היי לכולם אני בן 54 נשוי ומעוניין בקשר דיסקרטי פרטים בהמשך

אני בן 55 ונשוי המון שנים לאותה אשה בלי לפזול לצדדים, למרות שהסקס שיגרתי ודי משעמם.

בתחילת השנה היכרתי בפייסבוק גרושה, יפה וחטובה בת 40. הצ'ט התמים עבר להחלפת חוויות מיניות ואז שיכנעתי אותה שניפגש. רציתי לראות אם עדיין כוחי במתני בגילי ואחרי שנות נישואין שוחקות, בעיקר עם צעירה ממני.
החוויה היתה מדהימה. היא התגלתה כחתולת מין משוחררת שנתנה לי את הסקס הכי טוב בחיים. לשמחתי גיליתי שאני בשיא כוחי ומסוגל לענג אישה במשך שעות ולתת לה אורגזמות בשרשרת. הזדיינו 4 שעות כמעט בלי הפסקה מכל הכיוונים, והיא הודיעה לי שאיתי היה הסקס הכי טוב בחיים שלה, אפילו יותר מגברים צעירים ממנה שהיו לה. נפגשנו ככה עוד במשך חודשים, והסקס רק השתפר כל פעם.

אני אומר זאת לא כדי להתפאר (בעצם למה לא?) אלא כדי להסביר למה היא התאהבה בי בצורה קשה והחלה ללחוץ עלי להיות רק שלה. גם אני התאהבתי בה אבל לא עד כדי שארצה לפרק משפחה בגללה. אז בין הפגישות הרבות שלנו היו הרבה דרמות, בכי, ניתוקים וחזרות שטילטלו את שנינו מבחינה נפשית. לבסוף נפרדנו בעצב לפני חודשיים.

אשתי לא חשדה בכלום כי לא השתנה שום דבר בהתנהגותי, וגם איתה המשכתי לשכב כרגיל.

עכשיו, כשגיליתי את עולם התענוגות, הייתי רוצה להמשיך בו בשנים המעטות שנשארו לי לעשות סקס. הדילמה היא אם להעדיף גרושה או נשואה. גרושה עלולה ללחוץ עליך או אפילו לסחוט אותך (ולאיים שתגלה לאשתך) כי אין לה מה להפסיד. לנשואה יש אינטרס הדדי להסתיר את הרומן, אבל אני פוחד שאם בעלה יחשוד ויעקוב אחריה הוא יגלה גם אותי. עם נשואות גם יותר קשה לקבוע זמנים משותפים ויש אולי עוד שיקולים שלא חשבתי עליהם.

מה דעתכם/ן? רעיונות יתקבלו בברכה (אבל אני לא מתחייב לקבל אותם או את הזול מביניהם... :)

אתה מזכיר לי סיפור על איזה צדיק שכל ימיו עשה רק מעשים טובים ולא חטא בכלום.

והנה מתקרבים הימים הנוראים ויום הכיפורים עצמו ואז הוא חושב, ומגיע למסקנה כי דווקא אז הוא עלול לחטוא בשקר.

כי אם ישא את התפילה - "על חטא שחטאתי.." הוא בעצם ישקר. כי הוא לא חטא!

אז מה עושים?  חוטאים...

ואיזה חטא הכי חביב ?

ניאוף.

רק שלעשות את זה עם אשת איש יהיה מוגזם וגרושות לא נמצאו בסביבה - ולעומת זה יש איזו שכנה אלמנה חביבה, שנראית לא רע...

אז אחרי חיזור לא מאומץ מדי היא מכניסה אותו למיטתה והבחור מרוצה - יען כי ביום כיפור אכן יכה באמת על חטא שחטא...

אבל - איך שהוא יוצא מהמיטה וניפרד ממנה - היא מנשקת אותו בחום, מכנה אותו צדיק ו"אין לו מושג איזו מיצווה הוא עשה בזה ששכב איתה..."

לסיכום - עזוב גרושה ועזוב נשואה - לך על אלמנה ! emo_01.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

לפני שאתה מגיע לשלב הזה של חשיפה - תבדוק קודם מאיזה עיר ועוד מספר פרטים יבשים במידה ואין חפיפה של רקע, סביר להניח שזה יותר בטוח.

אתה צודק לגמרי דרימר, זה מה שצריך לעשות לפני הכל. לברר כל פרט קטן או גדול, כי באמת יכול להיות שיש איזה שהוא הכרות עם מישהו שצד כל שהוא מכיר או יודע. 

יצא לי מצבים דומים שמישהו שהכרתי, הכיר אנשים מסוימים שגם אני הכרתי אותם. אני בחושים שלי הבנתי את זה, אבל לא אמרתי כלום, שתקתי ורק ניסיתי להתרחק ממנו. היה גם מקרה, שהוא היה מכר של משפחה מסויימת וכשהבנתי את זה לא אמרתי לו שזה המצב. 

אכן........ פעם שוחחתי בצ'אט שיחת לילה מאוחרת עם איזו אלמונית.

ממש לא מה שאתם חושבים...emo_27.png

אבל....... באיזשהו שלב היא התוודתה שהיא מנהלת רומן מהצד (אחרי שכתבתי בצחוק ש"מה מסוגלת כבר לעולל מורה למטמטיקה").

ובהמשך השיחה התברר לי שאני מכיר את בן זוגה הרישמי מאז גיל אפס כמעט....

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

לי יש רק נסיון עם נשואות, כך שאני לא יכול לתת עצה טובה (-:  ,  מתוכן, רק אחת הפכה להיות גרושה, אבל חזרה על הטעות והתחתנה שוב )-:

אני מניח שעדיף רומן עם בן/בת זוג נשוי/אה , כי אז לשנינו יש אותם חסכים, אותם מגבלות ואותן ציפיות.

רומן בין נשוי לגרושה או ההפך, סובל מאי שוויוניות ויכול להיות מאוד בעייתי, אלא אם כן מדובר על סקס בלבד ואז אין שום בעיה. (איכס סקס...)

אני אישה חילונית והשם זימן לידי להכיר אדם יקר מאוד פשוט ומדהים פניתי אליו לקבלת עזרה בנושא מסוים .יצאתי ממנו מחוזקת ואמר לי מה לעשות .הכל היה בקדושה ובטהרה וברוך השם נושעתי לאחר זמן.חיבת לשתף אותכם פשוט מדהים ישר ובלי כל מיני שטויות שמו בר-יוחאי כשמו כן הוא.הטלפון שלו 0506344412

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר