מקנאה באשתו של ...

הייתה לי שיחה עם חברה לגבי החבר שלה ...

היא מספרת שהוא ואישתו לא נפגשו חודש (נסיעת עסקים) ובסופ"ש הקרוב הם נוסעים לכמה ימים לנופש והמחשבה עליהם יחד משגעת אותה.

נשמע לכם הגיוני / טיבעי שהיא מקנאה בהם ? מקנאה שהם יהיו יחד הוא ואישתו ?

מישהו/י פעם קינא בבן/ת הזוג החוקי ?

לא לא לא, אין קנאה.   יש פרגון הכי גדול שאפשר.

מעולם לא חשבתי לרגע בכיוון.  

להיפך, אם הוא מעריך אותה, אני מעריכה אותה.

היא שם קודם, היא שם בגלל שהוא רוצה, היא שם בגלל שהוא איתה.    ואולי אם היא לא הייתה שם, גם אני לא הייתי פה.

בכל מקרה, היה לי קשר אחד ששמה בכלל הוזכר, כי היא הייתה עושה לו את המוות.    אבל מלבד זה לא מדברים על החוקיים כמה שאפשר.

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

יש לי חברה כזו שתמיד מתחרפנת מהמחשבה שהוא איתה בלילות, שהוא יוצא איתה לבלות, שהוא נוסע איתה לחופשות. 

ואני תמיד אומרת לה שהיא צריכה לחשוב שבעצם עם אישתו הוא עושה את כל הדברים האלו כי הוא חייב - זה חלק מהעניין של להיות נשוי. ואיתה הוא נמצא כי הוא רוצה. 

אסור לקנא בחוקי. זה מבחינתי גם חולני לקנא בחוקי. 

emo_91.png I may be bad, but I'm perfectly good at it

אני מסכימה שזה חולני ושבעיקר צריך לפרגן.

יש גבול לכל דבר ולקשר כזה בפרט. להתחרפן כשהוא עם אישתו זה לא בריא בכלל.

מה שהיא אומרת לי זה שבגלל שהיא לא ראתה אותו הרבה זמן אז היא מתגעגעת ולכן היא משתגעת שהוא עם אישתו

לדעתי כל הסיפור הזה של קנאה ובמיוחד קנאה בבני זוג "חוקיים" היא ביטוי לרכושנות ולחוסר ביטחון עצמי בקשר.

נניח שלמישהו יש סקס טוב עם אשתו, אז זה על חשבון המאהבת? כאילו מה? ואם מישהו נסע עם אשתו לסופ"ש לצימר בצפון אז אם לא היה עושה זאת היה נוסע עם המאהבת לסופ"ש בצימר בצפון?

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

הקנאה יכולה להרוס את מה שבנתה בינה לבין החבר

צריכה לכבד את המציאות ואת החוקית

ואם תתחיל להעלות את הנושא בפני החבר שלה

מהר מאד הקינאה תרחיק אותו ממנה

צריכה להנות מעולמה ולכבד ולהשלים

עם העולם שלו עם אשתו!

זה הזוי לקנא בחוקי/ת

אבל מצד שני, לפעמים זה קורה.

אנחנו אנשים, לא רובוטריקים

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

יש לי חברה כזו שתמיד מתחרפנת מהמחשבה שהוא איתה בלילות, שהוא יוצא איתה לבלות, שהוא נוסע איתה לחופשות. 

ואני תמיד אומרת לה שהיא צריכה לחשוב שבעצם עם אישתו הוא עושה את כל הדברים האלו כי הוא חייב - זה חלק מהעניין של להיות נשוי. ואיתה הוא נמצא כי הוא רוצה. 

אסור לקנא בחוקי. זה מבחינתי גם חולני לקנא בחוקי. 

את לא באמת מאמינה שהוא עושה את הדברים האלה כי זה חלק מלהיות נשוי, נכון ?  זה רק בשביל להרגיע אותה ..  נכון ?

מנהלת קהילת אהבה אסורה

קנאה? לא.. כאב מסויים, כן..

למה? לא יודע, גם אני עם הקבועה אז למה לה אסור?

אבל זה מכאיב בכל זאת, כנראה בגלל שאוהבים..

קנאה היא פגע רע.  אני מקנאה לפעמים אבל רק אם ממש גורמים לי לקנא.    אני לא מקנאה באשתו של מי שאני בקשר איתו ולא רוצה בכלל לדבר עליה אבל היה לי קשר שהבחור קינא מאוד בבעלי והיה חוקר אותי כל הזמן בשאלות פרטיות עד שעצרתי את זה לגמרי.

קנאה היא פגע רע.  אני מקנאה לפעמים אבל רק אם ממש גורמים לי לקנא.    אני לא מקנאה באשתו של מי שאני בקשר איתו ולא רוצה בכלל לדבר עליה אבל היה לי קשר שהבחור קינא מאוד בבעלי והיה חוקר אותי כל הזמן בשאלות פרטיות עד שעצרתי את זה לגמרי.

קרה לי פעם אחת שהאסור הראה סימני קנאה למה שקורה בבית, אבל התאפס על עצמו מאוד מהר כשהבין שאני לא אוהבת את זה.

לרוב, יש פרגון מלא בדיוק כמו שאצלי יש פרגון מלא.

מנהלת קהילת אהבה אסורה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר