הכוונה

שלום,

תאיך לידה שלי : 20.09.1972

כיום אני עובדת בעבודה שתואמת לציפיות שכר שלי וגם מבחינה מקצועית.

החלום שלי הוא להיות מורה למתימטיקה- רכשתי השכלה אקדמאית , (תואר ראשון כללי), ואני חושבת המון על תהליך של התחלה חדשה, דיינו, להירשם לתואר שני בהוראה....

אני מודה, אני קצת חוששת, ולא יודעת אם כדי לעשות את הצעד לשינוי, האם השינוי היה נכון לי מבחינה כלכלית, גיל, התאמה מקצועית?

האם להמשיך איפה שאני כיום? הרי סך הכל טוב לי, אך בעוד כמה שנים אני חוששת שיקונן בי הצער שלא עשיתי שינוי, ואז היה קצת מאוחר ,( מבחינת הגיל).

אשמח לקבל עזרה להכוונה, מה נכון לי?

תודה:)

היי הילה

מאד מעניינת הדילמה שלך והמחשבה על פתרונות.

ומזל טוב ליומהולדתך.. ממש עכשיו.. זה כנראה מה שגורם לך לחשוב על העתיד..

אני בעד הגשמת חלומות אם הם באמת יענו לצרכים שלך

אני לא רואה בעייה ליצור את השינויים עכשיו, את בשנים של התחלות ושינויים בחיים שלך, וזה נפלא להגיב לזה דווקא עכשיו ולא לחכות, ולא בגלל הגיל, בגלל האנרגיה של השינוי שנמצאים עכשיו בעורקים שלך כמו שאת מרגישה.

הפספוס יהיה אם את תחשבי שהיה לך כוח היום ומחר לא יהיה לך ליצור שינוי.

אותי דווקא מעניינת ההחלטה הבסיסית - האם היא נכונה לך?

האם החלום הוא באמת משהו ליצור אותו בחיים שלך?

מה גורם לך לרצות להיות מורה? ולמה דווקא מתמטיקה?

את אדם הרבה יותר עגול ואנושי, רק וטיפולי, מקשיב מאשר אדם של מתמטיקה באופייך. אז אולי יש פה משהו לחשוב עליו בכיוון של השינוי ולאו דווקא בשינוי עצמו?

אשמח לתשובות ממך או כתב יד מצורף שאבין יותר את המחשבה...

בכל מקרה שנה טובה

והמון אהבה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

הלן,

תודה עבור תשובתך המחבקת.

אכן, אני אדם אנושי, עגול- כפי שהגדרת, אך מאידך פרקטי ומעשי, דיינו, שינוי בגיל 45 (סיום תואר שני) אינו פותח לי דלתות רבות לעומת הדור הצעיר, ולכן, בכדי לזכות ברצון שלי לעזור לילדים בתחום האוריינות, בחרתי על מקצוע שהוא חלק מהליבה, ושתמיש חסר אנשי הוראה בתחום הזה, וכך נושא הגיל היה זניח...., ומפה נולד מתימטיקה, מה שכן, זה מקצוע נחמד.

הרצון שלי להיות חלק ממערכת החינוך נבעה מתוך העזרה שלי לבני הבכור בכל תחומי האוריינות, ( מאובחן כבעל בעיות של קשב וריכוז). כמו כן, כיום שכרי גבוה מהשכר הממוצא בשוק, ולכן המעבר שלי יהווה בעיה מרכזית בפאן הכספי,( פער משמעותי בין השכר כיום לשכר הממוצע כמורה), ולכן חשבתי שמתימטיקה הינו מקצוע שניתן לבצע עימו השלמת הכנסה בשעת הצורך.

ראוי לציין, שהססנות שלי לשינוי, בפרט הוראה מלווה גם מתוך אי תמיכה מבעלי,( מבחינה רגשית- חושב שזה מיותר, ולא ראלי לגיל).

תודה רבה עבור העזרה, נתינה במתן הכוונה לייעודי :)

תעשי..

רק מה שאת אוהבת...

אמרו חכמות ממני

באהבה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר