בחורה בתולה בגיל 42

שלום לכולם

צריך חווד דעת..

הכרתי בחורה חמודה רווקה כבת 42  בתולה...

ברצוני לציין שהיא בתולה ,לטענתה היא היתה בזוגיות אבל ללא  חדירה 

אנחנו יוצאים כבר חודש ,האם עלי להמתין ליחסי אישות לחתונה או שדבר זה נראה מוזר

מה בעוד שהיא גם מתגוררת עם הוריה..

אני לא יודע מה לעשות אני אוהב אותה אך הנפש והלב מאוד מעוניינים לחלוק איתה את האהבה

תודה..

בגיל 42 ליות עוד בתולה ועוד לגור אצל הורים נירה לי קצת מוזר

לפני הכל תחשוב טוב טוב אם היא אחרי שנים ארוכות ללא זוגיות ומגורים עם ההורים, בנויה נפשית לחיות עם גבר בזוגיות??

והאם אתה....מסוגל להתמודד עם סיטואציות שקשר כזה יוליד.

הבחורה דתיה ?

נשמע לי קצת מוזר ואפילו חריג שבחורה בגיל כזה בתולה וגם אם כן אז סביר שיש סיבה לזה

תודה על התשובה סאן שיין אך ,לפי דבריה אצל הפרסים חלילה מבלי להיכנס לעדות או גזענות חלילה

זה נהוג שהילדה לא יוצאת מפתח הבית אך ורק שהיא מתחתנת לגבי יחסי אישות ,רק שיגיע המתאים

אני פשוט לא יודע מה לעשות כי השכל הישר אומר שמשהו לא מסתדר אם הגיל והבתולים אני מסורתי לייט

כך שאין לי כל צל של מושג איך זה מנוהל אצל הציבורנ הדתי לכן פניתי לעצתכם ,

תודה  רבה

סורי לי אין מושג לגבי עניין הגיל במגזר הדתי כי אני לא מכירה דתיות רווקות בגיל כזה.

יש לי משפחה דתיה ואני יודעת שאין בעיה לגור לבד אבל גם זה כנראה תלוי במשפחה. ואולי מישהו אחר יוכל לעזור לך.

אני יודעת שיש מנהגים אבל יש גם חריגה ממנהגים ובמקרה כזה לא נשמע לי הגיוני שבחורה בת 42 תגור עם ההורים רק בגלל מנהגים. לדעתי יש משהו מעבר לזה ואם זה באמת חשוב לך כדאי שתבדוק את זה.

מצטרפת לתגובתה של סנשיין, בהחלט נראה מוזר ושווה בדיקה.

אגב, איך מתנהל הקשר שלכם שאתה כל כך כרוך אחריה ?

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

מכיר את הדוגמטיות של משפחות פרסיות. בעברי הרחוק הייתי שנתיים עם בחורה כזאת.

אמנם היא הייתה "רק" בת 20, אבל הייתה בתולה וגם כשעזבה אותי הייתה בתולה. לא שכבנו, אהבתי אותה וכיבדתי את רוצנה.

אבל היה קשה. שנתיים של תיסכולים, שנתיים של מקלחות קרות ואוננות בעצב במקלחת אחרי כל פגישה איתה.

עצתי היא שלפני שאתה נכנס להרפתקאה כזאת שתכניס אותך לסד בלי מוצא, תנסה להגיע איתה למצב שתגורו יחד וכן, תעשו סקס.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

42+ ?

בחיים לא הייתי מתר לעצמי מצב כזה. זה כמו הסרט בתול בן 40. emo_07.png חחח סתם, צוחק.

שתבין, לכל אחד מאיתנו יש צרכים. סקס זה צורך. כמו שלאכול לשתות להיות בריא וכו זה צרכים. נגיד והיית נשאר בחדר ריק והיה לך את כל הצרכים שאתה צריך חוץ מסקס. היה אסור לך לאונן או לראות פורנו או סרטים שבהם רואים אפילו רק פלירטוט בין גבר לאישה או כל דבר אחר שקשור לסקס, כלום. היית מתאבד אחרי חודש.

לכן אתה צריך סקס ואתה גם צריך לשכב איתה כי הקשר שלכם יהיה מסריח אם לא תשכבו בייחד.

זה גם אחד הסיבות שהשפיעו על "כחול עמוק" שמעלי להיפרד מהחברה שלו.

גבר, נמאס לך: לראות פעם אחרי פעם איך שמביישים גברים במדיה? שנשים תמיד מאשימות אותך או מנסות לשלוט על ההחלטות שלך? מעבודות שבהם מעדיפים נשים? שהמדיה הורגת את המיניות הגברית? שמתחמנים אותך דרך סקס?

האם "שוויון" באמת חשוב לנשים?!

STAND UP

MANHOOD101.COM

לא חושבת שזה כל כך דרמטי כמו שזה נשמע, בגדול סביר להניח שאף פעם לא היה לה קשר רציני ולכן לא עשתה סקס, וזה שהיתה בתולה גרם לכך שהרבה גברים שרצתה לא רצו אותה בגלל העניין הזה, בגלל שלהרבה גברים למין יש מקום מאוד מרכזי במערכת היחסים. וכנראה שנוצר כדור שלג שיכול להיות שבמהלכו רצתה להפטר מהבתולין ולא היה עם מי.

נכון, אם אתה מעוניין בה זה אומר שבמערכת היחסים ביניכם תצטרך לחכות, אבל לדעתי זה לא אומר שתצטרך לחכות יותר ממה שמחכים עם בחורה בת 20 שהיא בתולה, אלא לדעתי בגלל הגיל דוקא היא תרצה לחכות עם זה פחות.

ותחשוב על זה שאפילו אם זמן ההמתנה עם בחורה בתולה הוא ארוך, אז מדובר בעניין זמני שלא ילווה את כל חייכם המשותפים אם יהיו, ושלמין אמנם יש מקום במערכת יחסים, אבל הוא לא מקום כל כך מרכזי שבגללו צריך לפסול מישהי בגלל עיכוב של חצי שנה- שנה.

אחי, תעשה ויברח. שמע ממני.

בתולה או לא בתולה החשוב הוא האם אתה מאושר  ,, על תערבב בן הרגש לשכל תילך אחרי השכל ,, ולאחר מכן תקשיב לרגש,, יש בתולות גם בגיל 50 60 אני מאמינה,, זה חשוב ,, אבל חשוב יותר מה הצפיות שלך לעתיד בהצלחה.....

אתה אוהבת אותה נכון? כאילו עד כדי כך שתחכה עוד קצת?
והיא אוהבת אותך? אתה צריך לדבר איתה ולדעת איפה אתם עומדים כי אתה אמרת משהו על חתונה
ויכול להיות שיש לה משהו נפשי אם היא בתולה ב42 מה שאני חושבת שתדברו זה הדבר הכי טוב שיכול להיות בניכם...

אני בכלל לא מתפלא,אני מכיר עוד כמה וכמה בגילאים הללו שעדין בתולות ולא נשואות,כמו שכאן כתב מישהו יש עדות מסויימות שלא מקובל לקיים יחסי מין לפני החתונה,והריי הן מגיל 22 חושבות שאוטוטו הם מתחתנות ואוי ואבוי אם תגענה לחתונה לא בתולות,יש עדין משפחות שדורשות לראות את כרום הבתולין יום לאחר החתונה.

משהו לא בסדר צריך לחשוב טוב טוב לפני שתעשה צעד מתומתם סוריייייייייייייייייייי

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר