זוגיות

שמי ענת, רווקה ,ת.לידה 12/2/1790

האם צפויה לי זוגיות חדשה השנה שתוביל סוף סוף למיסוד.....כי אני כ"כ מוכנה ורוצה....

תודה יקירה...

ענת וכל הקוראים שאלה ותשובה זו

כתב יד יכול מאד לעזור לי למקד את התשובה

אז תשלחו לי כתבי יד שלכם

10 שורות ככה

וחתימה

באשר לשאלתך ענת

בשנים אחרונות את עוברת שינוי מאד רציני באישיותך

את דואגת יותר מכל החיים שלך לעצמך - וטוב שכך

את נכנסת קצת לבדידות שבחרת בה כדי להבין ולהרגיש את עצמך וללמוד יותר לעומק מה את רוצה בחיים.. מצויין, טוב שכך

אז אני מאמינה שהזוגיות יכולה להגיע בשנה הבאה, לאחר שתסיימי את הרהורייך הפנימיים ותאפשרי דברים חדשים בחיים

בהצלחה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

ענת 12/2/1970

ענת.pdf
הערה לקובץ
(131.03 KiB) עדיין לא הורד

היי ענת

לפני שאני מנתחת את כתב היד שלך רציתי לשאול:

האם את שמאלית?

ומה בדיוק את רוצה שאפרש.. או איזה עיצה את מחפשת שאתן מהכתב כי כבר כתבת לי שקיבלת ממני מענה.. ואת בסדר...???

הלן בירן ברק emo_14.png

אני ימנית,

לגבי זוגיות האם את רואה צפי השנה להתחלה חדשה...

אני יותר מבסדר...אני מאושרת ואמרת לי שהבחור לא מתאים לי(גל 9/6/69) והבנתי עכשיו שהוא לא היה רציני וזה בסדר

תפקידו היה לתת לי שיעור לחיים...וזה כאב וזה היה נכון...אחרת לא הייתי מתעוררת...

בתחום העסקי-האם מתאים לי להיות עצמאית ובאיזה תחום?אני חושבת על עיצוב מוצר בעיצוב פנים.

היי ענת

לגבי הכיוון העסקי שלך נראה לי נכון וכדאי

את אדם מאד רציונלי במהותך, שכלתנית, חכמה ומעבר לזה את נחושה, יודעת ללכת על דברים בכל הכוח בלי לוותר ואלו תכונות נהדרות בקטע עסקי.

עדיין הרגש שלך גובר על השכל לצערי בתקופה האחרונה.. כדאי לא למהר לצאת לדרך וכדאי לפתור כמה עניינים עם עצמך לפני.. אני רואה אותך עדיין מדוכדכת משהו, עדיין לא מניחה לרגשות של העבר אבל בהחלט בכוונה כזו ולכן ממליצה אבל לא מיידית.

אני חושבת שאת נמצאת בסוג של מתח נפשי עדיין, ויותר בגלל החשש ממה שהעתיד יביא מאשר מהעבר. את זקוקה לתמיכה, לעידוד למשענת ולכן את מאד זהירה וחוששת ולא ממהרת להחליט ולעשות.

את מאד סגורה, מופנמת, עצורה. אינך נפתחת בקלות. מכונסת בתוך עצמך וחרדה לעתידך. הדאגה גורמת לך להיות אפילו חשדנית, ומשתקת.. חלק ממה שאני רואה בכתב שלך זוהי בדידות מסויימת, תחושה של בדידות לפחות..

אני מאמינה שאת בתקופה של לפני פריצה למקומות טובים ואחרים בחייך. אל ייאוש, אולי כדאי להגיע למפגשים של ייעוץ ותמיכה..

בכל מקרה הכול הולך להשתנות ולהיפתח בקרוב, גם בתחום הזוגי עבורך. - סבלנות

בהצלחה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

תודה יקירה..אכן אני עדיין בלמידה....וזו התבודדות לשם צמיחה (סדנאות,מדיטציות)

ואני מאמינה שדרך חדשה לפניי ומפה רק יהיה יותר טוב ויותר

אני כ"כ מאושרת ומאחלת לכולם שיכנסו פנימה וימצאו שם את התשובות לדברים שקורים להם בחיים...

שיהיה לך יום מקסים ושנשנע רק בשורות טובות....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר