קריירה והתאמה

היי הלן בהצלחה בניהול הפורום:)

אשמח לדעת על התאמה ביני חגי 3 10 76 לבין יעל 6 11 79 ולגבי קריירה אני מובטל כרגע.

תודה לך ושבוע נפלא:)

היי חגי

אשמח לענות

הסבר לי מה המצב של הקשר ביניכם היום? מה המצב האישי ביניכם?

תודה

וגם לגבי העבודה אשמח לדעת מה המצב עכשיו? יש עבודה? איזו? ומה אתה מבקש לדעת בנוגע לקריירה.

אני מעדיפה לא לנחש אלא לייעץ ממקום ברור של המצב הנוכחי.. תודה מראש

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

היי כרגע אני מובטל מחפש משרה בתחום השיווק והלוגיסטיקה  וניהול

כרגע אין קשר ממשי איתה  היא בתמונה מבחינתי להכרות לקשר של נישואין .

המון תודות לך  על הכל

כתב ידי  ותודה לך הלן על הכל

שלום חגי

בקשר לזוגיות שלך, או יותר נכון האפשרות לקשר.. מבחינת העיטוי של שניכם - יש מצב לקשר, אם יש - זה הזמן הנכון, השנה 2014

אתה בשנה של זוגיות והיא בשנה של יצירת משפחה ונישואים.. אז זה אומר שזה הזמן הנכון להתקרב..

אני לא מנבא באופן מוחלט שאתם הזוג האידיאלי והזוג שנועד להיות, אבל בזהירות אני אומרת שאם יש כימיה ביניכם ויש רצון - זה העיתוי להתקרב ולממש את הקשר.

היא בחורה מאד משפחתית ומאד רוחנית אפילו מאמינה מאדץץ היא נשית וייפה ולכן גם מאד פגיעה ורגישה.. אתה יודע איך להתקרב.. אתה מאד טוב בביטוי אישי בלהסביר את עצמך ולכן אני מאמינה שביצירתיות שלך ובנחישות שלך - תצליח בזוגיות.

לגבי הקריירה - מה שנראה בטוח וחשוב עפ"י הנומרולוגיה זה לעשות הכול להיות בסביבה יצירתית, מופרית ופוריה, משהו שיגרום לך להשתמש ביכולות המיוחדים שלך. אני מאמינה שמה שאני אורמת זה שינוי גדול ומשמעותי בחיים שלך, אני מאמינה שנגמר פרק והתחיל פרק חדש מזה שנה כבר.. אתה בתהליך של שינוי מעל שנה.. וזה יצליח אם לא תחשוש ותלך על זה בכל מאודך..

חגי, אני מדפיסה את הכתב שלך ואנתח אותו לעומק ואז אכנס ואוסיף לך דברים ממה שארגיש ואבין ממנו..

בינתיים בהצלחה

הלן בירן ברק emo_91.png

הלן בירן ברק emo_14.png

המון תודה לך הלן על הכל,בעזרת השם הכל לטובה בכל התחומים .

ושוב תודה על הכל כתב היד הוא מלפני 3 שנים ,אני אסרוק חדש והעלה לך אותו

תודה על הכל

חגי יקירי

הבטחתי לך לנתח כתב יד ובעיקר להנחות אותך בנוגע לקריירה, לכוון אותך.. לאחרונה חליתי ולא נכחתי באתר.

אטפל בזה בסוף השבוע. 

בלי קשר  ובנוסף אמליץ לך להגיע לפגישה אישית שבה אבחון את כל השאלות שלך לעומק

הכתב כאן מאד חיוור ולא ברור, אבל הוא מספיק לעיצה מסוימת - שאעשה בימים הקרובים, סליחה על העיכוב

ערב טוב

הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

רפואה שלמה מעומק ליבי, המון תודה לך שמצבי ישתפר בעזרת השם אגיע מבטיח לך. 

תודה לך

כתב ידי מאי 2014

img-508124728.pdf
הערה לקובץ
(121.31 KiB) עדיין לא הורד

חגי שלום

מכתב היד אני מאמינה שכדאי לך ללכת לכיוונים חדשים ממה שאתה כותב שאתה מחפש

כתבתי לך בעבר על פי הנומרולוגיה שתתכוננן לשנות - עכשיו רק קיבלתי חיזוק לכך.

יצירתיות - אכן, טיפול אני מוסיפה.. במה וטיפול.. אז אני רואה אותך חזק מאד בביטוי, מתבטא ו"מוכר" נפלא את מה שאתה רוצה.

היכולות שלך מאפשרות ניהול ושיווק בהחלט, אבל אני הייתי לוקחת את זה לכיוון הטיפולי, לשווק? אז משהו שקשור לטיפול

שיווק לכיוון מקצועות התיאטרון, או פשוט לשחק ולטפל כמו פסיכודרמה

אתה טיפוס של בוקר, ונכון לעכשיו לדעתי אכן מתבודד ובפרשת דרכים גדולה אני חושבת שאתה לא נותן את מאת האחוזים שלך אפילו לא קרוב להם. אני חוששת שאתה לא עושה מספיק עבור הקריירה שלך בכללי.

אתה מתחיל בגדול ויוצא די מיד מהניסיון, אתה מתעייף מהר, בורח מהר, דועך מהר, סוג של אי משקט או דיכדוך.. סוג של התייאשות.

אם היית מחזיק דבר אחד שאתה מנסה ארוכות יותר  הדברים היו מסתדרים

יש לך כישרון אבל אתה לא מאורגן נכון, אתה פועל ממקום רגשי, פגיע. חשוב לך התגובה של האנשים, אתה ניזון ממחמאות וממחיאות כפיים - לכן סוג של "במה" תועיל לביטחון שלך.. אתה מציג את עצמך ככזה.. אבל האמת היא שאתה לא באמת בטוח בעצמך.

בכלל יש לך קטע של להציג את עצמך בדרך מסויימת שהיא שונה מהאמת הפנימית שלך, אתה הרבה יותר אסרטיבי וכוחני (במובן חיובי) ממה שאתה מנסה ליצור רושם של..

בקיצור.. זה לא הכול - אבל זה מה שאני מרשה לעצמי כאן בפורום, יחד עם מה שכתבתי לך עם תאריך הלידה שלך - זה הזמן לשינוי!! ובגדול. בהצלחה

הלן בירן ברק emo_14.png

צודקת  תודה רבה לך על הכל, אני כבר אדבר איתך על כך  שאי ברכה והצלחה  וכל טוב 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר