זוגיות

תאריך הלידה שלי 12/2/70

שלו 09/06/69

כרגע נפרדנו כי הוא מתאבל על אביו שנפטר ומטפל בעצמו כדי להכיל גם אותי,

אני מרגישה שהוא הנשמה התואמת שלי....האם נחזור ומתי בערך?

ענת בת רינה

גל בן גאולה

אני רווקה והוא גרוש +2

אשמח להכוונה כי קשה לי הפרידה.....

תודה.

היי

לצערי אני לא רואה חיבור טוב או בכלל ביניכם

אני חושבת שמות אב אינו קשור בכלל לפרידה אלא רק סוג של תירוץ לדעתי

הוא ואת עקשניים מאד ולכן יש סיכוי שתתעקשי ותשיגי את הקשר הזה אבל הוא לא ממש בריא לך לדעתי.

מייעצת לך לקחת את ההפסקה הזו למען בדיקה עם עצמך לאן מכאן

לחפש את האמת שלך

למצוא את המקום שלך בחיים ולהמשיך הלאה

זה הזמן לשינויים, למציאת הזיווג הנכון וליצור משפחה משלך, מההתחלה

בהצלחה וחג שמח

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

היי נתי,

גם אני סיימתי לאחרונה קשר עם אדם באותו התאריך כמו של האקס שלך 9/6/69. (אל דאגה זה לא האקס שלך) לא על פי השם והאקס שלי גרוש+ילדה ואביו נפטר לפני שנים רבות! כשקראתי את שאלתך עוד לפני שהלן ענתה לך הבנתי שמות אביו זה סתם תירוץ! ממליצה לך בחום להמשיך בחייך ולא לחכות לאקס שלך...במידה וצודקת על פי התאריך הלידה של האקס שלך ושלי...מדובר באדם אנוכי! נכה ריגשית! אדם שלא בריא לעצמו ובטח לסביבתו ובמיוחד לבת זוגתו! אין בהם יכולת נתינה מינימלית! עצלן שלא יתאמץ במייל בשבילך! יש בהם כריזמה שיקרית! פרנואיד שבכל מצב את תמיד תהיה האשמה! וזו שבגללה הכל קורה! ולעולם לא תקבלי התנצלות גם שמודע בטעותו! עם אגו בשמים! אל תגיעי למצב שלי שבזבזתי 4 שנים מחיי ולו בשל לראות שינוי או כמיהה להכניע אותו! אי אפשר להכניע אותם! בניגוד אלייך אני גרושה + 3. אני חוויתי נישואים,הריון וגידול ילדים. מתוקה שלי צאי האשלייה שבה את נמצאת הוא רחוק מלהיות הנפש התאומה שלך! תפרגני לעצמך ותצאי לדרך חדשה!!

בהצלחה

קודם כל תודה על התשובות,

חשוב לי להבהיר שאני יזמתי את הפרידה כי הרגשתי שאין לי מקום כרגע בחיים שלו-הוא התחיל טיפול פסיכולוגי בעקבות מותו של אביו שהיה מאוד קשור אליו,היה כייף ביחד והיה חיבור מדהים אבל הרגשתי שאין לי מקום בחיים שלו-הוא סגור רגשית ויש המון משקעים שהוא סוחב ואי אפשר לנהל זוגיות עם מישהו סגור והעדפתי ללכת לפני שהרגש יכנס ואפגע יותר....שלחתי אותו לטפל בעצמו והוא הבין שיש הרבה מה לטפל והוא מעדיף לבוא אליי נקי....

קיבלתי כל מיני תשובות ( הוא יחזור) ולוקחת הכל בערבון מוגבל .....

לאט לאט אני אעבור את זה ולפחות זה גרם לי להבין שגם לי יש על מה לעבוד....

שיהיו רק בשורות טובות ושמחה בלב...

חג שמח...

בהצלחה

ואהבתי את התשובה של האנונימית פה.. כל הכבוד

הלן בירן ברק emo_14.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר