עזרה בבקשה

שלום,

אני ממש לא יודעת מה לעשות... התחלתי את השנה החדשה ממש לא טוב. לא טוב לי!!!! אני ממש מיואשת מבחינה כלכלית, לא יודעת מבחינת עבודה האם כדאי להחליף ( אני בעבודה כבר 6 שנים) אך מרוויחה לא מספיק. ( אני מנה"ח עובדת אצל רואת חשבון). אני מרגישה שהזמן עובר והכל נעשה קשה יותר. אני נשואה 18 שנה בזוגיות של עליות וירידות עם 4 ילדים מקסימים, המינוס כבד עלי ואני ממש כבר לא ישנה בלילות. אין לי אפשרות לבקש עזרה כי גם שאבקש לא אקבל( הורי לא יודעים מה זה עזור) ממש לא יודעת מה עובר עלי אני מוטרדת מאוד מהחיים.

אשמח מאוד לדעת איך תיראה השנה שלי מהבחינות האלו.

מקווה מאוד להתעודד. 

ת.ל שלי 30.10.73 של בעלי 3.11.72

תודה ושנה טובה

שלום לך

מבחינתך באופן אישי זו שנה נפלאה, שנה של הזדמנויות ואפשרויות שונות ומגוונות שתכנס לחיים שלך

את צריכה להתייחס ולשים לב להזדמנות המתאימה ולקפוץ עליה..

שימי לב, לגבי עבודה, יהיה משהו בפתח ממש בקרוב, אל תפקששי, תוותרי על הישן ותתני הזדמנות לחדש שיכנס.. בהצלחה.

לגבי הזוגיות שלך:

אתם מאד דומים, יותר מדי דומים ולכן יש יותר ויכוחים משקט

שניכם מאד משפחתיים ולכן אני לא רואה גירושים אצלכם, שניכם מאד ערכיים וחשוב לכם המשפחה.

את פשוט עברת את גיל הבינה ואת כבר לא מעוניינת רק לרצות את המסגרת המשפחתית את רוצה התייחסות אליך כאדם וכאישה.. מחפשת לתת לעצמך זמן ואפשרויות.

העיצה שלי זה לא לשבור את המסגרת המשפחתית כדי לקבל את רצונך - אלא כל דבר אחר, לשנות עבודה, למצוא תחביבים אבל להישאר במסגרת המשפחתית שהיא המגן שלך בסך הכול.

את אדם אופטימי וגם הוא, ושניכם לא ממש יודעים לשמור על כסף או לחסוך, שניכם חיים מהרגע לרגע, שמחים ומאושרים לבזבז כשיש ולא מכינים את "רכבכם לחורף" איך שאומרים....

אני צופה לכם אושר והמשך נפלא של קשר אם תחפשו לחזור ולהיות חברים טובים כמו בעבר בלי לנסות להתנגח זה בזה על שטויות.

בהצלחה מתוקה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר