למרות האהבה לעולם - מוצפת בקשיים

שלום יעל, שמי יסמין 04.03.87, התייעצתי אתך בעבר בפורום. אני אדם אופטימי ופתוח אך מקבלת רק רע מהעולם הזה. המון זמן מחפשת עדיין עבודה, הולכת לאינספור ראיונות, לעיתים עוברת שלבים, אך כלום (מאז שיצאתי לשוק העבודה זה כך). כמו כן גם בזוגיות, לא רק שלא הולך לדוגמא עם בחור שהייתה לי כימיה איתו - בשם דן 10.3.80 אחרי שהייתי איתו בעניין ידידותי תחילה ולאחר מכן מעט אינטימי, הוא נעלם ושואל אותי ברשת החברתית שהוא מעוניין בקשר רציני בקשר לחברה טובה שלי שכנראה ראה אותה איתי או דרך הרשת החברתית...זה פגע בי והחלטתי לא לענות לו. הוא לא הבין שזה פוגע? מה את רואה בתחושותייך על מחשבותיו עליי אני מסוקרנת. יעל, כלום בעולם איננו מסב לי אושר, אני שואלת בשביל מה להמשיך עם החיים האלו אם אלוהים שכח אותי. בברכה, יסמין.

היי יסמין

אני נורא מזדהה איתך וכל כך מבינה אותך..אל תרגישי שה'‏ שכח אותך. כל דבר קורה בזמן שלו,גם אני תקופה לא עובדת ולא הולך לי בזוגיות אבל צריך איכשהו לאאחז ולהאמין שבסוף הכל יסתדר ויהיה טוב..נורא אשמח שתשאירי מייל ונדבר. שיהיה לך יום נעים עם מלא חיוכים ושמחה!‏

יסמין יקרה לילה טוב

ממליצה לך להרפות מן הבחור, הוא אינו מפנה מבט אליך, נושא מבטו אל אחרות, הוא הפליג הלאה וזה מה שעליך לעשות, ההתעסקות בו רק מרעה לך, מגיע לך הרבה יותר מזה, ועליך להאמין בזה, לא לתלות את גורלך באדם שכזה. אני רואה את המרמור, טלטלה עוברת עליך בשנה האחרונה, כאילו היית בספינה בלב ים והים סוער... מרגישה ששום דבר לא מתקדם והולך בהתאם להשקעה שלך, פול גז בניוטרל, מאבדת את הסבלנות די מהר, יכולה להרגיש פשוט מותשת מכל הענין... זו תקופה שכזו. אולם לגבי עבודה, אל לך להתייאש, היאוש הוא האויב הגדול ביותר שלך, הוא ממלא אותך, וזה עוטף אותך, משפיע עליך בכל אשר את עושה, מקבלים תחושה של אנרגיה בירידה... עליך לעבוד על עצמך חזק בנושא זה. עבודה עצמית במודעות שלך תוציא אותך מהמעגל הזה של היאוש הזה. זה זמן להשקיע וליצור קשרים, את תראי את הפירות מאוחר יותר, בעיקר החל מיום הולדתך הקרוב. בהצלחה רבה הרבה אור וחג אורים שמח ומלא בנסים יעל

יעל יקרה

יעל, מדוע כך נתקעתי עליו? עמוק בפנים הייתי רוצה לדעת את הסיבה מדוע פניו אינם אליי למרות כל ההזדמנויות שנקלעו בדרכיו אליי ויחסו הנעים (בהתחלה לפחות), אולי כך אסגור מעגל, אם תוכלי להראות לי זה יעשה לי סוג של שקט בתוכי (כי אני מרגישה שהוא סוג של פספוס בחיי). הכל נכון בדבר הייאוש, היית ממליצה לי לעבור לחו"ל אולי, ללמוד (ומה) משהו או לעבוד, כי הנפש במצב לא טוב. אני מאחלת לך ניסים (גם מהמדריכים האישיים שלי ;) בברכה רבה, יסמין.

היי יסמין

אני נורא מזדהה איתך וכל כך מבינה אותך..אל תרגישי שה'‏ שכח אותך. כל דבר קורה בזמן שלו,גם אני תקופה לא עובדת ולא הולך לי בזוגיות אבל צריך איכשהו לאאחז ולהאמין שבסוף הכל יסתדר ויהיה טוב..נורא אשמח שתשאירי מייל ונדבר. שיהיה לך יום נעים עם מלא חיוכים ושמחה!‏

שלום למזדהה

אולי באמת צריך להתחיל להאמין קצת בקלישאות הללו, אולי אלו הדברים שאנחנו אמורים לעבור, עם כל הקושי אולי יצא מזה בסוף משהו. אשמח גם ליצור עימך קשר!

יעל יקרה

יעל, מדוע כך נתקעתי עליו? עמוק בפנים הייתי רוצה לדעת את הסיבה מדוע פניו אינם אליי למרות כל ההזדמנויות שנקלעו בדרכיו אליי ויחסו הנעים (בהתחלה לפחות), אולי כך אסגור מעגל, אם תוכלי להראות לי זה יעשה לי סוג של שקט בתוכי (כי אני מרגישה שהוא סוג של פספוס בחיי). הכל נכון בדבר הייאוש, היית ממליצה לי לעבור לחו"ל אולי, ללמוד (ומה) משהו או לעבוד, כי הנפש במצב לא טוב. אני מאחלת לך ניסים (גם מהמדריכים האישיים שלי ;) בברכה רבה, יסמין.

תודה יסמין

רואים אצלך ענין עם מסגרות, מצד אחד זקוקה למסגרת, ליציבות ולבטחון, מצד שני יש משהו שבועט במסגרות, לא תמיד קל איתן... יש קונפליקט. רואים צורך בבחור עוצמתי, חזק, מרשים, ויתכן שזה מה ששבה אותך בבחור הזה, אולם הוא מניפולטיבי, זה גם חלק מהענין וחלק מהקסם שבו. ממליצה לך בחום לשחרר אותו ולהרפות ממנו. הזמן הזה פחות מתאימים לשינויים דרמטיים כמו מעבר לחו"ל, זמן שיש להאזר בו בסבלנות. זמן מעולה להשקעה וכן גם ללימודים!!! בהצלחה חג אורים שמח יעל

שלום למזדהה

אולי באמת צריך להתחיל להאמין קצת בקלישאות הללו, אולי אלו הדברים שאנחנו אמורים לעבור, עם כל הקושי אולי יצא מזה בסוף משהו. אשמח גם ליצור עימך קשר!

...

בסופו של דבר הקשיים האלה מחזקים אותך,את לומדת המון,מתחזקת,עולה הביטחון והאמונה בעצמך. אני בטוחה שיהיה בסדר ויחזור לך השמחה והחיוך.. אני מאוד מזדהה איתך,באיזשהו מקום גם אני הרגשתי כך בעבר

.....

העובדה שזה מכשל זה בטוח, אבל בדרך מאבדים הרבה מטעם החיים, והחיים הם מה שקורה לנו בדרך וזה מה שחשוב לי, הדרך ולא הסוף...תודה על הנכונות, אשמח אם תשאירי לי מייל, מה שמך? יום טוב יסמין

..

shanid1991@walla.com .

תודה יסמין

רואים אצלך ענין עם מסגרות, מצד אחד זקוקה למסגרת, ליציבות ולבטחון, מצד שני יש משהו שבועט במסגרות, לא תמיד קל איתן... יש קונפליקט. רואים צורך בבחור עוצמתי, חזק, מרשים, ויתכן שזה מה ששבה אותך בבחור הזה, אולם הוא מניפולטיבי, זה גם חלק מהענין וחלק מהקסם שבו. ממליצה לך בחום לשחרר אותו ולהרפות ממנו. הזמן הזה פחות מתאימים לשינויים דרמטיים כמו מעבר לחו"ל, זמן שיש להאזר בו בסבלנות. זמן מעולה להשקעה וכן גם ללימודים!!! בהצלחה חג אורים שמח יעל

המשך

היי יעל, אך מה הסיבה,לא עשיתי לו את זה?, מתוסבך? פשוט אף פעם לא הולך לי בזוגיות אולי דרך זה אדע מדוע. מודה לך.

שלום יסמין

ב"ה המצב שאת מתארת עבר גם עלי. מאד עזר לי בתקופה הזו להתחבר לחסידות ברסלב, עם הסיסמה אין יאוש בעולם כלל. איך שהוא הדיבורים שם והשעורים (שעלו ממש קצת) עזרו לי. אולי אפשר גם למצוא שעורים באינטרנט, אם אין לך חשק לצאת לשעורים (הייתי פעם בתקופה שלא היה לי כח לשבת עם עוד אנשים בשיעור ולצאת מהבית וזה עזר כי שמעתי בדיסקים). אם תרצי לדבר או משהו נוסף את מוזמנת לפנות במייל al_yael@netvision.net.il

שלום

היי, פחות מתחברת, אבל אנסה, תודה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר