פוחדים לחצות את הקו

שנינו נשואים, לכל אחד שלושה ילדים, מתקרבים ל40 שלנו. לאחר מספר שנים של היכרות, התעורר מתח מיני,כעת קיימת משיכה מטורפת ויחד עם זאת לא מצליחים לעשות את הצעד הראשון, להתקרב. לשנינו יש זוגיות טובה ומשפחה מאושרת ויש המון מה להפסיד במידה ונתפס. מה שמחפשים זה ריגושים והשלמה של חסרים במיטות בבית. האם כדאי בכלל ללכת לכיון או לוותר?

:(

ה-התלבטות.

אני אומר, כן, אבל בקטנה. מה שפחות, יותר טוב.

ועוד משהו - לנסות לברר איפה זה חסר בבית, אולי השקעה חיובית בבית תרגיע את המים הגנובים.

כן

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

כן

אחלה תשובה

קצר ולעניין

emo_01.png

לא, חד משמעי אתם תתפסו ואז ההפסד יהיה גדול יותר.

אני במקומך לא הייתי נסחף ויותר מתקרב

במיוחד  עם אדם וחבר שיש ביננו הכרות רבת שנים

ואם את מודעת  לדברים החסרים

תנסי לגוון לתקן היכן שצריך

ואל תתחילי בצעד שיכול להרוס לך חברות וזוגיות בבית !!

בסוף זה תמיד כל כך מסובך.  יודעים איך נכנסים (בערך) וממש לא יודעים איך יוצאים משם.

לא מבין אם שניכם מאושרים למה לגעת בזה? כי ממש בא לכם משהו אחר? ריגוש? נו טוב אני מניח שאי אפשר להאבק בזה ובסופו של יום זה ינצח אתכם. 

את שואלת שאלה ומנסיוני זה לא באמת משנה מה יגידו לך כאן. לדינמיקה של החיים, המשיכה, הריח, המציאות חזקים מכל מילה שתאמר כאן וגם אילו תצאי מכאן עם החלטה חד משמעית, מחר מול כוחה של המציאות את תשני את דעתך שוב והרצון לחוות יגבר. 

אי אפשר לייעץ ולצפות שתקבלי כמו גם אי אפשר באמת ללמוד מטעויות של אחרים במישור הזה.  את השיעור הזה אמ כדאי או לא תאלצי וכנראה גם תלמדי לבד. 

קצת מייאש לקרוא שגם מי שמגדיר שטוב לו בזוגיות מגיע למקום הזה בכ״ז )-:

ממש לא להכנס לזה. זו מערבולת. 

הגעתי לזה כי...פתאום חזרתי לגיל 17 כש כל מבט, כל מילה עוררו ריגושים ומשיכה מינית אדירה.

בבית טוב אבל ישן וידוע וכמה שמנסים לגוון ולנסות דברים חדשים לא מגיעים כבר לאותה רמת ריגושים.

ומי מאיתנו לא ירצו לחוות שוב את מה שכל כך נהננו ממנו בעבר....

את כבר עם רגל אחת שם ...  השאלה היא אם תוכלי להתמודד עם המצב החדש ולהתנהג כאילו הכל תקין.

עוד לא הבנתי מאיפה ההכרות איתו ואם גם המשפחות מכירות.    כי אם כן, זה מתכון לאסון.

מצד שני, בא לי להגיד לך - לכי על זה !    אם באמת ההכרות לא קשורה למשפחות אלה למקום עבודה, או הכרות מהסביבה, לכו על זה.    אולי בכלל תתאכזבו, לכי תדעי.

מה שכן, תעדכני !

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

הגעתי לזה כי...פתאום חזרתי לגיל 17 כש כל מבט, כל מילה עוררו ריגושים ומשיכה מינית אדירה.

בבית טוב אבל ישן וידוע וכמה שמנסים לגוון ולנסות דברים חדשים לא מגיעים כבר לאותה רמת ריגושים.

ומי מאיתנו לא ירצו לחוות שוב את מה שכל כך נהננו ממנו בעבר....

הלב תמיד יודע מה הוא רוצה...לכי עם הלב שלך

ואם תרצו כמה עצות איך לא להיתפס....אוכל לעזור

הוא כרגע התרחק קצת (מרוב פחד להערכתי) אבל אני אשמח לקבל עצות בנושא.

בחורות ערומים זה חולירע

לא יודע מה יותר מעציב אותי, העובדה שקיים בכלל פורום כזה או כמות האנשים שאומרים לך ללכת על זה.

אני חושב שאין דבר יותר שפל מלבגוד באמון של אדם אחר, על אחת כמה וכמה כשזה בעלך, אדם שהעביר לצידך מספר לא קטן של שנים, שעובד כדי שיהיה לך ולילדים טוב, ושמי יודע, אולי גם לו היו אופציות אבל סירב מתוך נאמנות לך. ואם הוא יגלה? כמה סבל תגרמי לו, לעצמך ולילדים, כמה קשה יהיה לו להמשיך...איזו השפעה תהיה לזה על הילדים שלך. קשה לי להבין כמה אנוכי ומרוכז בעצמו אדם צריך להיות כדי ללכת על זה. ועוד לא דיברתי על המשפחה שלו.

כמו שאני רואה את זה, יש לך 2 אופציות: הראשונה, לוותר על הקשר הזה, להבין שאת לא ילדה קטנה שחייבת להשיג משהו רק בגלל שהיא רוצה, בלי לחשוב על התוצאות ולהתרכז במשפחה שלך. האופציה השנייה, אם את חסרת שליטה עצמית, תפרקי את החבילה ולכי על זה, בכיף. אני מבטיח לך שזה יהיה פחות כואב ממה שיקרה אם הוא יגלה על זה בעצמו והוא יגלה.

ובכלל, אני לא מבין אותך, אז יש מתח מיני, סבבה. יש לי מתח מיני עם חצי מהנשים שאני עובד איתן, עם בחורות שאני פוגש בחדר כושר או אפילו עם חבירות של אשתי..מה לעשות, גברים ונשים נמשכים זה לזו. אז זה אומר שאני צריך לפרק מערכת יחסים או לבגוד בה מאחורי הגב? רק כי הסקס כבר לא מה שהיה כשהיינו בני 19? מה לעשות, אנחנו כבר לא בני 19 והריגוש של קשר חדש מוחלף במשהו עמוק ואמיתי הרבה יותר שיכול להגיע רק משותף לחיים. והסקס? לא יודע, נכון שיש משהו מאד ראשוני בבן זוג חדש אבל תאמיני לי שעם קצת רצון קצת יוזמה והרבה תקשורת, אין שום סיבה שמשהו יהיה חסר בתחום הזה.

בקיצור, אל תעשי את זה...במקום זה פשוט תתבגרי 

מדובר באשת איש וזה איסור חמור .

הכל זה הנאה ריגעית וחולפת ולא משהו אמיתי שבאמת נשאר .

תתגבר על הייצר הרע שלך כפי שנאטמר "שומר נפשו יירחק " 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר