גרושה או נשואה?

אני בן 55 ונשוי המון שנים לאותה אשה בלי לפזול לצדדים, למרות שהסקס שיגרתי ודי משעמם.

בתחילת השנה היכרתי בפייסבוק גרושה, יפה וחטובה בת 40. הצ'ט התמים עבר להחלפת חוויות מיניות ואז שיכנעתי אותה שניפגש. רציתי לראות אם עדיין כוחי במתני בגילי ואחרי שנות נישואין שוחקות, בעיקר עם צעירה ממני.
החוויה היתה מדהימה. היא התגלתה כחתולת מין משוחררת שנתנה לי את הסקס הכי טוב בחיים. לשמחתי גיליתי שאני בשיא כוחי ומסוגל לענג אישה במשך שעות ולתת לה אורגזמות בשרשרת. הזדיינו 4 שעות כמעט בלי הפסקה מכל הכיוונים, והיא הודיעה לי שאיתי היה הסקס הכי טוב בחיים שלה, אפילו יותר מגברים צעירים ממנה שהיו לה. נפגשנו ככה עוד במשך חודשים, והסקס רק השתפר כל פעם.

אני אומר זאת לא כדי להתפאר (בעצם למה לא?) אלא כדי להסביר למה היא התאהבה בי בצורה קשה והחלה ללחוץ עלי להיות רק שלה. גם אני התאהבתי בה אבל לא עד כדי שארצה לפרק משפחה בגללה. אז בין הפגישות הרבות שלנו היו הרבה דרמות, בכי, ניתוקים וחזרות שטילטלו את שנינו מבחינה נפשית. לבסוף נפרדנו בעצב לפני חודשיים.

אשתי לא חשדה בכלום כי לא השתנה שום דבר בהתנהגותי, וגם איתה המשכתי לשכב כרגיל.

עכשיו, כשגיליתי את עולם התענוגות, הייתי רוצה להמשיך בו בשנים המעטות שנשארו לי לעשות סקס. הדילמה היא אם להעדיף גרושה או נשואה. גרושה עלולה ללחוץ עליך או אפילו לסחוט אותך (ולאיים שתגלה לאשתך) כי אין לה מה להפסיד. לנשואה יש אינטרס הדדי להסתיר את הרומן, אבל אני פוחד שאם בעלה יחשוד ויעקוב אחריה הוא יגלה גם אותי. עם נשואות גם יותר קשה לקבוע זמנים משותפים ויש אולי עוד שיקולים שלא חשבתי עליהם.

מה דעתכם/ן? רעיונות יתקבלו בברכה (אבל אני לא מתחייב לקבל אותם או את הזול מביניהם... :)

שגיא, עד עכשיו ניסית את זה עם גרושה, עכשיו תנסה עם נשואה ותחליט אחרי כן מה עדיף לך emo_07.png

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

מנהל הפורום
1000+

אני ממליץ גם וגם אם אתה יכול רק דסקרטיות וסקס בטוח נשואה מזדינת הולכת גרושה רוצה סופ"ש לישון יחד אם את יכול 

למה לא בהצלחה דסקרטיות חובה

אין ספק שאם אתה שם, עדיף מישהי נשואה.

ויותר מזה, מישהי שבוודאות לא רוצה לפרק את המשפחתיות שלה.    שמחפשת כמוך רק השלמה מהצד.

בעיקר כדי לא להגיע למצב של סרטים שעברת עם הבחורה שרצתה שתפרק את המשפחה שלה ...

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

כדאי שהסטטוס שלכם יהיה דומה

שהציפיות ביניכם יהיו מתואמות

emo_91.png I may be bad, but I'm perfectly good at it

ולמה אין שום התיחסות לאלמנות ?

מה - להן לא מגיע מפעם לפעם איזה סקס מדהים ? emo_01.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

מה זה דיסקרטיות חובה?

לא לפרסם את הרומן בפייסבוק עם קישור לפרופיל שלה? emo_02.png

יש לכם עצות יותר ספיציפיות לשמירת דיסקרטיות?

שגיא אני לא הגעתי לעולם האסור (לפחות לבינתיים), לדעתי הכוונה שמפגשים והקשר ישמרו רק ביניכם ובמקומות שלא ניתן יהיה לזהות אתכם. אנו חיים במדינה שכל אחד איכשהו מכיר את האחר או את הבן דוד, דוד, שכן, עבדו ביחד וכו'...

הדבר האחרון שתרצה שבן אדם יזהה אותך במקום ציבורי עם מישהי שאינה אשתך. כדי שהקשר ישאר דיסקרטי צריכה להיות הבנה מראש מול אותה פרטנרית ואם הזכרת פייסבוק והיא ברשימת החברים שלך, עדיף שלא תיהיה אינטרקציה גלויה ביניכם שאחרים יוכלו לראות (כמו התכתבויות על הקירות שלך או שלה).

שגיא אני לא הגעתי לעולם האסור (לפחות לבינתיים), לדעתי הכוונה שמפגשים והקשר ישמרו רק ביניכם ובמקומות שלא ניתן יהיה לזהות אתכם. אנו חיים במדינה שכל אחד איכשהו מכיר את האחר או את הבן דוד, דוד, שכן, עבדו ביחד וכו'...

הדבר האחרון שתרצה שבן אדם יזהה אותך במקום ציבורי עם מישהי שאינה אשתך. כדי שהקשר ישאר דיסקרטי צריכה להיות הבנה מראש מול אותה פרטנרית ואם הזכרת פייסבוק והיא ברשימת החברים שלך, עדיף שלא תיהיה אינטרקציה גלויה ביניכם שאחרים יוכלו לראות (כמו התכתבויות על הקירות שלך או שלה).

כל הכבוד לך דרימר!!!

הנה אחד שלא היה שם (עדיין לפחות), ובכל זאת מבין עיניין. emo_01.png

(גארסיה מארקס)

סווטי, אפשר לפתוח פה בית ספר לאסורים מתחילים ... emo_04.png

לשכת עורכי הדין כנראה תתנגד להקמת בית הספר הזה

מנהל הפורום
1000+

האמת פאוסט, אני בעד ואותך אני אמליץ כמנהל של בית ספר כזה. ואני לא צוחקת.

כל כך חשוב להיות מודע למה נכנסים ואיך להתנהל. יש כאלה שלא מבינים בזה ומסכנים גם את בן/בת הזוג. 

(גארסיה מארקס)

אז זה אומר שבתור תלמיד אני מקבל נקודות בונוס? emo_02.png

אז זה אומר שבתור תלמיד אני מקבל נקודות בונוס? emo_02.png

אם הייתי המנהלת כן, בכיף היתי נותנת לך נקודות בונוס בגלל האישיות שלך (לא מכירה אותך, אבל פה ושם מבינה מי אתה)... רק, אל תסמיק לי emo_07.png

(גארסיה מארקס)

תודה על המחמאה מתוקה emo_01.png

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר