מעניין אם קרה למישהו שבשלב בו הוא והבחורה גילו זה לזו את השם האמיתי ו/או שלחו תמונה,
הסתבר שהבחורה היא שכנה, בת דודה, המורה של הילד, האקסית או אשתך...

לפני שאתה מגיע לשלב הזה של חשיפה - תבדוק קודם מאיזה עיר ועוד מספר פרטים יבשים במידה ואין חפיפה של רקע, סביר להניח שזה יותר בטוח.

לפני שאתה מגיע לשלב הזה של חשיפה - תבדוק קודם מאיזה עיר ועוד מספר פרטים יבשים במידה ואין חפיפה של רקע, סביר להניח שזה יותר בטוח.

אתה צודק לגמרי דרימר, זה מה שצריך לעשות לפני הכל. לברר כל פרט קטן או גדול, כי באמת יכול להיות שיש איזה שהוא הכרות עם מישהו שצד כל שהוא מכיר או יודע. 

יצא לי מצבים דומים שמישהו שהכרתי, הכיר אנשים מסוימים שגם אני הכרתי אותם. אני בחושים שלי הבנתי את זה, אבל לא אמרתי כלום, שתקתי ורק ניסיתי להתרחק ממנו. היה גם מקרה, שהוא היה מכר של משפחה מסויימת וכשהבנתי את זה לא אמרתי לו שזה המצב. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

לא תמיד אפשר לצפות שתיהיה היכרות של מכר משותף כפי שציינת, אבל סינון ראשוני בהחלט יכול לעזור למנוע מצבים לא נעימים.

אני גרוש והיה לי רומן עם נשואה במשך 4 שנים נפלאות. אהבה, סקס, חברות, הכל היה שם, אנחנו עד היום שומרים על סוג של קשר.

זה הצליח כי אני ידעתי והבנתי מראש לאן אני נכנס ולא היו לי יומרות לפרק לה את הבית או לקנא בה שהיא עם בעלה.

אתה צריך אישה שתמלא את צרכיך ואתה את שלה בהדדיות ללא קשר לסטטוס.

יוסטון, פאוסט

זוכרים שפעם מזמן במקומות אחרים היה שירשור של רעיונות על איך למזער סיכונים?

משהו מרים את הכפפה?

יוסטון, פאוסט

משהו מרים את הכפפה

רעיונות למיזעור סיכונים יתקבלו בברכה!

נשואה ? גרושה? 

לכל אחת מהן היתרונות והחסרונות: לגרוש/ה יש בית, לא צריך להגיע לכל מיני בתי מלון מפוקפקים פחות או יותר אין הוצאה כספית שלעיתים קשה להסתיר מבן/בת הזוג ובטח יש עוד כמה יתרונות. הבעיה מתחילה ש היא/הוא רוצים יותר! יותר זמן ביחד, בילוי משותף בפומבי או גרוע מכל גילויי קנאה ורכושנות. 

הנשוי/אה מאידך יודע/ת בדיוק מה המטרה המפגשים בהכרח מוגבלים בזמן או במידת החשיפה הציבורית וכמובן שמים גנובים תמיד מתוקים יותר בפרט אם הם מגיעים משני הצדדים. אך מפגש מגביל הינו מוגבל וחשק לעוד עשוי להביא לתיסכול והסתכנות לשוא.

לסיכום : לא הייתי בוחל בשתי האפשרויות .

אני חושש ממצב בו אני עם נשואה שבעלה חושד בה ועוקב אחריה, ובסוף אמצא את עצמי מככב בסרטי בלשים פרטיים...

שגיא,

היתה פעם משהי שרצה איתי בקבוצת ריצה או אולי יותר נכון לומר שהקבוצת ריצה היתה הסיפור כיסוי שלה.

בעלה חשד ולכן שכר בלש פרטי.

כל הגברים של הקבוצה נבדקו ע"י הבלש

אישתו של מעמן הכושר גם חשדה ושכר חוקר פרטי.

כל הנשים של הקבוצה נבדקו ע"י החוקר

כשהחוקרים התחילו להתקל אחד בשני בכל מקום הם הבינו שיש להם בינגו.

מוסר השכל: גם כשזה לא קשור עליך אתה עדיין יכול להיות מצולם

לנשים,אלמנות,גרוש,פרודות ובודדות מומלץ www.vipmassage.co.il  0522958156

מצויין לגוף מעולה לנפש מעסה בכיר רב תחומי

יוסטון, פאוסט

משהו מרים את הכפפה

רעיונות למיזעור סיכונים יתקבלו בברכה!

פתחתי שירשור כזה ואתה מוזמן לקרא ...

אז מה החלטת לגבי סוגיית הנשואה/גרושה?

איך אתה ממזער סיכונים?

מנהל הפורום
1000+

אין בכלל שאלה ודאי נשואה ורצוי מאוד לא ממקום העבודה שלך או שאין לה קשרי עבודה איתך .... בסופו של דבר שגם לה יהיה מה להפסיד ...

מיתוך ניסיון   אל תיכנס לזה ביכלל  זה ממש לא שווה

אני בן 55 ונשוי המון שנים לאותה אשה בלי לפזול לצדדים, למרות שהסקס שיגרתי ודי משעמם.

בתחילת השנה היכרתי בפייסבוק גרושה, יפה וחטובה בת 40. הצ'ט התמים עבר להחלפת חוויות מיניות ואז שיכנעתי אותה שניפגש. רציתי לראות אם עדיין כוחי במתני בגילי ואחרי שנות נישואין שוחקות, בעיקר עם צעירה ממני.
החוויה היתה מדהימה. היא התגלתה כחתולת מין משוחררת שנתנה לי את הסקס הכי טוב בחיים. לשמחתי גיליתי שאני בשיא כוחי ומסוגל לענג אישה במשך שעות ולתת לה אורגזמות בשרשרת. הזדיינו 4 שעות כמעט בלי הפסקה מכל הכיוונים, והיא הודיעה לי שאיתי היה הסקס הכי טוב בחיים שלה, אפילו יותר מגברים צעירים ממנה שהיו לה. נפגשנו ככה עוד במשך חודשים, והסקס רק השתפר כל פעם.

אני אומר זאת לא כדי להתפאר (בעצם למה לא?) אלא כדי להסביר למה היא התאהבה בי בצורה קשה והחלה ללחוץ עלי להיות רק שלה. גם אני התאהבתי בה אבל לא עד כדי שארצה לפרק משפחה בגללה. אז בין הפגישות הרבות שלנו היו הרבה דרמות, בכי, ניתוקים וחזרות שטילטלו את שנינו מבחינה נפשית. לבסוף נפרדנו בעצב לפני חודשיים.

אשתי לא חשדה בכלום כי לא השתנה שום דבר בהתנהגותי, וגם איתה המשכתי לשכב כרגיל.

עכשיו, כשגיליתי את עולם התענוגות, הייתי רוצה להמשיך בו בשנים המעטות שנשארו לי לעשות סקס. הדילמה היא אם להעדיף גרושה או נשואה. גרושה עלולה ללחוץ עליך או אפילו לסחוט אותך (ולאיים שתגלה לאשתך) כי אין לה מה להפסיד. לנשואה יש אינטרס הדדי להסתיר את הרומן, אבל אני פוחד שאם בעלה יחשוד ויעקוב אחריה הוא יגלה גם אותי. עם נשואות גם יותר קשה לקבוע זמנים משותפים ויש אולי עוד שיקולים שלא חשבתי עליהם.

מה דעתכם/ן? רעיונות יתקבלו בברכה (אבל אני לא מתחייב לקבל אותם או את הזול מביניהם... :)

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר