חדשה וחייבת עצה

שלום, אני חדשה בפורום זה. ראיתי שאנשים כותבים כאן כל מיני דברים שלא יכולים לדבר עליהם עם אף אחד ושאנשים מיעצים אחד לשני והחלטתי לרשום גם . אני נמצאת במצב שאני אובדת עצות ולא יודעת מה לעשות עם עצמי. אולי מישהו או מישהי כאן יוכלו לעזור לי בעצה. אז ככה,

אני נשואה  8 שנים ולנו 2 ילדים מקסימים. האהבה די נגמרה ביני לבין בעלי ואין תשוקה ואין סקס כמעט, וגם כשיש זה לא מספק וזה אחת לכמה חודשים. זה נמשך ככה כבר 5 שנים ואין לי יותר כוחות להתמודד ולהתחנן לקצת יחס ואהבה. ניסיתי הכל כדי לשפר, אבל הכל! בעלי אמר לי שפשוט לא בא לו כי אין לו כרגע צורך בסקס. (כבר לא אכפת לי אם הוא בוגד).לפני כ4 חודשים פגשתי בשכן שלי שגר איתי בבניין, בחור שקט, רווק, נראה טוב. המבטים נפגשו, ראיתי שהוא פשוט לא מוריד ממני את העיניים תקופה וזה די משך אותי. החלטתי לעשות צעד ובאתי אליו הביתה איזה יום בטענה שאני צריכה כוס סוכר. מה אגיד לכם, הסקס היה אדיר!!! לא חוויתי דבר כזה מעולם!!! הוא פשוט ידע מה לעשות ואיך לעשות ומתי. מההתחלה סיכמנו שזה נטו סקס ולא מפתחים כאן מערכת יחסים כי אני לא מחפשת את זה. בקיצור, כל היום סמסים הכי מטריפים שיש, מפגשים כמעט יומיומיים, סקס מטורף והרגשתי שגם אני וגם הוא פשוט מתמכרים לזה,והכל פשוט בעננים. בעלי לא שם לב לכלום, כרגיל...

לפני כמה ימים שוב נפגשתי עם השכן, שתינו קצת יין, שכבנו והיה מדהים כמו תמיד, ואז הוא פתאום אומר לי שהוא הכיר מישהי והוא רוצה לנסות לבנות איתה מערכת יחסים רצינית. (כולה דייט אחד היה להם)וזה פשוט ריסק אותי, אני לא מוצאת את עצמי, אני בוכה, אני כל כך רוצה אותו רק בשבילי, אני מאוהבת בו. אני לא יודעת מה לעשות!!!!! מצד אחד הוא רווק ומגיע לו להקים בית ולנסות להיות מאושר וסיכמנו שלא יהיו רגשות בינינו, אך מצד שני אני יודעת שהוא גם כבר מאוהב בי והיה רוצה להיות צמוד לי למדד 24 שעות ביממה ואם אעזוב את בעלי תהיה מלחמת עולם על הילדים ואף אחד לא רוצה ראש בריא במיטה חולה. אני רוצה אותו ויודעת שהוא רוצה אותי אך בכל זאת הוא סיים את הקשר בינינו במפתיע.

אני ממש לא יודעת מה לעשות עם עצמי, אני מאוהבת.

אשמח לעצה.

תודה

שושי שלום,

עם כל הצער שבדבר, אני חושב שהשכן שלך עשה את הצעד הנכון (מבחינתו) . הוא הבין שמערכת היחסים איתך לא תוביל לסוף טוב. הוא רווק, וכפי שכתבת הוא רוצה לקיים זוגיות רגילה ולהקים בית,ולא להמשיך ברומן חשאי. הוא ככל הנראה אינו מוכן למלחמת העולם שאת מתארת אם תעזבי את בעלך,  ואינו יכול להכיל מצב בו את, גרושה+2 מקיימת איתו זוגיות .

את כותבת שאת יודעת שהוא רוצה אותך. אבל הבעייה, שהמחיר שהוא משלם עבור הזוגיות איתך הינו כבד לו מדי, ולכן רמז לך בעדינות על רצונו לסיים את הקשר .

לצערי איני רואה מצב שבו תקיימו קשר "שלא יהיו רגשות בנינו" כפי שכתבת. התשוקה, והזכרונות יצופו ויעלו בכל שיחת טלפון ו/או ס.מ.ס.

עם כל הכאב שבדבר, אני חושב שאת צריכה להתחיל להפנים שהקשר הולך להגמר, ואת צריכה לשקול איך את ממשיכה(או לא9 את חיי הנישואין שלך

אני חושב שאת צריכה גבר אחר בימים קשים אלה...שיוציא לך אותו מהראש

אני חושב שאת צריכה גבר אחר בימים קשים אלה...שיוציא לך אותו מהראש

את חייבת להמשיך הלאה. נניח שהיית מחליטה לפרק את החבילה, את באמת חושבת שהוא היה ממשיך את הקשר איתך? שהוא נוכן לקשר עם גרושה+ ?

כאשר הקשר שלכם התחיל הוא הבין ממך שיש לו הרפתקאה מינית וכשהחליט ללכת לכיוון של קשר סטנדרטי עם מישהי פנויה כמוהו הבין שזה לא מתאים לו. בשלב מסויים הוא היה עבורך סוג של מפלט מהחיים הרגילים והלא מספקים, ברגע שנוצרו רגשות זה הפך בעייתי עבורך, ממכר ויתכן והוא ראה זאת ולכן בחר לסיים לפני שזה יהיה עמוק יותר.

את חייבת להחליט כרגע וללא קשר אליך מה את רוצה לעשות עם הנישואין שלך? אם זה לפרק ולהמשיך הלאה כגרושה, דבר שיש לו לא מעט השלכות עליך ומשפחתך או לנסות ולמצוא מענה לחוסרים שלך בעולם האסור שלפי מה שאני מבין כבר נכווית ממנו.

אף אחד כאן לו יכול לתת לך תשובה מה לעשות, רק לתת לך עיצות ולהציג לך את ההשלכות של כל אפשרות.

ישנה גם אפשרות שהבחור בכל זאת ימשיך איתך את הקשר והשאלה אם לא תקנאי שאין לך "בלעדיות" עליו?

בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה בכל דרך שתבחרי 

שושי,

קחי את עצמך בידיים ותתעשטי!!!אין לך הרבה ברירות.תתנתקי ממנו ותני לזמן לעבור,הרבה פעמים הוא הוא התרופה.

כשיוצאים להרפתקאה עם רווק זאת אחת האופציות.חוץ מזה תמיד צריך לקחת בחשבון שלכל התחלה יש גם סוף.

תהייה אישה חזקה!!!

מנסה לחזקך בזמנך הקשה מנשוא.

אני חושב שללא שום קשר לרומן שיש לך את צריכה לסיים דבר ראשון את הנישואים שלך ואחר-כך לחשוך איך את ממשיכה הלאה. נסו לסיים יפה

אני חושב שללא שום קשר לרומן שיש לך את צריכה לסיים דבר ראשון את הנישואים שלך ואחר-כך לחשוך איך את ממשיכה הלאה. נסו לסיים יפה

אין לסיים יפה!!זה כמעט ולא קיים לצערי הרב ומי שנפגע לרוב אלה הם הילדים שאין להם אשמה.

ראשית לא בטוח שאת מאוהבת,

את פשוט מוקסמת לקבל משהו שחסר לך ממישהו שיודע לתת.

אחת הסיבות שלאישה נשואה עדיף לנהל קשר עם גבר נשוי - זה בדיוק המצב שהגדרת.

אם את לא מתכוונת לפרק את החבילה בבית, את פשוט יכולה לחפש את הקשר הבא שלך ... רק לא בסביבה הטבעית (אזור המגורים), לא בעבודה !   וכמובן מישהו בסטטוס שלך שידע גם לשמור את הסוד שלך ... 

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

שוש אני מאד מבינה אותך, כי גם אני הייתי במצב כמו שלך עם בחור צעיר בכמה וכמה שנים ממני ורווק. מהתחלה לא רציתי להכנס לזה בגלל הבדלי הגילים וגם בגלל שהוא רווק. למרות שאז בכלל לא הייתי כל כך מנוסה, כן ידעתי שזה קשר שלא יחזיק מעמד אפילו אם שני הצדדים רוצים בזה מאז. למה לא יחזיק? כי יש הבדל גדול בגיל ובגלל שהוא רווק ובאיזה שהוא שלב הוא ירצה להקים משפחה וילדים משלו. ואכן, אחרי כמה שנים זה אכן הגיע והוא התחתן. נפגשנו כמה ימים לפני החתונה ובילינו ביחד, גם בכינו, גם צחקנו, גם נהננו והגענו להחלטה שנשאר חברים טובים וברגע שיהיה אפשר גם נפגש. 

מה שאני מנסה לומר לך, קחי את מה שהיה כתקופה יפה של חייך, כמשהו שהיה ואין ברירה זה צריך להסתיים מתי שהוא. זה בכלל לא קל, אבל הוא צריך להקים משפחה משלו. את תמצאי מישה בסטטוס שמתאים לך. בהצלחה. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

היי צודקת  הילדים מאוד חשובים .זה קיים בהרבה משפחות . ואת לא יודעת מה יש בחוץ  הרבה נשואים מעוניינים רק סקס מזדמן .

תנסי לשמור על הבית שלך תמליצי לבעלך לקחת יועץ חיצוני ביחד איתך . ולהבין מה הסיבה שהוא לא מעוניין 

חוץ מיזה תתחילי להיות סקסית בבית לגרום לו לחזר אחרייך  . במידה ואת מעוניינת בהמלצות נוספות כתבי בפורום הנל ונשתדל לעזור כמה שאפשר  ---  להרוס קל קשה  לבנות . גם רומה נהרסה  ביום אחד .  

מארי פשוט גנבה לי את המילים.. למעט עניין הסטטוס ועל זה כבר כתבתי בעבר.

בכל מקרה כלל ראשון, יהיה מי שלא יהיה אסור שיהיה מאיזור מגורייך.

בהצלחה בהמשך.

שלום, אני חדשה בפורום זה. ראיתי שאנשים כותבים כאן כל מיני דברים שלא יכולים לדבר עליהם עם אף אחד ושאנשים מיעצים אחד לשני והחלטתי לרשום גם . אני נמצאת במצב שאני אובדת עצות ולא יודעת מה לעשות עם עצמי. אולי מישהו או מישהי כאן יוכלו לעזור לי בעצה. אז ככה,

אני נשואה  8 שנים ולנו 2 ילדים מקסימים. האהבה די נגמרה ביני לבין בעלי ואין תשוקה ואין סקס כמעט, וגם כשיש זה לא מספק וזה אחת לכמה חודשים. זה נמשך ככה כבר 5 שנים ואין לי יותר כוחות להתמודד ולהתחנן לקצת יחס ואהבה. ניסיתי הכל כדי לשפר, אבל הכל! בעלי אמר לי שפשוט לא בא לו כי אין לו כרגע צורך בסקס. (כבר לא אכפת לי אם הוא בוגד).לפני כ4 חודשים פגשתי בשכן שלי שגר איתי בבניין, בחור שקט, רווק, נראה טוב. המבטים נפגשו, ראיתי שהוא פשוט לא מוריד ממני את העיניים תקופה וזה די משך אותי. החלטתי לעשות צעד ובאתי אליו הביתה איזה יום בטענה שאני צריכה כוס סוכר. מה אגיד לכם, הסקס היה אדיר!!! לא חוויתי דבר כזה מעולם!!! הוא פשוט ידע מה לעשות ואיך לעשות ומתי. מההתחלה סיכמנו שזה נטו סקס ולא מפתחים כאן מערכת יחסים כי אני לא מחפשת את זה. בקיצור, כל היום סמסים הכי מטריפים שיש, מפגשים כמעט יומיומיים, סקס מטורף והרגשתי שגם אני וגם הוא פשוט מתמכרים לזה,והכל פשוט בעננים. בעלי לא שם לב לכלום, כרגיל...

לפני כמה ימים שוב נפגשתי עם השכן, שתינו קצת יין, שכבנו והיה מדהים כמו תמיד, ואז הוא פתאום אומר לי שהוא הכיר מישהי והוא רוצה לנסות לבנות איתה מערכת יחסים רצינית. (כולה דייט אחד היה להם)וזה פשוט ריסק אותי, אני לא מוצאת את עצמי, אני בוכה, אני כל כך רוצה אותו רק בשבילי, אני מאוהבת בו. אני לא יודעת מה לעשות!!!!! מצד אחד הוא רווק ומגיע לו להקים בית ולנסות להיות מאושר וסיכמנו שלא יהיו רגשות בינינו, אך מצד שני אני יודעת שהוא גם כבר מאוהב בי והיה רוצה להיות צמוד לי למדד 24 שעות ביממה ואם אעזוב את בעלי תהיה מלחמת עולם על הילדים ואף אחד לא רוצה ראש בריא במיטה חולה. אני רוצה אותו ויודעת שהוא רוצה אותי אך בכל זאת הוא סיים את הקשר בינינו במפתיע.

אני ממש לא יודעת מה לעשות עם עצמי, אני מאוהבת.

אשמח לעצה.

תודה

ערב טוב

ערב טוב שושי,

אפשר להבין אותך, אך הטעות שלך היא שהיית עם גבר רווק, מן הסתם הוא אמור לבנות לו חיים משלו ולהכיר את בחירת ליבו, אני נמצא במצב כמו שלך, אשתי החליטה שהסקס כבר לא מעניין אותה, לכן החלטתי להכיר אישה והכי טוב ונוח אישה נשואה, אכן הכרתי אישה מדהימה מיוחדת למזלי הטוב אנחנו בקשר כמעט שבע שנים יש לנו אהבת נפש מאוד מיוחדת, אומנם אנחנו נפגשים רק אחת לשבוע כי גרים כל אחת בעיר אחרת אומנם לא ממש רחוקים, מה גם אנחנו עסוקים בדברים אחרים.

עם זה אנחנו מדברים המון פעמים ביום, על סקס ועל הכל מבלי לצנזר דבר זה או אחר, במשך כל השנים שאנחנו יחד האהבה לא מפסיקה וההיפך היא רק מתעצמת מיום ליום, תמיד אנחנו מוצאים את הזמן לחלוק את החסקים שלנו, הסקס אצלנו מדהים מיוחד שמגיע לעולמות של תשוקה מטורפת, אין בנינו שום סוד הכל אנחנו מגלים איש לרעהו, ההצלחה שלנו בגלל הכנות, הפירגון והאיכפתיות איש לרעהו.

מה שאני מציע לך זה להכיר אשי נשוי, לא משנה הגיל והחשוב תלמדו לעשות את זה נכון מבלי שהדבר יתגלה בשלב זה או אחר, אם רוצים תמיד אפשר תכירי חבר שמוכן להעניק לך את כל הטוב שיש בעולם למרות שאתם נשואים כל אחת לבין זוג אחר, אם תלמדו לנהוג בתבונה אני בטוח שתהיה לך אהבה מאוד גדולה, והכי חשוב לדעת לקבל ויותר לדעת לתת, נתינה היא דבר חשוב ולרגע האהבה לא תיפסק כל יום האהבה אמורה להתחדש כאילו הכרתם רק היום.

אשמח להמשיך לכתוב לך ולקבל את תגובתך

שבוע טוב והמשך ערב נעים

סימון

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר