היי סליחה על החוצפה אבל פונה פה לאחר שקיבלתי תגובה מכמה נשיםבעניין בני זוג למשו אסור ורציתי לשאול האם קיימת פה קבוצה או פורום אשכול משהו שעומד פה למטרת כל הזוגות הנשואים שרוצים להכיר בן זוג מהצד למטרות כאלה או אחרות?

אומנם כשרוצים לחפש קל לפנות בפרטי ועובדה הנה אני הצלחתי וקבלתי תגובות חיוביות וגם שלילה אך עדיין זה יהיה קל ונעים נראה לי לא כך ?

אני מסכים, אבל זה לא כזה נורא. בפעם הראשונה אתה עובר על כל עמודי השרשור ובודק מי עלולה להתאים. זאת עבודה לא קטנה אבל חד-פעמית, כי במהלך הזמן העדכונים כאן לא היסטריים.

יש עם העניין הזה בכל מקרה בעיה כי כל האנשים שכתבו לפני חודשים רבים שהם מחפשים קשר אסור, לאו דווקא אקטאוליים יותר (מניסיוני עד כה, אינם) -- כך יהיה הדין גם עם שרשור "מחפשים".

כן אבל הוא יהיה רלוונטי יותר כי שם יהיו אנשים אשר מעוניינים במשהו ריאלי ומאיתי ולא רק וירטואלי לכתיבה. ונראה לי שהפעילות שם תהיה יותר עדכנית ואמיתית

כינוי - cygnus_olor

גיל - 39

מצב משפחתי - נשוי

נמצא בקשר אסור? לא כרגע.

איזור בארץ - צפון

משהו לספר על עצמי ? אוהב לאהוב, אוהב להינות, אוהב לתת אהבה והנאה... חי עם בת זוג בעלת צרכים אחרים...

כינוי - cygnus_olor

גיל - 39

מצב משפחתי - נשוי

נמצא בקשר אסור? לא כרגע.

איזור בארץ - צפון

משהו לספר על עצמי ? אוהב לאהוב, אוהב להינות, אוהב לתת אהבה והנאה... חי עם בת זוג בעלת צרכים אחרים...

בהצלחה בפורום emo_02.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

כינויי:עיניים כחולות

מצב משפחתי: נשואה+++

נמצאת בקשר אסור: כרגע לא באופן רצוף....

באיזה אזור: צפון

משהו מיוחד שרוצה לספר עליו: גיליתי את העולם הזה בגיל מאוחר, חוותי הרפתקאה עם צעיר מדהים...

שאלה שהיית רוצה לשאול אחרים: אחרי שיברון הלב, וההתאוששות, מרגישים שהייתם חוזרים על זה שוב?

עיניים כחולות...

לעולם לא מאוחר!!!!

היינו חוזרים על זה שוב כי עיקר הכאב ועיקר ההתאוששות נמצאים רק אצלך בראש, העולם דינמי ופשוט הרבה יותר...

כנסי לפורום, תשתחררי ו...תתכונני לאהוב שוב!!!

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

emo_49.png כינוי : dave

emo_49.png גיל : 31

emo_49.png מצב משפחתי : נשוי

emo_49.png נמצא/ת בקשר אסור ? : הלוואי

emo_49.png באיזה אזור בארץ : מרכז

emo_49.png משהו מיוחד שאת/ה יכול לספר על עצמך : לא משהו מיוחד

emo_49.png שאלה שהיית רוצה לשאול אחרים : יש הרבה :)

emo_25.png כינוי : thor31

emo_25.png גיל : 37 

emo_25.png : מצב משפחתי  :  נשוי +2

emo_25.png : נמצא בקשר אסור : הייתי רוצה...

emo_25.png : אוזר בארץ : מרכז

emo_25.png : משהו מיוחד לספר : אין ממש

emo_25.png : שאלה שהיית רוצה לשאול אחרים : איך הגעתם לפעם הראשונה

כינויי:עיניים כחולות

מצב משפחתי: נשואה+++

נמצאת בקשר אסור: כרגע לא באופן רצוף....

באיזה אזור: צפון

משהו מיוחד שרוצה לספר עליו: גיליתי את העולם הזה בגיל מאוחר, חוותי הרפתקאה עם צעיר מדהים...

שאלה שהיית רוצה לשאול אחרים: אחרי שיברון הלב, וההתאוששות, מרגישים שהייתם חוזרים על זה שוב?

מה את מרגישה אחרי ההתאוששות? ....מהייך את מתמלאת? ...הבעל ממלא אותך? הילדים ? העבודה ? ....השגרה מספיקה? ....שם נמצאת התשובה ...תבחני מה טוב לך ...מה הציפיות ...מה את רוצה להרגיש?.....

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

אשמח להכיר אישה בטווח הגילאים 27-45 לקשר אסור אישה שמעוניינת ומבינה מה היא רוצה .

אשמח לקבל הודעות פרטיות ולהגיב לכן חזרה ואם תבנה כימיה ויהיה אפשר לעבור לשלב המעשים ולא רק דיבורים אשמח עד מאוד

כינוי : דן 

emo_49.png גיל : 44

emo_49.png מצב משפחתי : נ+3

emo_49.png נמצא/ת בקשר אסור ? : לא!, אוסף שברים כבר חצי שנה, חסרות לי עוד כמה חתיכות.... 

emo_49.png משהו מיוחד שאת/ה יכול לספר על עצמך : המון אבל מתביש.

emo_49.png שאלה שהיית רוצה לשאול אחרים : מה לעזאזל רע בלהסתפק במה שיש ..... הלו ... תרגיעו ... שאלה רטורית.

כינוי : דן 

emo_49.png גיל : 44

emo_49.png מצב משפחתי : נ+3

emo_49.png נמצא/ת בקשר אסור ? : לא!, אוסף שברים כבר חצי שנה, חסרות לי עוד כמה חתיכות.... 

emo_49.png משהו מיוחד שאת/ה יכול לספר על עצמך : המון אבל מתביש.

emo_49.png שאלה שהיית רוצה לשאול אחרים : מה לעזאזל רע בלהסתפק במה שיש ..... הלו ... תרגיעו ... שאלה רטורית.

דן, פעם אחת היה מספיק חחחחemo_07.png

זה סתםםםם אתה יודע... אני יודעת שהכפילויות לא אשמתך...

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

רציתי לתפוס יותר שטח מדף  emo_08.png

סתם... האצבעות רועדות ...... אני חושב שזה יתרון אגב

טוב, רוצה לעדכן --

emo_49.png גיל : 34

emo_49.png מצב משפחתי : נ++

emo_49.png נמצא בקשר אסור ? : לא ומחפש

emo_49.png משהו מיוחד שאתה יכול לספר על עצמך : רוצה אהבה (אסורה) ופתוח רגשית להיכנס לקשר בלי משחקי אגו מקדימים

emo_49.png שאלה שהיית רוצה לשאול אחרים : לא. את מה שיש לי אני שואל כל הזמן בפורום, וזה אחלה פורום שבעולם

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר