מחזק אותך שושי מקווה שתמצאי דרך חדשה שתחזיר לך את הריגוש והפרפרים

שלום, מאוד הזדהתי איתך, גם אני חווה פרידה מבן זוג רווק וצעיר שהחליט להמשיך לדרכו, התסכול והכאב נוראיים, אך אפשר להבין לליבם, אהבה אסורה שכזאת בדרך כלל בלתי אפשרית וסופה שתתפוצץ לנו בפרצוף, מנסיון עדיף לנתק כל קשר ולהמשיך הלאה... כל קשר יגרום רק לכאב נוסף ולא יוסיף לקשר דבר, בהצלחה.

היה עדיף לך לעשות סקס עם אחד שהוא רחוק ממך גיאווגרפית,א' , כדי שזה לא יבלוט יתר על המידה/

וואו!!! כמה תגובות ועצות!! אני מודה לכל אחד ואחת מכם! קראתי את כל התגובות שלכם וחימם לי את הלב שאנשים שאיני מכירה כלל מנסים באמת לעזור וליעץ. מכל תגובה שלכם לקחתי משהו ולקח לי כמה ימים לחשוב על הכל. החלטתי לעשות את הצעד של פירוק הנישואין שלי ללא שום קשר למה שקרה עם השכן שלי. איני מסוגלת יותר לסחוב את הכל על כתפיי ולא לקבל שום יחס אלא רק זלזול והשפלות. לגבי השכן שלי, שלשום היה לי יום הולדת וקיבלתי ממנו זר פרחים ענק ומדהים (משהו שלא קיבלתי מבעלי ב5 שנים האחרונות -לא רק שלא קיבלתי פרחים, לא קיבלתי ממנו אפילו "מזל טוב"), אחרי זה הוא התקשר אליי ובירך אותי ליום ההולדת וביקש להיפגש איתי אם אני יכולה. נפגשנו אתמול, ומה אגיד לכם, היה לי יום הולדת מדהים, ארוחת ערב מפנקת, יין, סקס מדהים מתמיד והפעם הרגשתי שעשינו אהבה, דיברנו בלי סוף, הוא אמר לי שהוא מאוהב בי עד כלות נשמתו ושהוא מתכוון לחכות לי עד שאתפנה נפשית, פיזית וריגשית, שהוא לא מתכוון לוותר עליי ושהוא יודע שאני והילדים שלי זו עסקת חבילה בלתי ניתנת להפרדה או פירוק. כשאמרתי לו שאין לי שום כוונה שיעצור את חייו ויחכה לי (כי אין לי תאריך לתת לו ואין לי אפילו הערכה לכמה זמן אני אצטרך), ושהוא חייב לנסות להקים זוגיות ומשפחה משלו, ושהמצב שלי מאוד מסובך. הוא אמר לי שחיכה לי כל החיים ושהוא יחכה כמה זמן שיידרש, שהוא רוצה להעניק לי את החיים ואת האושר שמגיעים לי, ושאני האחת בשבילו, הנפש התאומה שלו.

אני אוהבת אותו ורוצה שיהיה מאושר ולא רוצה לפגוע בו בשום צורה ובשום דרך, אך הוא מתעקש לחכות לי בשקט ובלי שום לחץ מצידו. האמת, שאחרי שהבהרנו עמדות אני מרגישה הרבה יותר חזקה, המחשבות שלי יותר מאורגנות מבחינת מה עליי לעשות קודם. הבהרתי לו גם שגם כשאתגרש, לא אוכל ישר להכניס אותו הביתה ולהתחיל זוגיות, כי הילדים שלי גם ככה יהיו בטראומה מכל הפרידה הזאת ואני צריכה לחזק אותם ולתת להם את כל תשומת הלב שלי ואת כל הביטחון שיש. הם כל עולמי ואני חיה ונושמת למענם. ושאם בשלב מאחר יותר נפתח זוגיות, הכל צריך להיעשות בהדרגה ועם הרבה סבלנות והרבה הבנה. גם כאן הוא התעקש שמבין את הכל ולא ילחץ עליי.

אמרתי לו שאם יכיר מישהי, שלא יעצור את עצמו ושינסה לבנות זוגיות, כי אני כבר הייתי בסרט של נישואין וילדים ואסתדר גם אם לא אמצא זוגיות כי אני לא מתגרשת בגללו אלא בגללי. אמר לי שהוא לא מסוגל לחשוב על אחרת, כשהיה בדייט עם הבחורה ההיא, הוא ישב איתה בבית קפה, היא דיברה והוא בכלל לא הקשיב לה וחשב רק עליי וסיים את זה מיד אחרי הדייט.

החלטתי לסיים את נישואיי, ולתת לזמן לעשות את שלו.

תודה שוב, לכולכם על העצות והמילים החמות. אני מאחלת לכולכם אושר, בריאות, אהבה ושמחת חיים....

שושי...

ממש סוף טוב. בהצלחה בהמשך ומקווה בשבלך לנחת ואושר.

שושי,

תמשיכי לבקר אותנו בגלל כמה סיבות אמנה רק 2 :קודם כל אנחנו במחסור חמור כאן בנשים.

והסיבה השנייה שנשמח ללמוד מהמהלכים שלך בהמשך חייך.

שלום, אני חדשה בפורום זה. ראיתי שאנשים כותבים כאן כל מיני דברים שלא יכולים לדבר עליהם עם אף אחד ושאנשים מיעצים אחד לשני והחלטתי לרשום גם . אני נמצאת במצב שאני אובדת עצות ולא יודעת מה לעשות עם עצמי. אולי מישהו או מישהי כאן יוכלו לעזור לי בעצה. אז ככה,

אני נשואה  8 שנים ולנו 2 ילדים מקסימים. האהבה די נגמרה ביני לבין בעלי ואין תשוקה ואין סקס כמעט, וגם כשיש זה לא מספק וזה אחת לכמה חודשים. זה נמשך ככה כבר 5 שנים ואין לי יותר כוחות להתמודד ולהתחנן לקצת יחס ואהבה. ניסיתי הכל כדי לשפר, אבל הכל! בעלי אמר לי שפשוט לא בא לו כי אין לו כרגע צורך בסקס. (כבר לא אכפת לי אם הוא בוגד).לפני כ4 חודשים פגשתי בשכן שלי שגר איתי בבניין, בחור שקט, רווק, נראה טוב. המבטים נפגשו, ראיתי שהוא פשוט לא מוריד ממני את העיניים תקופה וזה די משך אותי. החלטתי לעשות צעד ובאתי אליו הביתה איזה יום בטענה שאני צריכה כוס סוכר. מה אגיד לכם, הסקס היה אדיר!!! לא חוויתי דבר כזה מעולם!!! הוא פשוט ידע מה לעשות ואיך לעשות ומתי. מההתחלה סיכמנו שזה נטו סקס ולא מפתחים כאן מערכת יחסים כי אני לא מחפשת את זה. בקיצור, כל היום סמסים הכי מטריפים שיש, מפגשים כמעט יומיומיים, סקס מטורף והרגשתי שגם אני וגם הוא פשוט מתמכרים לזה,והכל פשוט בעננים. בעלי לא שם לב לכלום, כרגיל...

לפני כמה ימים שוב נפגשתי עם השכן, שתינו קצת יין, שכבנו והיה מדהים כמו תמיד, ואז הוא פתאום אומר לי שהוא הכיר מישהי והוא רוצה לנסות לבנות איתה מערכת יחסים רצינית. (כולה דייט אחד היה להם)וזה פשוט ריסק אותי, אני לא מוצאת את עצמי, אני בוכה, אני כל כך רוצה אותו רק בשבילי, אני מאוהבת בו. אני לא יודעת מה לעשות!!!!! מצד אחד הוא רווק ומגיע לו להקים בית ולנסות להיות מאושר וסיכמנו שלא יהיו רגשות בינינו, אך מצד שני אני יודעת שהוא גם כבר מאוהב בי והיה רוצה להיות צמוד לי למדד 24 שעות ביממה ואם אעזוב את בעלי תהיה מלחמת עולם על הילדים ואף אחד לא רוצה ראש בריא במיטה חולה. אני רוצה אותו ויודעת שהוא רוצה אותי אך בכל זאת הוא סיים את הקשר בינינו במפתיע.

אני ממש לא יודעת מה לעשות עם עצמי, אני מאוהבת.

אשמח לעצה.

תודה

בחורה חביבה, באוקיינוס מלא בדגים מכל הסוגים והמינים, כל מה שאת צריכה לעשות, במידה וזה נכון שבעלך לא ממלא את

חובתו כבעל, זה קצת אומץ, תעוזה ופחות ביישנות, וגם כרישים ולוייתנים ינסו לבלוע אותך, כל מה שישאר לך בסופו של דבר

לבחור את מי את רוצה, ולצחוק על המחשבה שאת היית תלוייה בשכן.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר