פעם היה הרבה יותר קל לבגוד ... היום אין פרטיות

פעם היו עגלות וסוסים, לא היו מטוסים, לא היה טלפון נייד ואפילו טלפון רגיל לא היה, לא היות מצלמות מעקב ועוד ...

פעם כשהיית אומר שאתה הולך לעיר שכנה היה לוקח יום שלם של נסיעות איטיות וחוזרים הביתה בלילה. אף אחד לא יודע איפה היית, עם מי נפגשת ומה עשית.

...

היום אתה לא יכול ללכת עד לסופר בלי שהחוקי/ת רוצה לשנות את רשימת הקניות, איפה את נמצאת, עם מי את מדברת עכשיו, מצלמות בכל חנות, תשלום בכרטיס אשראי יוצר מעקב, מחשבים ניתנים לפריצה, טלפון נייד באוטו ועוד ועוד ...

...

איפה הפרטיות שהייתה פעם? פשוט אין ... כולנו חייבים לתת דיווח ועלולים להיות במעקב מתמיד.

אוייי מה שהטכנולוגיה עשתה לנו ... גם טוב וגם פחות טוב :)

מנהל הפורום
1000+

צודק! אפילו כשנכנסים לפורמים כמו זה צריך להשתמש בprivate mode של הדפדפן. 

אם זה סמסים - לנקות מהמכשיר. טכנולוגיה יכולה בעולם הזה להיות מקור לבעיה

פעם היו עגלות וסוסים, לא היו מטוסים, לא היה טלפון נייד ואפילו טלפון רגיל לא היה, לא היות מצלמות מעקב ועוד ...

פעם כשהיית אומר שאתה הולך לעיר שכנה היה לוקח יום שלם של נסיעות איטיות וחוזרים הביתה בלילה. אף אחד לא יודע איפה היית, עם מי נפגשת ומה עשית.

...

היום אתה לא יכול ללכת עד לסופר בלי שהחוקי/ת רוצה לשנות את רשימת הקניות, איפה את נמצאת, עם מי את מדברת עכשיו, מצלמות בכל חנות, תשלום בכרטיס אשראי יוצר מעקב, מחשבים ניתנים לפריצה, טלפון נייד באוטו ועוד ועוד ...

...

איפה הפרטיות שהייתה פעם? פשוט אין ... כולנו חייבים לתת דיווח ועלולים להיות במעקב מתמיד.

פאוסט יקירי, מה זה הדיבור הזה על העבר ללא הטכנולוגיה המחניקה?! אתה לא היית בוגד בתקופה ההיא. אז בטח היית ילד וכילד בטח לא בגדת emo_02.png 

אבל ברצינות... זה באמת בעיה. כל דבר שאני עושה בטלפון הסלולרי אני חושבת כמה וכמה פעמים אם לעשות זאת כדי שלא ישאיר עקבות. בודקת המון אם אני שולחת את האס אם אס לאותו אחד שהתכונתי ולא למישהו אחר חחחח 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

...

...

באמת לא מבינה מה הבעיה?

תמיד יש אפשרות של אין קליטה,השיחה לא נקלטה וכו...

תמיד יש פקקים,וכד,

בקשר למצלמות כאן קטונתי,צריך לקחת אותן בשבון באופן קבוע לזהירות יתרה.

אספר לכם מקרה שהייתי עד לו עד כמה הטכנולוגיה מגבילה. אני מנהל בחברת תקשורת ידועה ומדי פעם אני מטפל בתלונות של לקוחות, אחד המקרים המשעשעים שניתקלתי בו היה בעל שאשתו איתרה אותו בכל מקום בו היה ולא הבין איך עשתה זאת. אמרו לו שכנראה איתרה אותו דרך הטלפון. לא כולם יודעים אבל איתור מכשיר סלולרי אינו נעשה סתם כך ודורש פניה של המשטרה/שב"כ/בית המשפט. אבל לחברות היה בזמנו שרות שאיפשר איתור בקירוב של מכשיר סלולרי ומטרתו הרשמית היתה לאתר ילדים! בפועל נוצל ע"י מעבידים לאתר טכנאי שרות או עובדים ובמקרה ההוא את הבעל שניסה להתחמק ולא ידע איך מוצאים אותו.

עצה שלי דאגו לבדוק היטב את המסלול והשירותים שאתם מקבלים מחב. הסלולר. תימנעו מבעיות ואולי גם תחסכו הוצאות מיותרות.

אני כמובן ממוגן היטב.

דוגמא מעולה dorian ... זה מחזק את הצורך בזהירות הנחוצה בהתנהלות קשר אסור.

לא לשכוח לא לשלם אף פעם בכרטיס אשראי ... לחיי המזומנים :)

מנהל הפורום
1000+

אתם אנשים רעים.

קצת לויאליות, אמינות ונאמנות לא תזיק בעולם הטכנולוגי שלכם.

באמת לא מבינה מה הבעיה?

תמיד יש אפשרות של אין קליטה,השיחה לא נקלטה וכו...

תמיד יש פקקים,וכד,

בקשר למצלמות כאן קטונתי,צריך לקחת אותן בשבון באופן קבוע לזהירות יתרה.

אני מכיר משהיא שבעלה שם לה העזנה באוטו ושמע את השיחה שהתנהלה בספיקר של הסלולארי

כך שפקקים ואין קליטה לא תמיד אפקטיבים

עלה בדעתכם לא לבגוד ,אולי לצרף את האישה  לחויה מינית משותפת

אולי חילופי זוגות ככה לא צרחך לבגוד ותמיד באישור הדדי

עלה בדעתכם לא לבגוד ,אולי לצרף את האישה  לחויה מינית משותפת

אולי חילופי זוגות ככה לא צרחך לבגוד ותמיד באישור הדדי

יודה,

רוב האנשים לא בנויים לחוויות מסוג זה.

תחשוב רגע על ההרגשה של להסתקל על האישה/חברה שלך רוכבת על גבר אחר.

אם זה לא יושב לך נוח, אולי לא כדאי לך לנסות את זה

אתם אנשים רעים.

קצת לויאליות, אמינות ונאמנות לא תזיק בעולם הטכנולוגי שלכם.

ואני בטוח שאת\ה פשוט מלאך.

שמח לשמוע שזה מה שאתה רואה וחושב,

האם עלה בדעתך מה היא רואה וחושבת?

אני מקווה שלא יתבאסו פה ממה שאני אגיד, אבל לא באמת ניתן להתחמק מהטכנולוגיה, היסטוריית גלישה זה לא משהו שהרבה אנשים בעולם יודעים למחוק ובכלל יש כל כך הרבה אמצעי מעקב אלקטרוני שפשוט לא ניתן לשלוט בהם ולא משנה כמה תהיו זהירים או מוכשרים, ולמקרה שמישהו כאן חיי על פלנטה אחרת - אם ראש ה CIA ניתפס בוגד אז על תיבנו על חשאיות יותר מידיי...

פעם, היום תמיד היו , יש ויהיו דרכים למצוא , אם בן או בת הזוג  בוגד או בוגדת, רק אם באמת רוצים לדעת את האמת, ותאימנו לי, שלא הכל רוצים זאת.

טוב אז ככה

תמיד יש דרך לבגוד .. אם כל כך רוצים

כמה עיצות קטנות

לנתק את הGPS לפני שיוצאים למשימה... לא כשמגיעים מי שרוצה גם יש משבש בכמה דולרים בודדים

לנתק אינטרנט מודם סלולארי

למחוק סמסים ומי שמשתמש בוואטס אפ וכאלה למחוק תמונות מהספריה כי זה לא מוחק למרות שהשיחה נמחקה

דואר שבהגדרות שלו אין את השם ושהסיסמה תהי מורכבת אותיות גדולות קטנות מספרים

לדאוג למחוק היסטוריה במחשב ובפלאפון

שתמיד יהיה כסף מזומן בארנק (לצימרים)

להחנות את הרכב ברחוב צדדי ולא מול הבית המיועד

אם כבר כנסתם לבנין בכניסה אחת תשתדלו לצאת ביציאה אחרת למה? ככה

להשתדל לבגוד לא באיזור המגורים לא בעבודה ולא עם המורה או הגננת של הילד

בקיור אמצעי זהירות אלמנטריים

אני בטוח שילמדו אותי עוד טיפים

ואם כבר נתפסת אל תודה ....

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום