קריירה

שלום תאריך הלידה שלי 6/7/1988, קצת תקועה כרגע מבחינת לימודים וקריירה. האם אצליח לסיים את הלימודים? האם אתקדם מבחינת הקריירה והעבודה בה אני נמצאת?

מצורף קובץ עם כתב יד

SCAN3657_000.pdf
הערה לקובץ
(7.74 KiB) עדיין לא הורד

היי

אני מאמינה שאת מתאימה ללימודים טיפוליים בכל התחום הרחב של המילה, באיזה כיוון שאת רוצה

את אדם מאד יצירתי, המון מחשבות ורעיונות כפתרונות לדברים.. זה מתאים לכל מיני כיוונים נוספים שיכולים להתאים

את אדם משפחתי, ציבורית, אוהבת לתת ולעשות למען הציבור, העם.. אז משרה ממשלתית.. במוסד ממשלתי יהיו נכונים לך יותר מאשר בעסק פרטי..

את בשנה של בדיקה מה נכון לך ומה מתאים לך הלאה בחיים - נעצרת כדי לבדוק אם לשנות את הדרכים שחשבת כמתאימים עד עכשיו..

אני מאמינה שכשתגמר הדילמה תלכי בכל הכוח והאנרגיה הלאה.. או תמשיכי ללמוד או שתתחילי משהו חדש - זו החלטה שלך לגמריי, אבל היא נבחנת בימים אלו והתשובה, כשתגיע, תהיי בהירה כמו אור השמש..

את אדם מאד רגשי, מאד זוגי ומאד מפרגן ונותן, עליך למצוא מסגרת שתתאים לכל זה..

את קצת מדוכדכת בתקופה האחרונה - אל תהיי, זה יעבור ממש בקרוב.. כשתחליטי את ההחלטות שנועדת להחליט עד סוף 2015..

הייעוד שלך הוא להוביל, להנהיג, לנהל.. למרות שאת טיפוס קליל יותר ואת חושבת שזה לא ממש מתאים לך.. אבל כן מתאים דווקא.. תבדקי מה אפשר לעשות עם הכיוון הזה של ניהולי..

בהצלחה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר