פרנסה,זוגיות ומעבר להורים

שלום שמי נעמה בת 32 תאריך לידה 2.9.83, ברצוני לשאול מספר שאלות

כיום אני לא עובדת כ-שנתיים מכיוון שאני לא מוצאת עבודה שמתאימה לי לשני ילדי.

ברצוני לדעת מתי אני יתחיל בעבודה?

כמו כן הזוגיות שלי דעכה בגלל שאני לא עובדת כך אני מרגישה אני מרגישה בכל אופן, ברצוני לדעת לא הזוגיות האם יש מקום לזוגיות זו בחיי  או לא.

ובנוסף. בגלל מצבנו הכלכלי החלטנו לעבור בחודש יוני לגור עם אמי רצתי לדעת אם זה כדאי או שעדיף להמשיך לגור בשכירות?

תודה רבה

שלום שמי נעמה בת 32 תאריך לידה 2.9.83, ברצוני לשאול מספר שאלות

כיום אני לא עובדת כ-שנתיים מכיוון שאני לא מוצאת עבודה שמתאימה לי לשני ילדי.

ברצוני לדעת מתי אני יתחיל בעבודה?

כמו כן הזוגיות שלי דעוכה בגלל שאני לא עובדת כך אני מרגישה אני מרגישה בכל אופן, ברצוני לדעת לא הזוגיות האם יש מקום לזוגיות זו בחיי כן או לא.שמו של בעלי הוא אמירה בן 34 תאריך לידה 12.4.81

ובנוסף. בגלל מצבנו הכלכלי החלטנו לעבור בחודש יוני לגור עם אמי רצתי לדעת אם זה כדאי או שעדיף להמשיך לגור בשכירות?

תודה רבה

היי יקירה

השאלות שלך קשורות זו לזו כמובן והמצב אכן באופן כללי בעייתי אבל בואי נפריד רגע כל דבר לחוד.

לגור עם ההורים - לא טוב לזוגיות, זה אף פעם לא טוב לזוגיות אבל אם המצב הצריך שינוי קשה כזה כדי שתצליחו להתרומם כלכלית אז תגבילו אותו בזמן. תחליטו שזה רק לחצי שנה נגיד.

תתחילו לחפש דירהחדשה בעוד כמה חודשים.. ובינתיים תצברו ותתחזקו מבחינה כלכלית.

אפשר להגדיר ליותר זמן - אבל להגדיר ולצאת משם. לא להישאר..

זה לא טוב לזוגיות שלכם

אבל בלי כסף גם לא טוב לזוגיות שלכם ולילדים

אז תהנו מהתקופה הזו, תצאו קצת.. תבלו ביחד, יש לכם בייבי סיטר (האמא) ותשתדלו לא לבזבז כדי שתוכלו להתחזק ולחזור להיות לבד ועצמאיים

זה הזמן גם לחפש בשקט עבודה..

עכשיו שאין  לחץ של שכירות..

אבל לחפש ולמצוא, את בתקופה טובה להצליח

הכיוון לעבודה לדעתי זה עבודה במספרה או בבית ספר, עיסוק עם ילדים ונשים, בגדים או גן ילדים.. בכיוון הזה..

בעלך לעומת זאת בשנה קשה עם עצמו ובכלל, אז את צריכה להיות האופמטימית שמחזקת את הקשר כרגע..

אשמח שתבואי לפגישה. אעשה לך סדר בבלגן

בהצלחה

ושבת שלום

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר