שבת שלום הלן

שבת שלום הלן מה נשמע? שמי אור תאריך לידה 11.5.88 אז ככה לפני חודש וחצי חשבתי כבר שאני נכנס לתקופה טובה של להכנס לזוגיות וכו אבל בחודש וקצת האחרונים אני עובר תקופה לא יציבה ומאוזנת..אבל אני מאמין שהכל לטובה ורציתי לדעת בבקשה מתי את רואה אצלי תקופה טובה שאהיה יותר מאוזן ויציב ואז אוכל לצאת לדיטיים ולהגשים את עצמי..תודה רבה ושבת שלום(:

אשמח להבין מה קרה בזמן האחרון שגרם לך להרגיש שהדברים מסתדרים

אשמח גם להבין מה קרה שזה השתנה

כדי שאוכל לקלוט מה עובר עליך

לגבי השנה האנרגתית שלך - זו שנה של חשבון נפש.. של מחשבות ושל אנרגיות נמוכות קצת.. אז קח הכול באיזי..

בהצלחה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

שלום הלן אז לפני חודשיים הכרתי מישהי וגם היה לי הרגשה די טובה בכללי וגם בנפשי היה לי הרגשה שהינה אני מצליח להכנס לתקופה טובה וגם לייצור זוגיות אולי אבל אז טיפול בבעיה שמורידה לי את הבטחון החמיר רק שהדבר הזה זה פצעי בגרות..אבל הפסקתי לטפל אצל האישה הזאת ואני עכשיו מטפל דרך נטורפתית וגם עשיתי שינוי תרופתי שלא עשה לי טוב אבל הינה יום שישי הקרוב יש לי תור ואני מקווה שאצליח למצוא כדור שמתאים במקום הכדור שהחלפתי... הלן אני עושה הרבה בשביל לעזור לי אבל יש דברים שלא הולכים לי..אבל בסדר אני אופטימי ומאמין שהכל לטובה..רציתי גם לדעת מה לגבי השנה הבאה האם היא תהיה שנה טובה..תודה ושבוע טוב

רק אעדכן בבקשה שנפגשתי השבוע עם אחת בשם נטלי יצחק אבל היא לא מחפשת קשר רציני רק קטע מיני ולא נראה לי שארצה את זה להרבה זמן רק מה הפגישה איתה נתנה לי ביטחון שאני יכול להיפגש עם בנות..תודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר