פרטים שגויים

במקרה ומתחיל רומן וירטואלי,הרי כל אחד מהצדדים יכול לפברק במסירת פרטים אישיים,כמו שם,מקום מגורים,סטטוס וכד'.

מה כדאי לעשות כשאחד הצדדים מגלה את השקר של הצד השני?אולי כדאי לנתק את הקשר כבר אז או שפשוט להמשיך כרגיל ולהתעלם.

אולי כדאי לסלוח ולנסות להבין  ע"י הידברות  ,מה היתה הסיבה לשקר?

מה פה לא בסדר? גם אני לא מוסרת מהתחלה את כל הפרטים הנכונים. תמיד יש משהו שאני לא מגלה. עד שאני מוודאה שאפשר להיות גלויה עד הסוף. זה היה גם להיפך, שהצד השני לא אמר את כל האמת. שם ומקום מגורים זה לא כל כך משמעותי כדי לנתק את הקשר בגללם, אבל סטטוס זה כבר סיפור אחר. הרבה תלוי על סטטוס אם בכלל מתחילים את הקשר. אפשר בהחלט לדבר אפילו אם מגלים שמישהו שיקר ולהבין למה הוא עשה זאת. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

מה פה לא בסדר? גם אני לא מוסרת מהתחלה את כל הפרטים הנכונים. תמיד יש משהו שאני לא מגלה. עד שאני מוודאה שאפשר להיות גלויה עד הסוף. זה היה גם להיפך, שהצד השני לא אמר את כל האמת. שם ומקום מגורים זה לא כל כך משמעותי כדי לנתק את הקשר בגללם, אבל סטטוס זה כבר סיפור אחר. הרבה תלוי על סטטוס אם בכלל מתחילים את הקשר. אפשר בהחלט לדבר אפילו אם מגלים שמישהו שיקר ולהבין למה הוא עשה זאת. 

סויטי,

התכוונתי לכך,שאם כן נשאלו שאלות רלוונטיות והתשובות היו שקריות..,מה לעשות במקרה זה?

אני מאמינה שאם משקרים בהתחלה(לא קשור לגלוי נאות) אז משקרים לאורך כל הדרך ולכן אי אפשר לסמוך על אדם זה.

וככל הידוע לי אמון בקשר אסור מאוד חשוב (לי לפחות)

יחסים וירטואליים זה כמו פירות שעשויים מפלסטיק..... עומד על השולחן ומעלה אבק......שטויות.

יחסים וירטואליים זה כמו פירות שעשויים מפלסטיק..... עומד על השולחן ומעלה אבק......שטויות.

לידיעתך,

הרבה אנשים מצאו את האחת שלהם או האחד שלהם דווקא מיחסים שהתחילו כוירטואליים ונראו בהתחלה באמת כמשהו מפוברק ולא אמיתי בעליל.

סויטי,

התכוונתי לכך,שאם כן נשאלו שאלות רלוונטיות והתשובות היו שקריות..,מה לעשות במקרה זה?

אני מאמינה שאם משקרים בהתחלה(לא קשור לגלוי נאות) אז משקרים לאורך כל הדרך ולכן אי אפשר לסמוך על אדם זה.

וככל הידוע לי אמון בקשר אסור מאוד חשוב (לי לפחות)

במקרה כזה אני כבר לא אאמין בו ואפילו אם אנסה לא להיתייחס יותר מידיי לשקר הזה, בסופו של דבר זה יחלחל בי ואאבד בו עיניין. תמיד יהיה נדמה שהוא שוב משקר לי.  

(גארסיה מארקס)

השאלה גם לאיזה פרטים כאלה את מתכוונת. אם בתחילת היכרות למשל תשאלי את הגבר היכן הוא גר? והוא יענה תל-אביב, למרות שהוא גר ברמת גן זה גם נחשב? אני יכול להבין הגיון ראשוני של תחילת קשר כזה למסור "פרטים אפורים", אבל אח"כ כמתחילים להכיר את הבן אדם ונוצר אמון מסויים אני לא רואה סיבה לחדד את הנקודות האלה.

אני יכול להבין מקרים בעייתים של לשאול בן אדם אם הוא נמצא בקשר אסור עם עוד נשים, שהוא יענה לא ובסוף תגלי אחרת או שקרים מסוג אחר שיכולים ליצור מצבים מביכים. לדעתי זה הכל תלוי במה מדובר.

אתה צודק דרימר, תלוי במה מדובר ובאיזה נושא משקרים. כמו שכתבת אם מדובר בנושא מגורים כמו שתיארת, זה הרי לא היגיוני לעשות מזה עיניין, אבל אם מדובר בנושאים כמו סטטוס, כמו אם יש עוד קשר במקביל, ועוד שקרים שהוא יודע שזה שקר ואם הצד השני ידע זה יגרום לבעיות, שם אין מה לעשות עוד. ובכל זאת, גם במקרים כאלה, צריך לברר מה גרם לו לשקר ואם ההסבר מספק אפשר לתת הזדמנות שניה. 

(גארסיה מארקס)

כל קשר אסור בנוי על שקרים רמאות אז למה יש לצפות  ..... זה בא בחבילה אחת  יחלק מהריגוש...

יש הבדל בין לתת את כל הפרטים בהתחלה לבין לשקר.

אני לא אומרת שצריך לחשוף הכל, אבל לשקר אני לא אוהבת.

כששואלים אותי איפה אני גרה אני תוחמת את האזור, אבל לא מספרת בדיוק איפה ... לפחות בהתחלה.

אבל מישהו שממש ישקר, לא יפתיע אותי אם ישקר גם הלאה.

קרה לי שהיה לי קשר וירטואלי ארוך עם מישהו ורק אחרי הפגישה הראשונה סיפר לי את שמו האמיתי ... זה היה מעצבן אבל חפיף.

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

גם אני חושבת שזה תלוי אלו פרטים

ויש בזה משהו שמי שמשקר זה חלק מהאופי שלו כי אפשר לא להגיד את הכל מההתחלה אבל אני לא מאמינה בלשקר

אזור מגורים אפשר להגיד בערך , סטטוס חובה לדעת מראש ועל זה לא הייתי סולחת.

ויש עוד כל מיני דברים קטנים שאפשר פשוט לא לומר מאשר לשקר.

לי היה גם קטע כזה עם מישהו והשם שלו ואני אישית ממש התאכזבתי כי אחרי שאתה משוחח עם מישהו תקופה צריך כבר לומר את האמת בקשר להכל ולא רק לשם.

אני מאמינה באי מסירת מידע אבל לא בשקר.

תלוי במה השקר ... אם מצד שני של המסך יושב גבר שמן וזקן שמציג את עצמו כבלונדינית חטובה בת 25 ... ברור שיש פה שקר תמוהה.

אני מאמין הכימיה ... כל השאר זה פרטים טכניים

מנהל הפורום
1000+

תלוי במה השקר ... אם מצד שני של המסך יושב גבר שמן וזקן שמציג את עצמו כבלונדינית חטובה בת 25 ... ברור שיש פה שקר תמוהה.

אני מאמין הכימיה ... כל השאר זה פרטים טכניים

כימיה נטו יש רק במעבדה,

בקשר כזה יש דברים מעבר.(המבין יבין).

במעבדה יש ניסויים על עכברים

פה מדברים על קשרים בין אנשים ... יחי ההבדל הקטן

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: