דרושה עצה........

שלום לכולם,

אני גבר בן 36,נשוי עם 3 ילדים,ואיך לאמר אני ואשתי,לצערי הרב חיים כאילו במקרה ביחד.

אני גבר מאוד מיני ויצרי ואילו אשתי-לעיתים רחוקות חמה,נותנת ומפנקת.מבחינתה הסקס הרגיל מספיק בהחלט וכשאני מנסה דברים אחרים היא לא ממש זורמת,אנחנו במצב הזה 10 שנים לערך-בהתחלה היא הבטיחה לנסות להשתנות זה היה מחזיק שבועיים ואז חוזר חלילה,

היום היא לא מבטיחה כלום אלא אומרת שזה מה יש ותסתדר....מיותר לציין שרמות התסכול שלי גדולות מאוד והגעתי למצב שנגמרו לי כמעט הרגשות כלפיה,למען ההגינות אציין שאם לא היו לנו ילדים לא הייתי נשאר בקשר הזה.....

מה עושים,אני ממש אובד עצות........

תודה מראש לכולם........

וואוו 10 שנים זה המווווון זמן

אולי טיפול זוגי?

יכול להיות שאם היא תשמע מגורם שלישי כמה לא טוב לך היא תפנים יותר

emo_91.png I may be bad, but I'm perfectly good at it

את צודקת,10 שנים הם יותר מדי זמן....

הטענה שלה כלפי היא שאנחנו לא חברים טובים כמו זוג מסוים שהיא מכירה וכשאמרתי לה שאני מוכן ללמוד היא אמרה שבטוח לא נצליח,

אגב בשנים אלו כל השיחות לשיפור הזוגיות והמין באו ממני אפילו אחת לא ממנה !!!!

ולכן אולי אתם צריכים מתווך.....

emo_91.png I may be bad, but I'm perfectly good at it

נשמע שיש בינכם אי הבנות או אי התאמות ולכן אולי באמת כדאי שגורם חיצוני יקשיב לשניכם בניסיון לגשר על הפער.

לדעתי יש דברים שהיא לא משתפת אותך בהם ואתה לא יודע מה הסיבה האמיתית לאיך שהיא מתנהגת

ועוד באים בטענות למה בוגדים?

להפסיד ולמשוך 10 שנים זה נראה לי עונש ומצב בלתי נסבל

ואם במרוצת השנים הרבות דברים לא השתנו

אולי בעצם המצב נראה אבוד !!

הדבר הראשון שעולה לי לראש זה להגיד לך - תתגרש.   בשביל מה להיות בקשר כזה שאתה אומר עליו ואני מצטטת "לצערי הרב חיים כאילו במקרה ביחד".

מה שכן, הרבה יותר קל למצוא מאהבת.   למלא בחוץ את החסר ...

ככה לא צריך לשלם מזונות, לדאוג לטיפול פסיכולוגי לילדים ולגור בדירה שכורה ברמה ז' כי כל הכסף נגמר ...

אבל ברצינות, זה נראה לי נורא ואיום.   אולי תמצא לה מאהב שיעורר אותה מינית ?

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

שלום לכולם,

אני גבר בן 36,נשוי עם 3 ילדים,ואיך לאמר אני ואשתי,לצערי הרב חיים כאילו במקרה ביחד.

אני גבר מאוד מיני ויצרי ואילו אשתי-לעיתים רחוקות חמה,נותנת ומפנקת.מבחינתה הסקס הרגיל מספיק בהחלט וכשאני מנסה דברים אחרים היא לא ממש זורמת,אנחנו במצב הזה 10 שנים לערך-בהתחלה היא הבטיחה לנסות להשתנות זה היה מחזיק שבועיים ואז חוזר חלילה,

היום היא לא מבטיחה כלום אלא אומרת שזה מה יש ותסתדר....מיותר לציין שרמות התסכול שלי גדולות מאוד והגעתי למצב שנגמרו לי כמעט הרגשות כלפיה,למען ההגינות אציין שאם לא היו לנו ילדים לא הייתי נשאר בקשר הזה.....

מה עושים,אני ממש אובד עצות........

תודה מראש לכולם........

דבר איתה.

נסה למצוא איתה פתרון. נסו יעוץ.

אם לא הולך יש בפניך 4 אפשרויות:

1) לשבת ולשתוק

2) להתגרש

3) לבגוד

4) להגיע איתה להסדר של נישואים פתוחים

בהצלחה

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

הי שלום לך עצוב לי לקרוא את המצב בו אתה נתון כי אני בדיוק כמוך  רק עם יותר וותק כ-12 שנים ועוד הבדל שכן הלכתי לייעוץ זוגי ועשיתי הכל כדיי לשמור על הנשואים ,  אגב הלכתי גם לפניי חתונה וגם לפני כשנה ,ואז פתאום התעוררתי וגיליתי שרגשותיי כלפיה מזויפות וגם יש לי תחושה ששלה אליי מזויפות , בנוסף אני שואל את עצמי אם אישתך או אישתי לא רוצות להתעלס אוליי יש להן מאהב ??? הריי אנו לא יודעים מה קורה איתן רוב שעות היום בעבודה , והסקתי גם מסקנה חדה וברורה למה ישנם בגידות בין בני זוג כשאין לך בבית את מבוקשך אז אתה מחפש בחוץ (או היא מדובר בשניי בני הזוג)   את החסר , איני תמים למדתי בחיים  שרק על עצמך תסמוך גם אם מדובר באישה שאתה אוהב וגם באחים שלך "בחברים "  ואומר לך עוד משהו שאתה גם כבר כתבת אם לא היו לי ילדים אז  כן הייתי רוצה להתגרש ולפתוח דף חדש בחיי , לא חסר לנו כלום אנו מסתדרים יופי בלעדהין אני רואה את זה יופי בביתי כביסה יכולה להיות 3ימים על החבל  ועוד המון דברים , אנחנו היום נהינו עקרות בית נואשות ( אנחנו הגברים ) אנו עושים הכל  אז בשביל סקס אשלם 200 ש"ח אהנה ולא אתענה לחיות איתה .אשמח לשמוע ממך

קודם כל תודה רבה לכולם על התגובות המענינות,אני ואשתי אנשים דתיים כך שמאהב/מאהבת ממש לא עומדים על הפרק למרות שהייתי מת לאחת........לעניות דעתי אשתי ממש לא בקטע של מאהב.

מה שמצחיק זה שאם היא שומעת שדיברתי עם מישהי בעבודה או משהו בסגנון היא מקנאת לי מאוד-אמרתי לה שזה מזכיר לי צעצוע נשכח בארון עד שבא ילד אחר ורוצה לשחק בו-הילד השני פתאום נזכר...

יש גם את הקטע של הילדים-ממש לא הייתי רוצה לפגוע בנפש שלהם אבל מצד שני מה עם הנפש שלי ???

קודם כל תודה רבה לכולם על התגובות המענינות,אני ואשתי אנשים דתיים כך שמאהב/מאהבת ממש לא עומדים על הפרק למרות שהייתי מת לאחת........לעניות דעתי אשתי ממש לא בקטע של מאהב.

מה שמצחיק זה שאם היא שומעת שדיברתי עם מישהי בעבודה או משהו בסגנון היא מקנאת לי מאוד-אמרתי לה שזה מזכיר לי צעצוע נשכח בארון עד שבא ילד אחר ורוצה לשחק בו-הילד השני פתאום נזכר...

יש גם את הקטע של הילדים-ממש לא הייתי רוצה לפגוע בנפש שלהם אבל מצד שני מה עם הנפש שלי ???

אם כך בחרת באופציה הראשונה.

לשבת על התחת.

לאכול חרא ולא לעשות כלום.

גם זאת אפשרות.

בהצלחה

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

SMSM, גם לאנשים דתיים יש את הצורך במאהב/ת.   אני לא אומרת שזה בסדר.

אבל כן, לפעמים צריך להוציא את הצעצוע מהארון ולנסות לגרות את הצד השני שיתעורר !

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

ניקנור היקר/יקרה,לא סתם המשנה כתבה אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו...........

כפי שכבר ציינתי יש לנו 3 ילדים והם יהיו הראשונים להיפגע-אם הייתי משחק רק בחיים האישיים שלי-ניחא,אינני מעוניין שילדיי יפגעו בגללי,עבדתי שנים רבות בבית ספר-לא קשה לזהות ילדים להורים גרושים..........

לא קיבלתי תגובה מאף אחד\אחת מחברי הפורום.............

זו דילמה מאוד גדולה-האושר העצמי מול הסבל של הילדים.............

את החיים שלנו הייינו מקריבים בשביל הילדים

אבל גם החיים שלנו חשובים

נראה לך שהילדים לא יסתדרו?

תביט מסביב ותראה כמה ילדים להורים שהתגרשו

פילסו את דרכם בחיים

ומי אמר שאת הילדים זונחים שמתחילים פרק ב של החיים!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר