זוגיות

שלום,

אני נשואה 18 שנה עם 4 ילדים. אני ובעלי עם המון ירידות ועליות. אני אישה רגועה ובעלי איש עצבני ( עם פה שלא נסגר כל מה שרוצה להוציא החוצה מוציא. לא רואה ממטר אף אחד). לאחרונה אני מרגישה ( ולא מצליחה להוציא מהראש שלי) שבעלי, כן בעלי לא מפסיק להכפיש את שמי. כל מה שאומרים עלי משפחתו הוא לא מסוגל לעשות כלום. לא מגונן עלי ולא עושה שום דבר ( אני האישה הרעה בסופו של דבר). האמת, אני מאוד רוצה להיכנס בו שאולי זה ידליק אצלו נורה אדומה ורוצה לפתוח תיק ברבנות( כמובן שמסודר דרך עו"ד) כי פשוט נמאס לי. היה פעם ששמעתי את הוריו מרכלים עלי( שהוא בוגד בי ועושה ממני צחוק) אני גם יודעת מאיפה זה בא כי יש לו אחות שהייתי משתפת אותה בבעיות והיא כמובן מספרת מה שבה לה. אני ממש מתאפקת לא לעשות רעש כי יש לי בר מצוה לילד עוד חודשים אבל אחכ אני ממש חושבת לעשות זאת. הסיפור הוא ארוך ומורכב. הוא גם בקשר עם משהי מהעבודה ( חברי בלבד) ואני בטוחה שמספר לה הכל ואפילו מגונן עליה כל הזמן. אני מרגישה נשואה לו אבל לא נשואה... כאילו שהוא איתי בגלל הילדים. מצד אחד אני יודעת שהוא אוהב אותי אבל ויש אבל....

השאלה שלי היא כזאת: אנחנו עכשיו התחלנו שנה חדשה שנת 2016 איך המפה שלי מבחינה החיים שלי? כלכלית,זוגית, חברתית?

אני מרגישה ויודעת שהמשפחה שלו לא סובלת אותי בגלל הסיפורים. אני מאוד מאופקת אבל באמת קשה לי.

ת.ל שלי 30.10.73 שלו 3.11.72.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית