זקוקה לעצה טובה

היי הלן מקסימה,

אני ממש צריכה ממך חיזוק ומילה טובה.

לאחרונה אני חשה אפיסת כוחות וריקנות מאוד גדולה.

עדיין לא הייתה לי זוגיות ארוכת טווח. אני עדיין חושבת על הבן זוג האחרון והיחיד שהיה לי. מאוד קשה לי להתנתק ממנו למרות שאני מאוד רוצה.

עברו כבר שנתיים מאז, בגלל שהוא היה הראשון והיחיד שעניין אותי עד כה וגם הקשר היה משמעותי למרות שהיה קצר, נורא קשה לי לא לחשוב עליו.

אני יודעת שהוא לא התאים לי, ותודה לאל שהקשר לא המשיך. אני גם יודעת שאני עדיין חושבת עליו מהסיבה שקשה לי למצוא זוגיות. 

פשוט אני חשה בדידות מאוד גדולה, אני לא מרגישה שיש לי חברת נפש אחת אפילו. אני בקושי יוצאת כי כולם סביב כבר בנו בית עם זוגיות ומשפחה.

למרות כול מאמצי לצאת להכיר חברות חדשות להיות פעילה, זה לא הכי מצליח. אני מודעת היטב לכול מעלותיי, וכן אוהבת את מה שיש בי.

יודעת שיש לי המון מה להעניק לחברות ולזוגיות, ויודעת שגם אני אהובה... הבעיה שהמציאות היא שבאמת לא קל למצוא חברים חדשים, וקורה שאני באמת מרגישה מאוד לבד.

חשוב לציין שאני מאוד חברותית ואוהבת אדם. עכשיו חזרתי מטיול של חודש בחו"ל וכול כך נהנתי, וכול כך היה לי טוב כי אנשים מייד מתלהבים ממני, ואני אוהבת להעניק אהבה ופרגון. 

החזרה לארץ החזירה לי את המציאות האמיתית שלי, הייאוש מזה שאני לא מוצאת בחור כלבבי, וגם העובדה שאני באמת ללא שום חברת נפש אחת שיכולה להכיל אותי, שאני אוכל לבלות איתה לצאת קצת מהבית.

זה מה שגורם לי לחשוב על אותו גבר כנראה... והגעגוע אליו לא מפסיק וההרגשה של הפספוס איתו לא מרפה כי הוא כן רצה שנינשא. רק שבאמת לא הייתה התאמה למרות החיבור הטוב שהיה.

בקיצור, אני ממש זקוקה לאיזה הכוונה שלך, שאצליח לשאוב כוחות ולהמשיך להאמין שיהיה טוב.

תודה רבה!
15-3-84 אפרת

emo_43.png

היי אפרת

תודה, דבר ראשון, על הכנות והפתיחות בהודעתך כאן..

את באמת מקסימה.. ממש..

את בשנה שהיא כולה התלבטויות לאן את ממשיכה מכאן

אז ברור שאת חושבת גם על העבר

לומדת ממנו, מבינה ממנו כדי לצאת לדרך חדשה

זה בסדר לחשוב על האקס

אין כרגע מי שיחליף אותו ולכן ההרגשה והמחשב היא עליו

ברגע שיתחיל משהו חדש, מה שאני צופה מקסימום עד סוף השנה 2016, את תמצאי את עצמך הרבה יותר אנרגתית ויותר פעילה ויותר בשקט עם עצמך והישגייך.

הדברים עוברים תהליך כרגע של התבוננות ומחשבה

בשנים הקרובות יש שינוי ענק לטובה..

גם בקריירה וגם בזוגיות ובכלל..

המון טוב בדרך

תמשיכי להיות חיובית ומחשבות טובות על עצמך..

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

ואוו, איזה גדולה את! 
פשוט כתבת לי את מה שאני צריכה לשמוע, עשית לי סדר בבלגן שהיה לי בראש בייסורי מצפון על זה שאני עדיין חושבת עליו.

המון תודה הלן אין לך מושג כמה עזרת! emo_43.pngemo_43.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר