האהבה האמיתית שלי הולכת לאיבוד

אהלן חברים יקרים,

אני כבר שנתיים נמצא בקשר עם אשה נשואה, שנינו יודעים שנועדנו זה לזו ויש אהבה גדולה ברמות שלא חוויתי מעולם,

אני בן 34 ובנתיים הספקתי להתגרש, היא גם פתחה בהליכי גירושין, אך קיבלה רגליים קרות לטענתה מפחדת להיות גרושה

ומפחדת מה שיהיה עם ילדיה (2).

אני מאוד רוצה שהיא תתגרש ותעבור לגור איתי ביחד.

אין לה קשר מיני עם בעלה מאז שהיא איתי, היא ניסתה להיפרד ממני מס' פעמים בכוונה שיהיה לי טוב ואוכל למצוא מישהי

שתוכל לתת לי יותר ממה שהיא, היא יודעת שלא יהיה לה את האומץ לקום ולעזוב את נישואיה.

בעלה כאמור חושד ותמיד התנהג אליה רע, אך לאחרונה משתדל לחזר אחריה, הוא לא רוצה לעזוב.

אני אוהב אותה וכ"כ רגיל אליה ברמות שלא יכול לדמיין שלא תהיה איתי.

מזה כמה ימים היא החליטה לקחת הפסקה מהקשר כדי לחשוב על העתיד, אם להמשיך או לא, אצלי כל דקה עוברת כמו יום

ולא מסוגל להוציא אותה מהראש. ניסיתי ליצור איתה קשר אך היא אמרה שהיא צריכה עוד זמן לחשוב.

אנא עצתכם מה עלי לעשות??

אין לך מה לעשות.

הכדור אצלה.

אתה את ההחלטה שלך עשית. אני מקווה עבורך שלא התגרשת בשבילה אלא בשבילך.

גם אצלה, אם היא תתגרש היא צריכה לעשות זאת עבור עצמה ולא עבורך.

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

אהלן חברים יקרים,

אני כבר שנתיים נמצא בקשר עם אשה נשואה, שנינו יודעים שנועדנו זה לזו ויש אהבה גדולה ברמות שלא חוויתי מעולם,

אני בן 34 ובנתיים הספקתי להתגרש, היא גם פתחה בהליכי גירושין, אך קיבלה רגליים קרות לטענתה מפחדת להיות גרושה

אין לה קשר מיני עם בעלה מאז שהיא איתי, היא ניסתה להיפרד ממני מס' פעמים בכוונה שיהיה לי טוב ואוכל למצוא מישהי

שתוכל לתת לי יותר ממה שהיא, היא יודעת שלא יהיה לה את האומץ לקום ולעזוב את נישואיה.

בעלה כאמור חושד ותמיד התנהג אליה רע, אך לאחרונה משתדל לחזר אחריה, הוא לא רוצה לעזוב.

מזה כמה ימים היא החליטה לקחת הפסקה מהקשר כדי לחשוב על העתיד, אם להמשיך או לא, אצלי כל דקה עוברת כמו יום

ולא מסוגל להוציא אותה מהראש. ניסיתי ליצור איתה קשר אך היא אמרה שהיא צריכה עוד זמן לחשוב.

אנא עצתכם מה עלי לעשות??

אני לא מבינה מצד 1 אתה רוצה להכיר אותי . ומצד שני אתה נמצא בקשר עם אישה נשואה . מה עובר עלייך??????? מה קורה פה

emo_91.png   shirly  

אהלן חברים יקרים,

אנא עצתכם מה עלי לעשות??

אני לא מבינה מצד 1 אתה רוצה להכיר אותי . ומצד שני אתה נמצא בקשר עם אישה נשואה . מה עובר עלייך??????? מה קורה פה

נכון שירלי המתוקה, לא מתכחש...

מה שאותי לימדו זה שבכדי לשכוח מקשר שנגמר, צריך להיכנס לקשר חדש.

אבל לצערי הרב את לא בעניין שלי....emo_12.png.

אני פשוט לא יודע מה לעשות...

אולי בכל זאת תיפגשי איתי לקפה?! את נראית לי בחורה עם ראש על הכתפיים

אהלן חברים יקרים,

אנא עצתכם מה עלי לעשות??

נכון שירלי המתוקה, לא מתכחש...

מה שאותי לימדו זה שבכדי לשכוח מקשר שנגמר, צריך להיכנס לקשר חדש.

אבל לצערי הרב את לא בעניין שלי....emo_12.png.

אני פשוט לא יודע מה לעשות...

אולי בכל זאת תיפגשי איתי לקפה?! את נראית לי בחורה עם ראש על הכתפיים

קודם אני רוצה לדעת אם אתה יוצא עם אישה נשואה ? ואיפה אתה גר ?

emo_91.png   shirly  

כבר לא מאמי, זה לא משהו שאני גאה בו, זו פשוט היתה התאהבות שנסחפה. אני משוהם. טוב... תשאירי כבר טלפון בפרטי, אין לי מה לעשות היום ואשמח לשבת איתך על קפה
כבר לא מאמי, זה לא משהו שאני גאה בו, זו פשוט היתה התאהבות שנסחפה. אני משוהם. טוב... תשאירי כבר טלפון בפרטי, אין לי מה לעשות היום ואשמח לשבת איתך על קפה

אתה גר רחוק ממני בהרבה . אני מהקריות . 

emo_91.png   shirly  

אני פעם ביומיים בחיפה....
אני פעם ביומיים בחיפה....

כן אבל גם אם נכיר אחד את השני . ונגיד שנחליט לצאת ביחד . איך ניפגש?

emo_91.png   shirly  

נתחיל בזה שאני אבוא אלייך היום ונשב על קפה באיזשהו מקום.... מה הלאה??? שעה נסיעה ואני אצלך, מה הבעיה???
נתחיל בזה שאני אבוא אלייך היום ונשב על קפה באיזשהו מקום.... מה הלאה??? שעה נסיעה ואני אצלך, מה הבעיה???

אתה משהו. לא נסחפת קצת . מה הבעיה. קודם נכיר טוב טוב אחד את השני . ואחר כך תבוא אלי הביתה . הולך ?

emo_91.png   shirly  

הולך מאמי... רגע, אבל יש בעיה אחת... איך נכיר אותך אם אין לי אפילו את הטלפון שלך?!
הולך מאמי... רגע, אבל יש בעיה אחת... איך נכיר אותך אם אין לי אפילו את הטלפון שלך?!

לא צריך טלפון .  מה הבעיה להתכתב 

emo_91.png   shirly  

סבבה. תספרי לי קצת על עצמך... תשלחי תמונה...

תכבד את הרצון שלך

היא מנסה להבין לחשוב דרך הראש וההגיון

ואת חושב  דרך  הלב והרגש

תן לה להחליט!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר