היי יעל - פעם ראשונה שלי.

זקוקה ליעוץ באשר למידת חוזק הקשר שביני לבין בעלי. אני יודעת שמבחינתנו אין כל שוני, אבל אחותי התחילה לעבוד בעסק שלנו לחודשיים הקרובים והיא נראית לי "דלוקה" עליו, מה שמערער את מצב רוחי ובטחוני. אציין כי אני בסוף חודש התשיעי להריוני (כבדה, איטית) וכי היא מחליפה אותי במקום העסק. היא מצחקקת בחברתו וכל הזמן מנסה להראות כמה היא מצויינת במה שהיא עושה. הרבה יותר מהרגיל. היא צעירה ממני בשש שנים ורווקה (34). אני - 06/07/1970 הוא - 23/03/1963 אני רוצה לדעת כמה אנחנו חזקים בחיבור שלנו. כמה הקשר בינינו יציב ושהוא לא שם לבו לדברים שאני שמה לב אליהם. אני חייבת לציין שאולי ההורמונים שיגעו אותי ואני עושה עוול עם שניהם. אבל מצטערת. זה חזק ממני ותמיד הייתי אדם ששופט סיטואציות נכונה. תודה רבה.

לילה טוב וברוכה הבאה

אני רואה המון המון רגש בינכם! את כמו ילדה קטנה, כל כך זקוקה לתשומת הלב שלו, שיהיה שם בשבילך, שינהל את הענינים, וזה מה שקסם לו וקוסם לו בך, הילדותיות הזו. אדם שיש בו רגש ורגישות, הרבה קסם אישי, אבל לא כל אחד באמת יכול להקרא חבר אצלו, לא מכניס אליו ללב כל אחד. תהני מההריון, אל תתני לפחדים שכאלה להשתלט עליך, זה מצב לא בריא, ודאי וודאי בהריון. שיהיה בשעה טובה הרבה אור יעל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר