבר, לצורך קיומי, גם אם היא לסבית.

עובדתית אישה בריאה נפשית ופיזית, בוניה כך, ובנוסך מחקרים בני מאות שנים הוכיחו שאישה, אם לא תקיים יחסי מין עם גבר, במשך תקופה של בין 3 עד 6 חודשים, תגיד לשיגעון מוחלט, וזה במקרה הטוב.

גם אני למדתי אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה (באוניברסיטה העיברית) ולא זכור לי שום דבר ממה שאתה מזכיר פה.

אם כבר אז הפוך - ראה ערך "קרי לילה" שבו הפיזיולוגיה הזיכרית דורשת פליטת זרע כל כמה זמן ואין מקבילה נשית

יפה מולגן,

תשובה לעניין!!!!!

סיפוק מיני עצמי על ידי אוננות, או המקרה שיש קרי לילה לא דורש פרטנר, גבר לא זקוק לבן או בת זוג להגיע לסיפוק מיני, אישה "חייבת" גבר, לסיפוק מהסוג הזה.

קפיש.

יש מבין ?

רינגו? השם תמוה! וכל הצגת המקרה שלך תמוהה גם כן. אתה מכליל בלי הגיון מסתמך לכאורה על נתונים מופרכים ותורת האבולוציה רחוקה ממך שנות דור. הייתי מנחש שאתה מרקע דתי/חרדי וכל ה"וידוי" שפרסמת הוא פרובוקציה לא מוצלחת. אולי נכווית בעבר ביחסים עם בת זוג, צר לי אך זה קורה לשני המינים. מכאן ועד הכללה גורפת? המרחק רב.

ממליץ לך על טיפול פסיכולוגי עמוק עם טיפול מיני. אולי תראה בעתיד את האור.

למשתתפי הפורום: אלו מילים קשות אך לעיתים הן נדרשות.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר