אני דווקא בקטע של לשכוח ממנו. עיצות מישהו?

היי, אני יודעת שכולם פה בטח לא רואים משהו רע באהבה האסורה שלהם אבל אותי זה משגע ואני רוצה להפסיק. אהבתי באמת רק בפעם אחת בחיים שלי . זאת הייתה אהבה מיוחדת ומוזרה. היו לי קשרים ואפילו התחתנתי אבל מה שלא עשיתי לא הצלחתי להתנתק מהאקס. הוא בקשר עם מישהי אחרת אבל תמיד הקשר שלנו מיוחד במינו לא משנה מה עברנו או כמה נכעס ונתנתק אנחנו תמיד חוזרים אחד לשני ולא יכולים להפסיק לאהוב. עכשיו בטח תגידו לי שאם אמצא גבר אחר אני אשכח אותו- ניסיתי אבל זה לא עוזר!!! אנחנו "ביחד" כבר 11 שנים ולא מפסיקים להתלה אחד מהשני. לא מפסיקים להתרגש. איך יוצאים מזה??????

למה לצאת מזה?

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

לא יוצאים ... תשארו יחד.

לא קיים קשר אידיאלי ותמיד יש עלויות וירידות בכל קשר.

אם יש אהבה והתרגשות, למה להפרד ?

מנהל הפורום
1000+

כי אני לא יכולה להתמודד עם הקנאה כשהוא נמצא איתה וגם כי נפגשים לעיתים רחוקות ובנתיים אני לא מסופקת :)

כי אני לא יכולה להתמודד עם הקנאה כשהוא נמצא איתה וגם כי נפגשים לעיתים רחוקות ובנתיים אני לא מסופקת :)

אם תפרדי ממנו את גם תסבלי מקנאה וגם מגעגוע. גם תצטערי שנפרדת ממנו, כי אחרי מה שסיפרת לא יהיה קל (בלשון המעטה) לשכוח אותו. עדיף את המעט במצב הזה מאשר כלום. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

יש אנשים שרוצים להחזיק את המקל משני קצותיו ... החיים לימדו אותי שזה בלתי אפשרי

מנהל הפורום
1000+

ממממממממ.......סוגיה קשה

ניסית קשרים עם גברים אחרים אני מניח ...ואף אחד לא משתווה לאקס ?

זה קשה לחיות בהרגשה של קינאה וחוסר סיפוק .....

לדעתי תנסי קשר חדש ...

אולי יהיה לך טוב עם אחר .....

בהצלחה emo_01.png

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

אז תפגשו יותר

תעברי לגור דלת מולו

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

אי אפשר גם וגם. את צריכה לקבל החלטה לכאן או לכאן.

אם את נשארת בקשר הזה אז אין טעם בקינאה כי זה ממש לא לעניין ואת יודעת שהוא לא רק שלך.

ואם זה כל כך מפריע לך את תחתכי את זה לגמרי . נכון אולי זה קשה בהתחלה אבל הזמן יעשה את שלו ואת תשכחי ממנו

בדיוק!
מה שהיא אמרה!

בעיה, באמת בעיה ...

11 שנים זו תקופה מאוד ארוכה.

תנסי לאט לאט לדלל את הפגישות, אל תפסיקי אותן לגמרי.

חפשי לך תחומי התעניינות אחרים (לימודים, עבודה או גבר אחר).

או שתביני שעדיף ציפור אחת ביד מאשר שתיים על העץ.

לצערי אין עצות אחרות.

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

נו?

זרקת אותו?

היי לכולכם,

תודה על העיצות.

האמת שלא זרקתי אותו כי הוא זרק אותה:) ועבר לגור לידי.

עכשיו אנחנו בקשר קרוב קרוב... ועכשיו הבעיה היחידה היא שאני כל הזמן רוצה אותו. בקיצור- הכל דבש:)

אנחנו לא יוצאים או משהו אבל זה דווקא בסדר לי.

למארי שהציעה לי למצוא תחומי עניין אחרים- אני גם עובדת וגם לומדת ומעסיקה את עצמי בהרבה דברים. רק שהוא לא יוצא מהראש.

בכל מקרה תודה לכולכם:) 

למה לצאת מזה?

צודק מאוד,למה להפסיק לכייף???

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר