שינויים

שלום הלן. שמי מיכל פרי. תאריך לידה 22/1/78.

לא אפרט הרבה כי המצב מאוד מורכב. אני משערת שהשורה התחתונה היא שאני מאוד רוצה שינוי משמעותי בחיי, וחלק מרכזי בזה הוא שינוי מקום מגורים. התלבטות אחת שיש לי ודווקא לא שאלתי לגביה אבל אולי 'מסתתר' שם משהו גם על זה היא, האם לנסות לעשות את המעבר כמה שיותר מהר, או דווקא לקחת את הזמן, להישאר בינתיים איפה שאני, לעכל את התהליך לאט לאט ולשקול וכו'.

השאלה שכן שאלתי היא שאלת השוואה. בין שלוש אפשרויות. יש לי אפשרות דרך סל שיקום של משרד הבריאות לעבור לדיור מוגן קבוצתי, אפשרות שנייה היא דיור מוגן שהוא עם שותפה / שותפות או אפילו לבד אך עם עזרה גם כן, ואפשרות שלישית, מכיוון שדי עייפתי מתלאות המערכת, היא לנסות להסתדר לבד. שאני בספק אם אני מסוגלת, אבל חלק ממני מאוד רוצה את העצמאות שלי והפרטיות שלי, ויש מחשבה שאולי התחלה חדשה, במקום שהוא קהילה, כמו קיבוץ, יהיו קרקע מתאימה.

זו הפריסה:

השאלה שנשאלה:
האם לחתור לעבור לדיור מוגן קבוצתי או לדיור מוגן עצמאי או לדיור עצמאי ?

תוצאות פריסת ההשוואה:
אפשרות 1
- המאהבים
- אביר החרבות
- מלך הגביעים
אפשרות 2
- שש המטבעות
- נער החרבות
- חמש החרבות
אפשרות 3
- אס המטות
- קיסרית
- הכוח
מסר / עיצה - חמש המטבעות

המון תודה לך ושנה טובה.

אופס, אני רואה עכשיו שכתבת שצריך לעשות פריסה של שלושה קלפים בלבד...

לעשות חדש?

היי

הבעייה היא לא באיזו פריסה בחרת אלא שאני לא מבינה מהי אפשרות א ומהי אפשרות ב'

לפי מה שאלת?

עדיף כמובן בפשטות פריסה של שלוש

אבל בואי נשאר עם הפריסה הזו, אם את זוכרת מהי אפשרות א ומהי ב'

הלן בירן ברק emo_14.png

שלום הלן, תודה רבה,

למעשה ישנן שם שלוש אפשרויות... אנסה להסביר.

ואומר גם שאשמח מאוד להתייעץ איתך יותר לעומק, בטלפון או פגישה, מה שאפשר, מה שיותר מהר. תודה.

בעניין הפריסה שלמעלה:

ישנן שלוש אפשרויות של מגורים שאני שוקלת כרגע. נתחיל מהמצב הקיים - אני גרה בגפי בקבוץ וניסיתי לעשות תהליך של שיקום נפשי ותפקודי כאן במשך כמה שנים והשנה הבנתי שזה לא הולך, אני מעוניינת בשינוי מקום המגורים אך גם אולי שינוי סוג המגורים.

אז אפשרות א' היא מעבר לדיור מוגן קבוצתי, שבו גרים אנשים בהוסטל או בדירה די גדולה של נגיד 8 שותפים.

אפשרות ב' היא גם כן דיור מוגן אבל עם יותר פרטיות, שכירת דירה עם עוד 2-3 שותפות.

אפשרות ג' היא אמנם לעבור מקום אך להתרחק ממה שקשור למשרד הבריאות, ואולי גם בלי שותפים, אלא פשוט התחלה במקום חדש באופן עצמאי.

קצת מורכב מדי באמת...

אבל העניין הוא שממה שניתחתי בעזרת ההסברים באתר של שגיא מנדלבוים יש כאן המון דברים מאוד רלבנטיים.

מאוד מטריד אותי קלף המסר הכללי = 5 מטבעות, שהוא מאוד קשה, ומאוד מחובר לאיפה שאני נמצאת כרגע, ואני חושבת שאני גם מבינה מה הייתה הטעות ומה הקשר. עם זאת, לא ברור לי איך זה משליך על נושא השאלה, וגם לא ברור לי איך לצאת מזה. זה קלף די טראגי... אז במה להאמין עכשיו? מה הלאה? אני די מיואשת. גם בלעדיו. ובהחלט שלראות אותו זה די מדכא.

אני מקווה שלמרות המורכבות עכשיו זה קצת יותר ברור. המון תודה לך - מיכל .

מיכל יקרה

אתחיל מקלף המסר - חמש מטבעות

יש בהחלט בעייה עם פריסות שאנשים עושים ומפענחים לעצמם. זה אף פעם לא מדוייק ובדרך כלל מגזימים עם הפחד שמראה הקלף יוצר.. מה שקיבלת מהמסר זה שיש מסר טרגי לחיים הטרגיים שלך דכאון על דיכאון - וחבל.. ממש חבל.. כי הטארוט נועדו לעזור ולתמוך ולתת עיצה אבל הם רק קלפים - העיצה צריכה להיות מאדם מהיימן שיודע לפענח ולתת עיצה נכונה וטובה.

אז מאד ממליצה לא לפענח לעצמך פריסת טארוט - דבר ראשון

חמש מטבעות אומר שאת עושה החלטות לא נכונות ובכך לא מאפשרת שיפור ושינוי בריא לעצמך.

מה טוב בזה? שזה נמצא אצלך. את זו שמחליטה ולכן את זו שיכולה לשנות את ההחלטות ולשנות כיוון לטובה. זה לא בידי שמיים - זה בידיים שלך. את יכולה לבחור אחרת והגורל ישתנה.

מבין שלושת האפשרויות: השלישית נראית טובה יותר ונכונה יותר עבורך.

אבל אני חייבת לציין ולהסתייג: אני  לא יודעת מה שאלת ואיך שאלת בדיוק. והאם באמת שלושת התשובות שקיבלת הם תשובה מדוייקת לשאלות ברורות ומדוייקות. מהתרשמותי השאלה שלך העמידה שתי אופציות בצורה לא נכונה והתשובה על 3 אופציות לא עונה נכון לשאלה. אבל אני לא באמת יודעת ולכן אני נזהרת מאד בתשובתי.

אני מציעה שלא תסמכי על הפריסה הזו.

אשמח שתתקשרי - בתשלום - ונעבוד בכייף יחד על האפשרויות.

חג שמח

הלן בירן ברק emo_14.png

תודה הלן, אני מתחברת לפרשנות שלך על קלף 5 מטבעות, וגם כן חושבת שהנושא כנראה מורכב מכדי לענות עליו כאן.

אצור איתך קשר. תודה רבה - מיכל .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר