אם אני לא מסופק, זה אומר שרע לי?

תמיד היו לנו חיי מין בעייתיים. היא לא אישה בריאה ונוח לה גם להיות כזו - חלשה, כואבת, לחוצה; היא פאסיבית, נמצאת בתוך הקונכיה שלה ויוצאת משם רק כדי לתקוף, כך שיחסי המין מאוד משעממים. היא לא נוגעת בי כמעט. נראה שהיא משועממת, שזה אבסורדי בהתחשב בכך שהיא מנהלת את האינטראקציה, שולטת בקצב, בתנוחה ובתזמון, ומחליטה עבור שנינו מהם הגבולות. אני לא מסופק. אבל עד כמה לא מסופק? תדירות יחסי המין היא בתחום הנורמלי סופסוף. פעם בשבוע, פעמיים בשבוע בתקופות מסויימות.

בעבר התדירות הייתה נמוכה בהרבה. השיא היה ב-2009. לא שכבנו ארבעה חודשים. אז הייתה הפעם הראשונה שגיששתי בכיוון של קשר אסור. היה לי רומן קצר עם מישהי מבוגרת ממני בהרבה, והיה לי מאוד מאוד נעים. הייתי מרוצה מעצמי סופסוף, וחוסר שביעות הרצון מאשתי גם ירד משמעותית. אז טכנית, אם התדירות סבירה, לא אמורה להיות לי סיבה להתלונן, לא?

לא נראה לי. התדירות היא לא הכל. יש משהו מאוד מסרס בלחזור על אותו תסריט כל פעם. הגוף מתרגל לדברים. התפקוד המיני תקין בעצם, אבל הדפוס הרובוטי מייצר שגרה. אם התסריט מכתיב שזה ייגמר תוך זמן קצוב, הגוף מיישר קו. יכולתי פעם להחזיק מעמד הרבה זמן, אבל השגרה המינית ניוונה אותי, ולא רק שאני לא מסופק, אני מתחיל להרגיש פגום. ומשעמם לי. אני מרגיש כמו אביזר, או בעל תפקיד, וכל העניין הפך לעסקת חליפין בעצם: אורגזמה תמורת אורגזמה. אז האם רע לי? לא, לא מהזווית הזו. האם טוב לי? ממש לא.

אף אחד לא יכול לענות לשאלה הזאת חוץ ממך. זה תלוי בך. ברצונות שלך.בחלומות ופנטזיות שלך. לפי מה שסיפרת לא כל כך רע לך, התדיאות יחסית סבירה, אבל מה.. משעמם לך, מרגיש כמו רובוט. אז מה עליך לעשות? תחליט אתה.

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

מסכימה עם כל מילה של סוייטי

לדעתי חסר לך תיאום ציפיות עם עצמך ...

מנהל הפורום
1000+

לא הבנתי. עם עצמי יש לי תיאום ציפיות. אני מצפה ומנסה להינות מהחיים. אתה בוודאי מתכוון לקטע של "ידעת עם מי ומה אתה מתחתן" אז למה אתה מתלונן, במובן כזה אני מבין את האמירה של 'תיאום ציפיות'. אבל במובן הזה, לא טוב לי. אני לא יכול להשתנות כדי להתאים, הרי בדיוק בזה מדובר. ניסיתי להסתפק במה שיש לי ופשוט כבר מתחיל להעדיף שלא יהיה בכלל. מבין?

נראה לי שבינך לבינך אתה יודע את התשובה. 

אז לך על זה...

אל תיפול לשגרה שרע לך בה

אל תרגיש רובוטי ולא מסופק

תעשה משהו למען עצמך

emo_91.png I may be bad, but I'm perfectly good at it

נראה לי שבינך לבינך אתה יודע את התשובה. 

אז לך על זה...

אל תיפול לשגרה שרע לך בה

אל תרגיש רובוטי ולא מסופק

תעשה משהו למען עצמך

מסכים עם הצבע האדום ... de acord