תענו! זה דחוף!

היי... אני בחורה דתייה... אתם יודעים, לדתיים יש איסור נגיעה עד החתונה, יש לי רצון עז לסקססס... פליז! מה עושים? יש לכם הצעה?

תהיי אמיתית.מה את חושבת?בהצלחה.

בדיחה טובה זה מצווה להצחיק אבל לא יפה להטעות אנשים

שלום לךאלופה

אם את רוצה באמת תשובה אשמח לענות לך כתבי לי מיל ואסביר לך בשמחה

סקס לדתיה

תעשי סקס לפני גם עם זה אסור פשוט קחי לך מישהו למגע ללא חדירה תהני ואף אחד לא ידע..

קשה לי להאמין שזה אמיתי-כי

לפני שבוע או יותר כתב בחור שהוא דתי ונשוי ושהוא מחפש מישהי. אחרי הרבה ירידות עליו הוא אמר בסוף שזאת הייתה התערבות עם חבר. אבל אם את רצינית תבקשי מהחבר שלך,תמצאו כבר את הדרך והמקום לזה.

זה ברור לכולם...

שאת ההודעה רשם זכר לא חכם במיוחד

תתקשרי אלי מהר

היי

בואי נדבר

היי

בואי נדבר

מה קורה

אצלי יותר דחוף

האם זה סדרתי?

תמצאי פתרון יעיל שלא ממצא את הדין לחילול השם אלא כמצווה שיש בה(קלון)הצלת חיים

https://www.hanadlansheli.co.il

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

לשומרת הנגיעה

יש לי מספר תשובות: 1. האם לא הגיע הזמן להינשא?עברת 18 ? 2. ניתן להגיע להנאה מושלמת גם ללא חדירה וכך לשמור את בתולייך . 3. אפשר ליהנות (סעיף 2) עם בן זוג סודי שכזה. ואפשר ע"י עבודה עצמית . 4. לא בושה לקרוא ספרות רפואית בנושא . בהצלחה מתוקה וישר כוח על התעוזה -השאלה

אם כל הכבוד לדת

תראי אני לא אדם מאמין, אבל אני מאמין שכל אדם צריך ללכת אחרי הלב שלו, וכבוש את הרצונות והשאיפות והמתרות שלו בחיים.....קיצר מה שאני אומר לך זה ללכת אחרי הלב שלך, אפילו אם הוא יוביל אותך למיטה!

שווה לחכות

אחרי הפעם הראשונה את תרצי עוד ועוד ועוד... תחכי עד החתונה..זה שווה! חוץ מזה שאתן הדתיות מתחתנות בגיל צעיר לא?אז כמה עוד ?... קטן עלייך!!!
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר