דילמה בתחום התעסוקה

היי אני ממש בדילמה , אשמח לייעוץ .

עשיתי תואר בחינוך מסלול של הגיל הרך, אני ממש לא מתחברת לתחום . (כרגע אני עובדת כמזכירה שלא היתי צריכה ללמוד בשביל זה)

אני בדילמה של מה לעשות הלאה? האם כדאי לי לעשות הסבה? להתמקצע במשהו? ובמה כדאי..

חייבת לציין שאין לי מושג למה אני מתחברת .. וואני ממש חסרת אונים ומתוסכלת

קרן- 27/8/1986

היי

תאריך הלידה שלך מספר שאת מאד וורבלית, זאת אומרת שכל דבר שקשור לחינוך נכון, כי זו עמדה של וורבליות, ביטוי אישי, "מכירת" החומר שלך לאחרים.. אבל זה לא המקצוע היחידי שבו הוורבליות שלך יכולה להועיל.. אז יש עוד מקצועות אפשריים..

את צעירה, ונמצאת כרגע בתקופה של קריירה וכסף.. דילמות וכיוון חזקים בעניין הזה ולכן ההתלבטויות. זו האנרגיה העכשווית, לפתור את זה.

את מחפשת לפתור את הכיוון לפני שאת נכנסת לנישואים ומשפחה, ילדים ולכן מאד חשוב לך לסגור את הפינה הזו. וזה נכון לעשות זאת כרגע.

אני הייתי מייעצת לך ללכת לסקטור הפרטי, לכיוון של פרסום ותקשורת.. מדית הטלוויזיה או הקולנוע, שחקנית.. או אפילו מזכירה אבל בתחום הזה.. את אדם שצריך לנוע, לשנות כל הזמן, לא אוהבת להיות במקום אחד ובטח לא סגורה בתוך משרד 

אז, משהו שמתחלף כל הזמן כמו הטלוויזיה והפרסום, תקשורת יכול מאד לעזור לך למלא את היעדים והצרכים שלך

תשלחי לי כתב יד שלך ואולי אוכל להיות יותר ספציפית

בהצלחה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

מצ"ב קובץ סרוק שהוא כתב ידי, כפי שביקשת

תודה

קרן

Scan0001.pdf
כתב ידי כפי שביקשת, תודה
(147.63 KiB) עדיין לא הורד

היי

את אכן רחוקה מאד מאד ממזכירות

את יצירתית, נשמה טובה, אדם חברותי ורגיש, עם המון המון יכולת רוחנית ויכולת לתקשר עם אנשים.

כתבתי לך וורבלית - הכתב מראה כיוונים אלו שמתאימים לוורבליות:  טיפול, ייעוץ, תרפיה באמנות.. יש לך קשר לאמנות? מרגיש לי מהכתב שאת מאד יצירתית.. באיזה תחום?

הכתב מחזק אצלי גם את הכיוון של מדיית הטלוויזיה והתקשורת - אם יש לך כיוון אמנותי אז גם לכיוון גרפיקה ממוחשבת.. 

אני זורקת כל מיני אפשרויות שעולות גם מהכתב שמחזקות את הניתוח הנומרולוגי שעשיתי לך - כדי למצוא עלימה ביניהם..

ברגע שזה גם וגם - יש סיכוי טוב שזה יתאים

האמת שאת מוכשרת ברמות - אבל אני לא רואה שאיפות גדולות.. משהו מאד הוריד לך את הרעיונות הגבוהים שעליהם חשבת פעם..

אשמח שתאמיני שוב בעצמך ותלכי על הדברים שמתאימים לך באמת..

לגבי מקום העבודה העכשווי - כבר התייחסתי לפני זה, את לא מתאימה למקום סגור, למזכירות

אבל בעולם של היום כדאי לחפש כיוון, ואולי לממן את ההסבה המקצועית עם העבודה הנוכחית - ורק אחר כך לעוף הלאה...

בהצלחה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

הלן המון המון תודה...

כדאי לחפש כיוון דחוף, הבילבול נותר  וצדקת שאמרת השאיפות לא גבוהוות.

אני לא מאמינה בעמצי,דימוי עצמי נמוך ואנסה לעבוד עליו שאני כן מסוגלת.

תודה שוב והמשך יום נפלא

שלום רב הלן,

לפני  כחצי שנה התכבתנו.. ייעצת לי תחומים למינהם.

כרגע אני עדין  מחפשת עבודה ולא מוצאת .. השאלה היא האם לדעתך קורס בניית ציפורניים יתאים לכישוריי? האם אצליח בו?

החשש שאלמד שוב משהו שאני לא ארצה .. בזמנו שלחתי לך כתב יד .

אציין שאני גם בהריון וממש אבודה בכיוון תעסוקתי 

תודה וגמר חתימה טובה

קרן יקרה

אני מקווה שאת עובדת כבר.

אני לא מבינה מה הבעייה

הרי ייעצת וכיוונתי

תספרי לי מה לא עובד..

זה שאת בהריון למשל בודאי מכשיל התקבלות במקומות מסויימים. אולי כדאי שבינתיים תלמדי ולאחר הלידה תחפשי עבודה..

בהצלחה

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

הלן יקרה, 

תודה על התייחסותך.

לצערי הרב אני עדיין  לא מצליחה למצוא עבודה , ההריון מכשיל אותי להתקבל ומעסיקים לא מעסיקים לצערי נשים בהריון.

לכן שאלתי אם לדעתך ללכת כרגע ללמוד קורס בניית ציפורנים ,למרות שיש תואר בחינוך ולמרות שייעצת לי תחום וורבלי ויצירתי מאד חזק.

אני ממש אבודה, מדוכאת ומרגישה חסרת אונים

תודה על תשומת הלב

היי יקירה

כמו שאמרתי כבר - כן, כדאי כרגע ללמוד

ברור שלא יקבלו אותך בהריון.. זו בעייה, חבל שזה כך, אבל זה כך

בהצלחה

שבת שלום

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים