הבנים

שלום הלן היקרה

תוכלי לומר לי על הבנים אני עוברת איתם תקופה לא קלה   5.4.2005 / 7.6.2010

אודה לך מאד ויום טוב.

היי

הסבירי בבקשה את שאלתך בצורה יותר ברורה וספציפית

הפרידי גם את השאלות

תודה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

שלום הלן

הבן הקטן 7.6.2010 ההתנהגות שלו בזמן האחרון החמירה שזה כולל יריקות, צעקות, מתבכיין, עם הוא רוצה משהו הוא רוצה את זה עכשיו קשה לי איתו האם עובר עליו משהו.

אודה לך מאד.

הבן הגדול 5.4.2005 ההתנהגות שלו כלפי אחיו וכלפיי מתחצף מכה את אחיו מקלל האם גם עליו עובר משהו הוא לא משתף אותי בתחושותיו וברגשותיו.

אודה לך מאד.

היי יקירה

ילד אחד בן 5 והילד השני בין 10

אם ההתנהגות שלהם חריגה למה שהיה לפני תקופה קצרה - ושניהם יחד - אז משהו רע קורה בבית שמשפיע עליהם וזה מה שכדאי לך לספר לי ולנסות להבין איך לשנות את מה שקורה בבית כדי שהם ירגישו יותר טוב.

הם מגיבים להתנהלות סביבם.

עכשיו - אם הם כאלה כל הזמן... סיפור אחר.. ואז זה אומר שיש המון עבודה לעשות בחינוך, בגבולות, בלהבהיר להם שהם לא השולטים בבית ושהמילה שלך משמעותית וחשובה.. וזה לא לפורום הזה. זה לעשות עבודה של קורס הורים..

אני יותר נוטה להאמין שקרה משהו בבית לאחרונה ושם כל השינויים..

ספרי לי מה קורה.

שני הילדים שלך מופנמים ושקטים באופי שלם כשהקטנצ'יק   מאד מאד קשור וחשובה לו המשפחה..

הגדול צריך את הספייס שלו אז אם הקטן נדחף לו לחדר ולמשחקים שלו זה ממש לא מתאים לו וכדאי לא לרחם על הקטן ולא לאפשר לו להיכנס לעניינים של הגדול. הגדול שם לב לפרטים והוא יכול להיות מאד עקשן.. 

אז כמו שאמרתי מזה שהם מופנמים בעיקרון ויודעים להעסיק את עצמם בסך הכול ולהיות שקטים אז כנראה קורה משהו בבית שמפריע להם.. תבררי אם את לא יודעת מה קרה.. אולי זה לא קשור אליך בכלל אבל לחלקים אחרים של המשפחה או/ו החברים במסגרות שלהם.

שבת שלום

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר