דחוף :)

שלום שמי ל-י-ד-ר א-ל-י-א-ן ושם משפחה א-ב-י-ב תאריך ליידתי 12.2.1994 רציתי לדעת מתי תהיה לי זוגיות טובה שתוביל למיסוד. יש לי כרגע מישהו שרוצה אותי אבל הוא ניראה לי מתוסבך מידי ואני מאוד מבולבלת אם ללכת איתו או לא. תאריך ליידתו 22.1.1992 תודה :)

היי למה לא עונים לי ?

זוגיות

בוקר טוב את כל כך צעירה וכל החיים עוד לפניך! יש בך מצד אחד צד שזקוק לנהל ענינים, לעשות דברים בדרך בה את רואה לנכון, לא תמיד סומכת על כל אחד. מצד שני יש בך משהו מאוד רך, עדין, ילדותי, זקוקה לתשומת הלב, לא תמיד אוהבת או יותר נכון רוצה להתמודד עם מצבים מסובכים ויש נטייה לוותר ולהתפשר. רואים צורך בבן אדם מאוד מאוד מיוחד, מעניין. הוא אדם שיש בו צד מאוד מאוד מעשי, זקוק למסגרת, לבטחון וליציבות ולמישהי איתה יוכל להתיעץ בכל עת. ממליצה לך ללכת עם ליבך. בהצלחה יעל

ליעל :)

היי יעל תודה רבה על העצה ממש מודה לך :)) בכל זאת רציתי לדעת מתי בערך תגיע זוגיות ? יעזור לי התשובה =)) שבת שלום

המשך

מבחינת עיתוי נומרולוגי את נמצאת בתקופה שמדברת על סיום וסוף תקופה, סיום דברים שאינם מתאימים לך יותר וזה יכול להתקשר גם לקשר זוגי, זמן מעולה ליצור ליצור קשרים חדשים. אולם זוגיות זה לא רק ענין של עיתוי אלא גם של מוכנות ופתיחות. בהצלחה יעל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר