0522530599 אילן

פשוט אסור להיכנס לזה מראש... חבל ...

למה הלכת בכלל עם אישה נשואה אשת איש אסור לעשות את זה

אחי , אתה טיפש ברמות מה באמת חשבת שהיא תתגרש ?

קשר של נשואים הוא קשר אסור , ואם קיים נועד לספק מחסורים וחסכים כי לא באמת רוצים להרוס ולהחריב את הבית !

הצעה עזוב אותה לנפשה תן לה אפשרות לשקם את חייה עם בעלה ואם הדבר יכשל כדי שתחשוב אם באמת כדי לך קשר עם אשה שפעם בגדה בבעלה !

אחי יש משפט שאומר אין חכם כבעל הניסיון,אל תיכנס לזה אם כל האהבה והקושי,אני מבין שעכשיו אני רושם לך אתה אומר מה הוא רוצה ממני,אתם לא תצליחו זה אהבה אסורה בגלל זה הכל וורוד טוב מושלם.

אומרים שגם סוס פרא בסוף חוזר למקום שלא-הכוונה שגם אם תיקח סוס פרא ותאלף אותו הוא בסוף עדיין יהיה ויחזור להיות פרא,אם היא בגדה בבעלה היא תבגוד גם בך ואותו דבר ההפך

אין לי מילים פשוט, כולכם ממש יודעים מה אתם אומרים, ללכת אחורה בזמן אני לא יכול, כל שנותר לי זה לשמוע לעצתכם, עזרתם לי מאוד וחיזקתם את מה שההגיון הבריא שלי אומר. אלף תודות

אהלן חברים יקרים,

אני כבר שנתיים נמצא בקשר עם אשה נשואה, שנינו יודעים שנועדנו זה לזו ויש אהבה גדולה ברמות שלא חוויתי מעולם,

אני בן 34 ובנתיים הספקתי להתגרש, היא גם פתחה בהליכי גירושין, אך קיבלה רגליים קרות לטענתה מפחדת להיות גרושה

ומפחדת מה שיהיה עם ילדיה (2).

אני מאוד רוצה שהיא תתגרש ותעבור לגור איתי ביחד.

אין לה קשר מיני עם בעלה מאז שהיא איתי, היא ניסתה להיפרד ממני מס' פעמים בכוונה שיהיה לי טוב ואוכל למצוא מישהי

שתוכל לתת לי יותר ממה שהיא, היא יודעת שלא יהיה לה את האומץ לקום ולעזוב את נישואיה.

בעלה כאמור חושד ותמיד התנהג אליה רע, אך לאחרונה משתדל לחזר אחריה, הוא לא רוצה לעזוב.

אני אוהב אותה וכ"כ רגיל אליה ברמות שלא יכול לדמיין שלא תהיה איתי.

מזה כמה ימים היא החליטה לקחת הפסקה מהקשר כדי לחשוב על העתיד, אם להמשיך או לא, אצלי כל דקה עוברת כמו יום

ולא מסוגל להוציא אותה מהראש. ניסיתי ליצור איתה קשר אך היא אמרה שהיא צריכה עוד זמן לחשוב.

אנא עצתכם מה עלי לעשות??

היי הבחור המאוהב!

אני נגד בגידות באופן כללי אבל באתי לייעץ לך ולא

לכתוב האשמות.

גירושים זה סוג של מוות וזה דבר לא נעים (אני אומרת מניסייון אישי).

כל מה שאמרת כאן כמה אתה אוהב אותה ורוצה שהיא תיהיה איתך וכמה

שהרגשות שלך חזקים וכו תגיד לה.

אני מאחלת לך בהצלחה ושנה טובה.

תשמע ידידי אתה ממש דביל היא בסה"כ היא רצתה רגוש אבל השרמוטה לא יכולה להראות שרמוטה

אז היא כותבת אוהבת שתוכל לחיות עם עצמה אז אתה ידביל קונה את זה ומתגרש

תאמין לי כייף לאישתך שנפטרה ממך .

וגם היא תתגרש ...בהזדמנות הכי ראשונה שתיהיה לה היא תאשים אותך בזה. באמת אתה רוצה לחיות עם המצפון הזה כל החיים שלך ?

וגם אם היא תתגרש ...בהזדמנות הכי ראשונה שתיהיה לה היא תאשים אותך בזה. באמת אתה רוצה לחיות עם המצפון הזה כל החיים שלך ?

היא סתם ביצ'ית שמבזבזת את הזמן שלך

גבר, נמאס לך: לראות פעם אחרי פעם איך שמביישים גברים במדיה? שנשים תמיד מאשימות אותך או מנסות לשלוט על ההחלטות שלך? מעבודות שבהם מעדיפים נשים? שהמדיה הורגת את המיניות הגברית? שמתחמנים אותך דרך סקס?

האם "שוויון" באמת חשוב לנשים?!

STAND UP

MANHOOD101.COM

אנחנו עדים לקשר חדש?

כמה שזה נכון

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר