נותרתי שבורת לב. רוצה לשתף אתכם ומעניינת תגובתכם:

שלום לכולם, היות ויש פורום מיוחד למקרים אלו אני משערת שזה קורה וקרה לעוד אנשים רבים. מקווה שלא תישפטו אותי לרעה.

אז ככה:

אני בשנות ה - 30 לחיי, גרושה כ 5 שנים ואם לילד. לפני כשנה רשמתי את הילד שלי לחוג שהוא ביקש. לאחר שדיברתי עם אחד מחברי ההנהלה לבקשת הנחה , החלטתי לרשום אותו. כפעמיים דיברתי עם אותו חבר הנהלה ואז התגלגלו הענניינים לכך שהוא ביקש חברות בפייסבוק ופעם אחת הגעתי אליו למשרד לקפה,...לא דייט מיוחד או משהו.

התחלנו לדבר על כך שאני גרושה ועל הקשיים שיש לי עם הגארוש והוא מצידו סיפר לי כמה רע לו עם אשתו ושהוא גם מת להתגרש.

התחלנו להתכתב ולדבר בטלפון כמה פעמים, הוא היה ג'נטלמן אמיתי, הוא היה עובד בלילות אז גם בלילה, מחוץ לבית הוא הייה מתקשר והיינו מדברים שעות, על הכל....

בהתחלה היה לי ברור שאני לא נכנסת איתו לשום מערכת יחסים, מבחינתי קשר רומנטי עם גבר נשוי היה מחוץ לתחום שלי, הקו האדום שלי, תמיד הייתי מסתכלת על קשר כזה כאסור, כהרס עצמי כעמידה במקום .....

ובאמת בהתחלה התחמקתי מלהיפגש איתו, אם הייתי קובעת איתו לבסוף הייתי מבטלת מהר, לא נפגשתי איתו ולא הזמנתי אותו אלי הביתה בשום אופן בכל מיני אמתלות... ווגם אמרתי לו זאת, שזה לא בריא לי ולא לו אבל הוא המשיך לחזר ולחזר ולחזר....לבסוף החלטתי להיענות לחיזוריו, הוא נתן לי הרשה שהרבה זמן לא הרגשתי. החלטתי לשים הכל בצד ו"ליהנות". התחלתי לומר לעצמי: מה איכפת לי להינות איתו? גם אם הוא נשוי? הרי כרגע אני לא רוצה מישהו רציני, ובאמת, הייתה תקופה חלשה בחיי באותה תקופנה שרציתי שקט אחרי כמה קשרים לא יוצלחים, חשבתי שקשר כזה, ללא מחוייבות לא ידרוש ממני המון אבל יתן לי המון...וכך קרה באמת: התחלנו כקשר שטחי ביותר, דיברנו המון,  נפגשו כמעט כל יום קרוב להבית שלי או במקום העבודה לקפה, הוא היה  בא לבקר אותי המון בעבודה, נפגשנו לצהריים ביחד, הוא היה משתף אותי בכל מה שעובר עליו ביום יום, החל מהעבודה שלו וכלה במה שקורה לו בבית....וגם לי היה טוב לשתף אותו, אני מאוד מחזיקה ממנו כבן אדם פיקח, חכם ובוגר (הוא גם יותר מבוגר ממני ב - 10 שנים) עם חכמת חיים מדהימה.

גם התפקיד שלו הרשים אותי, מודה! כעבור חודש, לאחר מעט לחץ מצידו הכנסתי אותו אלי הביתה והתחיל סקס. הוא אמר לי "אני התאבהתי בך, כבר מרגיש שאני אוהב אותך, אני יודע שאת מנסה להתרחק ולא אוהבת אותי אבל אני יודע שזה יבוא".

התחלנו לקיים יחסים הכי מדהים שיש, נהננו מכל רגע נתון של ביחד, היה לנו לילה ספציפי אחד בשבוע שהיינו נפגשים, גם התאפשר לנו בגלל אופי העבוה שלו כך שאשתו לא חשדה בו בתחילה כי זה לא יוצא דופן שהוא יוצאט בלילות. הסקס היה מדהים, וככה התאהבתי בו יותר ויותר, מבחינתי הוא ב אדם מדהים כשלעצמו. כמה פעמים גם יצאו מחוץ לעיר ליום כיף , שנינו לקחנו חופש והיינו לבדנו.

הקשר  נמשך כך כחצי שנה. עד שיום אחד שמתי לב שהוא הוריד מינון, ברמה מאוד בולטת הן בסמס והן בשיחות. ישבנו לדבר ולבדוק מה העניין, לא יכטול להיות שכל הרגשות נעלמו בן רגע והוא סיפר לי שאשתו חושדת בו כבר כמה זמן וזה רק ענין של זמן עד שהיא תעלה עלינו. החלטנו להתרחק. אני גם הגעתי למסקנה שקשר כזה מספק אותי רגעית ובלדל אבל עתיד אין לי איתו ולכן לשנינו הסידור של להיפרד התאיים.....ניסוניו להיפרד אבל לללא הצתלחה, היה לי רע ביותר, עצוב ואז הרגשתי כמה אני מאוהבת בבן אדם הזה!! אבל לאיזמתךי חזרה, אחרי כשבועיים הוא התקשר כי הצתגעגע, לא  יכול בלעדי ואז שוב, חרנו לקשר אינטנסיבי, שכבנו, נפגשנו....

אבל הורשה ההרגשה שהוא לא שלי והתחילו להיות לי חסרים מאוד גדולים כגון: הוא הפסיק לומר לי כמה הוא אוהב אותי, ירדו מאוד הפגישות, לא הביא לי מתנות, גם לא בחגים וגם לא ביום הולדת, הסמסים ירדו פלאים ןוכך גם הטלפונים....הרגשצתי שאני ממש רודפת אחריו בלי כל כל תגובות חמות ממנו.

עד היום - במשך כ - 4 חודשים אני מרגישה שאני רודפת אחריו ומשפילה את עצמי בכך שאני כל הזמן אומרת לו כמה אני אוהבת אותו ומרגישה כמו "מתחננת": ליחס ממנו. הוא טוען שכלום לא השתנה אצלו, הוא עדין אוהב אותי מאוד אפילו ולא רוצה לפגוע בי. שהוא בתקופת משבר גדול שעליו אגב הוא סיפר לי, אכן זה סיפור רציני ומטריד אבל לא חשבתי שאהיה לו למטרד עד כדי כך שאני ימיותרת לו בתקופה הזו של חייו.... אני לא מפסיקה לבכות בגללו, כל דבר שהוא עושה עם אשתו או מספר לי שקנה לה, הביא לה...גורם לי לבכי והתקפת קנאהה נוראית.

יצאה לנו לדבר על  פרידה והחלטנו עוד כמה פעמים על פרידה מוחלטת, אנחנו לא מצליחים להתנתק אחד מהשניה, לי מאוד קשה בלעדיו וקשה לי להתמודד עם פרידה כזאת והוא.....גם בקשה לו כי הוא כל הזמן מתקשר גם אם הוא החליט שזהו זה אומר שהוא לא יתקשר יותר.

שנינו יודעים שאין פה עתיד לשום כיוון, אני מבחינתי רוצה שוב להקים בית, ללדת עוד ילדים,  להתמסד ולא להרגיש בדידות נוראיתה עוד, ומצד שני  הלב שלי מאוד רוצה אותו, משתוקק להיות איתו כל הזמן....

דיברנו אתמול והיום והא ארמר לי דברים מאוד כואבים ואפילו אמר לי שהוא בתקופה נוראית ושהדברים שאני דורשת ממנו כגון

: להתקשר, להיפגש וכד' זה מעל לכוחותיו, בודאיהשאין לו ראש לומר לי כל הזמן כמה הוא אוהב . שאני יטודעת שהוא אוהב אותי ושהוא דואג לי מאוד.

הוא גם רוצה שאני אמצא מישהו לקשר רציני ויפרגן לי גם על זה. יש לציין שהכל אומר בעדינות, לא באגרסיביות כדי לא לפגווע בי, יאמר לזכותו שגם אם הוא מתכוון לומר לי משהו אמיתי ואו פוגע הוא אומר את זה בעדינות ולא מעליב או פוגע, ולרגע לא נותן לי הרגשה של "חד פעמי" או רומן מהצד וכד', להיפך הרגשתי מדהים איתו.

בבמהלך החברות הזו, ניסיתי לצאת עם עוד בחורים, בידיעתו כמובן אך ללא הצחלחה, רק איתו השקעתי ולא הצלחתי להעמיד קשר אחר על הרגליים...

לאחרונה פגשתי מישהו, נראה קשר עם פוטנציאל, וסיפרתי לו, הוא פירגן ואומר שהוא די מבין שאני ייוצאת עם מישהו אחר.

הוא אמר ליח היום שהוא דואג לי ומאוד  אוהב אותי רוצה שאני אמשיך בחיי עם גבר אחר, שאני בחורה מדהימה, יפה ואשת בית ומגיע לי מישהו יותר טוב ממונ, שיתן לי הכל מה ששהוא לא יכול....

אני מסכימה איתו אבל...לא מסוגלת להתנתק ממנו..!!!! אני כבר משתגעת....

מה אתם חוןשבים? מה אתם אומרים???? מישהו היה בסיטואציה הזו???

אני מאוד מתוסכלת מחוסר השליטה שאליו נקלעתי, מעולם זה לא קרה לי.....אני משתפת אתכם כי אני ממש לא מוצאת חברה או ידיד שאפשר לשתף בזסיטואציה כזאת.......הסובבים אותי שידעו מהקשר לא יודעים שחזרנו לקשר.

תודה לתגובותיכם. 

אני.....

לדעתי מסיפורך ניתן להבין בבירור שהסיפור ביניכם נגמר ויהיו הסיבות אשר יהיו.

את צריכה לתת לזמן לעבור ולשכוח מהבחור כי באופן ברור זה נגמר.מציעה לך עם כל הכאב כן להתחיל קשר חדש כי זה יקל עלייך לצאת מהמשבר שנקלעת אליו.

מאחלת הצלחה ותזכרי תמיד שהים מלא בדגים!!!!

לדעתי את גם צריכה להמשיך הלאה ולא לדבוק בקשר שלא צוכלי לקבל ממנו מה שאת מצפה. למצוא מישהו שיותר יתאים לך ולא תיהי עבורו מקום מפלט.

לפי דעתי הוא חיפש סטוץ והוא לא יודע איך לאמרת מיזה תמשיכי עלה חמודה

מבחינתך קשר עם גבר אסור זה יותר מקשר אסור, זה חציית קוים אדומים ... במקרה שלך זה קשר לא מאוזן כי את גרושה וברור שרק יוביל לכאבי לב

חייבת להמשיך בחייך ותמיד לומדים ... את תקועה ריגשית, כל המקדים הרי זה משובח

מנהל הפורום
1000+

בוקר טוב,

מצד אחד את צודקת מצד שני אני מרגישה שאני חייבת לסגור את הפרק הזה של החיים שלי ואז להתחיל פרק חדש בחיי.

אני אכן מרגישה תקועה רגשית עם המון כאבי לב

בוקר טוב,

מצד אחד את צודקת מצד שני אני מרגישה שאני חייבת לסגור את הפרק הזה של החיים שלי ואז להתחיל פרק חדש בחיי.

אני אכן מרגישה תקועה רגשית עם המון כאבי לב

תעשי עבודה מנטלית,זה יעזור לך לצאת מהמשבר שאליו נקלעת.

תהייה אישה חזקה!!!!

צודקת......אין לי כבר כולות כי מלבד הבלגן הזה החיים שלי מלאי הרפתקאות ומשברים נוספים ואין לי כוחות!!!! הייתי חזקה מספיק תקופה ארוכה...

אני לא חושבת כך כי מצידו גם הרגשתי הרבה בהתחלה..........אבל בהחלט לא משהו לכיוון הרציני

אני לא חושבת כך כי מצידו גם הרגשתי הרבה בהתחלה..........אבל בהחלט לא משהו לכיוון הרציני

אין להרגיש מצידו הרבה,מילים לחוד ומעשים לחוד.

תשתדלי להיות אשה מאתגרת זה הרבה יותר מושך(כשקשה להשיג משהו מתאמצים יותר) את המין השני.

תאספי את כוחותייך אין אף אחד עלייך!!!!!!

את נשמעת לי עם הרבה נסיון, וכמו שאת יודעת כשאשה מאוהבת, לפעמים יוצאים משליטה.

מה גם שהרגשתי מאוד פתוחה ובטוחה בעצמי איתו כך שחשפתי הכל בפניו...

את נשמעת לי עם הרבה נסיון, וכמו שאת יודעת כשאשה מאוהבת, לפעמים יוצאים משליטה.

מה גם שהרגשתי מאוד פתוחה ובטוחה בעצמי איתו כך שחשפתי הכל בפניו...

לעולם לא לחשוף הכל!!!!!

תמיד,אבל תמיד להשאיר משהו למחר,מעורפל משהו .

תמיד להשתדל להיות בקשר עם פרטנר בסטטוס זהה לשלך.

לא היית צריכה להתחיל עם הקשר ועוד עם גבר נשוי ואפילו לא בשלבי גירושין כי בתקופה הזאת אצלו זה היה פשוט למצוא פינה חמה כדי לברוח מהצרות שיש לו בבית ואת בעצם היית כלי שהוא ישתמש בו כדי לשכוח מהבלאגן.ואפילו שהוא הרגיש שאשתו יודעת משהו למה הוא כל כך פחד אם הוא מאוד אוהב אותך בעצם הוא יכל לעזוב אותה ולהיות איתך . 

תמשיכי עם הלב אל תשמעי לאף אחד כל גבר שתקחי ותההי איתו

תחשבי על הבחור הקודם חבל לך עלייך ועל החדש

אני מאוד מבינה לליבך ואני מכירה את ההרגשה ומאוד מזדהה איתך כי לי קרה מצב כזה של גבר נשה

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר