זוג מאוהב לא צריך שלישיה בכלל לדעתי..אבל עדיף שלישיה מאשר לבגוד כל החיים אחד בשניה 

emo_60.pngבא רואה וכובש והולךemo_38.png

הלואי על כולנו חיים מושלמים ....

זוג מאוהב לא צריך שלישיה בכלל לדעתי..אבל עדיף שלישיה מאשר לבגוד כל החיים אחד בשניה 

אני לא ממליץ על משחקים כאלה בבית ... זה לשחק באש

מנהל הפורום
1000+

זה נכון מה שאתה אומר . שזוג מאוהב לא צריך 3 . אבל בנינו עדיף לא להגיע למצב של 3 . ולמצב שלבגוד

emo_91.png   shirly  

זה נכון מה שאתה אומר . שזוג מאוהב לא צריך 3 . אבל בנינו עדיף לא להגיע למצב של 3 . ולמצב שלבגוד

emo_91.png   shirly  

שירלי, הכי טוב להיות צעיר בריא ועשיר

אז ...

מנהל הפורום
1000+

אז ...

וואלה למה לו . אני ימשיך את המשפט שלך . אז החיים יהיו הרבה יותר יפים

emo_91.png   shirly  

אז ...

וואלה למה לו . אני ימשיך את המשפט שלך . אז החיים יהיו הרבה יותר יפים

emo_91.png   shirly  

כולם רוצים להנות ולחוות כמה שיותר מתענוגות החיים.

עושים הפתעות לאסור/ה, רוצים לראות ולהרגיש את ריגעי הקינאה שהאסו/ה עם אחר/ת ועוד ...

אבל אם רוצים להצליח חייבים לחשוב לא רק על המשתתפים שיתאימו אחד לשני אלה גם על רמת הקשר האסור ... עד כמה אוהבים אחד את השני.

לידידה שלי יש אסור שהיא מאוהבת בו מעל הראש כבר חודשים רבים. הם חולקים יחד רגעי אהבה ואושר. אהבתם עמוקה ואמיתית. קשה לה לראות אותו עם אחרת אבל בכל זאת היא רוצה לפרגן לו ולמענו היא מוכנה לצרף עוד מישהי. לדעתי זה יכאב לה לראות את את אהובה עם אישה אחרת כי הקינאה היא חלק מהאהבה.

אז מה עושים?

המלצתי לה לארגן רביעיה במקום שלישיה כי אז היא תהייה יותר עסוקה עם הבחור השני ופחות תשקיע מחשבה באהובה מתענג עם האישה השנייה ...

אז תיכנון נכון בהחלט יכול להגדיל סיכויי הצלחה ולעבור את החוויה בשלום ...

מה דעתכם ?  

לעבור את החוויה בשלום??!! מה זה נחיתת אונס? מי שבעיסקי אורגיות אל לו/ה להיות מעורב רגשית, רק חרמנות נטו. ובקשר לנאמר על "אהבת אמת" בין השניים, שום אהבת אמת לא תניב מכאובים והתניות כגון אורגיות.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר