נימאס לי

נימאס לי

נימאס לי להיות לבד, נימאס לצאת עם בחורים שישר רצים להיכנס למיטה, נימאס לי להשתעמם והכי נימאס לי לנסות

תמיד צריך להמשיך ולנסות...

כמה שה יהיה קשה, אסור לוותר אף פעם אחרת מה בכלל הטעם ?! ובשבילי ?! בשבילי זה תמיד היה האתגר, לנסות ולמצוא את החצי השני...

נשמע לא אמיתי

אז אולי את לא שומעת טוב מספיק...

אמנם לפעמים אני טובל את המילים בטיפ-טיפונת ציניות ואני קצת חסר סבלנות, אבל... אני מתכוון לכל הדברים שאני כותב, וזה גם מה שקורה הפעם...

אז למה אתה עושה לי אגרוף ?

זה מאוד פשוט... כי אני יכול

זה לא יפה מצידך

כך להוציא לשון לעשות אגרופים ואתה אפילו לא מכיר אותי !!

אני אעשה מה שמתאים לי, סבבה ?!

ואם לא... אז מה תעשי לי ?? ובקיצור, אם זה המצב ככה, אז אולי נעשה איזושהי היכרות קצרצרה ?! קוראים לי אמיר, בן 24 מהרצליה, ואת ?!

אמיר אני רק רוצה לברר תחילה

האם פורום אהבה צדדית מתאים להכרויות ?

אז ככה...

יש מספר דברים שאסור לעשות כאן: פירסום מספרי טלפון או פרסום באופן כללי לכתוב בצורה לא יפה ולהעליב אחד את השני וזהו פחות או יותר אבל... זה ממש לא אומר שהחלק הזה של הפורום יהפוך לאתר הכרויות, אין לי בעיה אם תבקשי ממישהו מייל, ותמשיכי את זה איתו באופן פרטי, סבבה ?! אגב, מה כל כך מפריע לך אם לא יהיו כאן הכרויות ?? את כל כך נואשת שאת מנסה לחפש בכל פינה אפשרית ?

המשפט האחרון של ךהיה ממש לא לעניין !

אני אעשה מה שמתאים לי, סבבה ?!

ואם לא... אז מה תעשי לי ?? ובקיצור, אם זה המצב ככה, אז אולי נעשה איזושהי היכרות קצרצרה ?! קוראים לי אמיר, בן 24 מהרצליה, ואת ?!

וואלה...

nice to know.....

המשפט האחרון של ךהיה ממש לא לעניין !

לדעתי האישית הוא דווקא כן רלוונטי...

ובמיוחד לעניין שאנחנו מדברים עליו, וכמו שכבר אמרתי לך - אם זה לא מוצא חן בעינייך, את לא חייבת להשאר כאן בכל מקרה, אני חושב שאולי זה נשמע כאילו אני מתקיף אותך אז סליחה אם זה נשמע ככה וסליחה על כך שהתחלנו ברגל שמאל, אין לי שום כוונה ליצור כאן אווירה לא נעימה מה את אומרת ?! נפתח דף חדש וחלק ??

ענת אל תוותרי לו ..

הוא מפחד... אני מציע לך ..תכנסי בו תראי לו מי הגבר (נו טוב האישה ) בבית... אם צריכה עזרה אני פה (אמיר לא אישי נגדך )

אני ראיתי את זה...

אתה מחמם עניינים פה בגזרה, האא ?! תיזהר שלא ללכת מולי ראש בראש, דיק באלאק
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר