ליעל שלום...

בימים הקרובים יש לי יום הולדת.. 28/7/1978 שם-5 האם יהיה לי קשר רציני אני עברתי ועדיין בתקופה לא הכי יש לי עצבות מנושא הזוגי אבל קצת יותר טוב מהחודשים הקודמים.. מה את יכולה להגיד לי לגבי מבחינה זוגית? תודה רבה.

שלום

אני רואה אצלך שמאוד מאוד קשה להתנתק מקשר, גם אם פיזית כבר אין קשר, אנרגטית את עדיין נמצאת במחשבות ובלב איתו וזה חוסם אותך בפני דברים חדשים ואחרים. מבחינה נומרולוגית את תכנסי לתקופה שיכולה לדבר על סגירת מעגלים, סיום התקופה הזו, התנתקות לקראת משהו אחר וטוב לך יותר, עליך לעבוד על עצמך עם כל הקושי הזה, וכמובן לשוב לחייך!!! היי שלמה עם עצמך, תאהבי את עצמך, תחייכי אל העולם והוא יחיך אליך בחזרה! הרבה אור ואהבה יעל

תגובה ליעל..

זה לא העניין פשוט כבר נמאס לי אני ניסיתי להכנס לאתרים וסתם לא יוצא כלום לא רצינים וכו'..וגם שיוצאת לפאבים גם אין מי יודע מה זה קשה להכיר אני עייפה מכל זה ואין רק קשר לבחור הקודם אם היה מישהו או יהיה אני אמשיך הלאה כל עוד אין משהו אין לי מה להתפשר אני חייבת שיהיה קליק ראשוני ואני לא טיפוס שאחרי תקופה אז אראה אם יתאים לי ברגע שמצאנו חן בעיני אחדג לשני אז אפשר להתקדם.. המצב של הבחורים עגום ביותר וככה מסביבי חברות שלי קשה למצוא משהו טוב..

המשך

בוקר טוב, הגישה שלך סוגרת אותך, את חסומה מלהכיר עם העגמומיות הזו והפסימיות שלך. עליך לעבוד על עצמך בקטע הזה כדי להפתח מחדש לזוגיות. את יכולה להתחיל למגנט את אשר רוצה כ"כ, אבל בגישה חיובית ולא שלילית. מחשבות של מה שאת לא רוצה, פחדים להכיר אנשים מ"סוג" מסוים ממגנטים אליך בדיוק את אלה, כיון שזה במחשבותיך ולמחשבותיך כוח עצום!!! האם קראת את הספרים הסוד או כוחו של התת מודע? זה יכול להועיל לך לדעתי. הרבה אור יעל

יעל תודה אבל...

אני לא הבנתי איך את מבינה שאני שלילית אני ממש לא שלילית לצערקי ניתקלתי ולא רק אני לצערנו הסביבת הגברים לא משהו וקשה למצוא משהו טוב ניסיתי הרבה וקל לבוא להגיד מהצד את הדברים האלו תפתחי הבעיה שהם לא הכי פתוחים ולוקח זמן רב למצוא משהו טוב.

המשך

קראי את דבריך וראי בעצמך מהי הגישה שלך, האם היא אכן חיובית? כדי שיהיה שינוי הוא צריך להגיע ממך, לא מאחרים. כשיהיה שינוי אצלך, אז תתחילי למגנט אליך את הגבר שאת רוצה. בהצלחה יעל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר