זוגיות ועבודה

שלום רב,

הייתי רוצה לדעת על עבודה חדשה אני לא מצליחה למצוא עבודה בתחום שלי מזכירות, כרגע אני מטפלת בקשישים.

לדעת על הזוגיות האם יהיו גירושים. 24.12.71 /  7.3.68

אודה לך מאד (אם צריך לבחור שאלה אחת מבין שניהם הייתי רוצה לדעת על הזוגיות).

היי

זה בסדר שתי שאלות

אשמח אם תצרפי לי כתב יד שאבין יותר באיזו נקודה את נמצאת בחיים

מהנומרולוגיה אני למדה ש:

1. בנוגע לעבודה - טיפול בקשישים זה יופי, מתאים לך עבודה עם אנשים, מאד מתאים עם אנשים ולא צמודה למשרד ולשולחן.. או מחשב. זה לא מתאים לאישיות שלך. אני מאמינה שבייקום ובדרכיו המסתוריות לשנות לנו את החיים כשאנחנו לא משנים אותם מספיק נכון וטוב. זה שאת לא מוצאת עבודה - זו הדרך של הייקום לשנות לך את הכיוון. אז אולי לא רק עם קשישים.. ילדים, בית ספר, הוראה, יצירתיות.. את מוכשרת ונעימה, חפשי עבודה שנכונה לך יותר בכיוונים האלה.

2. זוגיות - שניכם בשלבים של יישום המסקנות שלכם משנה לא ממש טובה. שניכם אחרי שנים של מאמץ לגדל ילדים ולהסתדר כלכלית.. ועכשיו כשמרימים קצת את הראש שניכם שוקלים האם אתם בזוגיות הנכונה והאם להמשיך אותה.. 

שניכם מרגישים שלא ממש מתאימים.. ואכן אתם מאד מאד שונים זה מזה.. אבל...

אני לא ממליצה להתגרש בתור פיתרון ראשוני למצב

אני מייעצת לבוא לייעוץ זוגי ולנסות להבין יותר לעומק איך אפשר לתקן ולתפקד טוב יותר היום ביניכם.

את יותר רועשת ודברנית ממנו אבל אפשר לגרום לו לדבר בנחת ובשקט. הוא יותר מופנם ממך אבל אפשר יהיה להוציא ממנו מה לא בסדר לדעתו ולנסות לגשר ביניכם.

תני לזה צ'אנס - למרות שאני כנה איתך אתם לא מתאימים מאד, אבל יש לכם עבר וחיים שלמים יחד ואפשר לגשר לדעתי.

בהצלחה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

שלום רב הלן

תודה על התגובה כל מה שכתבת נכון האם אני יכולה לשלוח בפקס את כתב היד שלי אם כן תוכלי לרשום את המספר.

מודה לך מאד ויום טוב.

היי יקירה

אין לי פקס

אפשר כאן לצרף מסמך

ואפשר להגיע למפגש אישי

באהבה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

שלום רב הלן סוף סוף הצלחתי לשלוח לך את כתב היד שלי לא הצלחתי אני מקווה שתקראי ותוכלי לעזור לי מאחלת שנה טובה וחג שמח מצורף קובץ. בתודה אלמונית.
הלן.pdf
כתב יד שלי חג שמח ושנה טובה
(137.39 KiB) עדיין לא הורד

שלום לך שוב

יופי שהצלחת לשלב כתב יד בפנייה שלך

זה מוסיף המון ועוזר בניתוח השאלה ומציאת התשובה.

שנה טובה גם לך

את אדם ממש טוב, רגיש ופגיע, מלאת כוונות טובות ונדיבה.

לדעתי עולה מכתב היד שאת לא עושה מספיק בחיים בכלל, לא עסוקה מספיק, לא עובדת מספיק, לא מתאמצת מספיק להשיג את רצונותייך. כול הדברים נשארים במחשבה ובראש ואת לא מספיק מוציאה את כוונותייך לאור.

אני מבינה שחלק מהסיבה שאת לא עושה מספיק זה דכדוך די עמוק שמשתלט עליך ואת מרגישה עייפה ומתוסכלת ואין לך כוח לעשות משהו כלשהו, מרגישה שאת לא תצליחי ממילא, בטוחה שתכשלי ולכן גם לא מתאמצת.. אבל זה מעגל מסוכן וחשוב לעצור אותו.

את חייבת להוציא את עצמך (בייעוץ, טיפול, כדורים.. מה שיעבוד לך ותסכימי לו) מהמצב הנתון ומהייאוש כדי להשתלט על החיים שלך ולצאת לכיוונים חדשים ומעניינים יותר בחיים.

את בפרשת דרכים, ואת יודעת את זה, וזה הזמן ליצור שינוי מהותי.

איך?

לעשות.. לא לחכות שיקרה משהו, ליצור את השינוי בעצמך. את פוחדת לצאת מאיזורי הנוחות שלך ופוחדת לקחת סיכון של ממש. את מעדיפה לבכות על מר גורלך כי מפחיד אותך ליצור שינוי.. מפחיד אותך להצליח.. מפחיד אותך שלא יהיה לך זמן ליהנות ולנוח כמו שאת אוהבת.. שלא יהיה לך זמן לדברים אחרים.

חבל

את מוכשרת מאד, בעלת יכולות גבוהות לטיפול באנשים ובעיקר יודעת להקשיב ויודעת לתת עיצות לכולם.. תנסי לראות לתוכך פנימה ולהתגבר על הפחד שלך לעשות את השינוי.

בהצלחה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר