ליעל שלום..(ע"פ בקשתך שאכתוב פה)..

רציתי שתאמרי לי אם יש התאמה עניין, התרחשויות לגבי הבחור אני מאוד רוצה אותו אבל את שלי עשיתי(היה בנינו משיכה אמר דברים טובים עלי ממה שנראה לי חושש ממחויבות באופן כללי ממה שאז היתה שיחה בנינו) אשמח שתבדקי לשאלתי תאמיני לי שאם הוא ירצה ממני רק אושר יהיה אני בחורה עם אופי טוב ויודעת מה רוצה מהחיים שרוצה בית ומשפחה בסה"כ אפילו לחיות בזוגיות טובה העיקר שיהיה מאושרת.ממש נתפסתי בו ריגשית ובנתיים מנסה להמשיך אבל קשה לי לא לחשוב עליו אבל אני לא אעשה צעד כי אין לי ממני מה לחדש לו הכדור אצלו..(יעל אם תרצי שמות זה במייל פשוט איני רוצה לפרט שמות עקב הזדהות) שם-5 ת.ל 28/7/1978 שם של הבחור-לפי הת.ז -3 וביומיום קיצור קוראים לו-5 שם משפחה:4 ת.ל-30/4/1977 תודה מקרב לב..

יעל שכחת אותי?

זוגיות

בבחור הזה יש דבר והפוכו, מצד אחד הוא נראה קליל, זורם, אולי קצת ילדותי, אבל בתוכו יש משהו הרבה יותר כבד... הוא יכול לחוש את הכבדות בכל דבר שהוא עושה, יש נטייה גם לעשות השוואות לאחרים, דברים הולכים בראיה שלו מאוד לאט וכל זה עושה בלגנים במה שקשור בעניני משפחה וזוגיות. התקופה מדברת עבורו על התחלות חדשות, שינויים. אני לא רואה כ"כ שיתוף ורגש כאן, לא רואה את שניכם באותו ראש. אם עשית את שלך ואמרת את שאת רוצה, מומלץ להרפות מזה. אם זה הוא הוא ישוב, אולם יכול להיות שיגיע מישהו אחר שמתאים לך הרבה יותר, אולם עליך להרפות ולהיות פנויה אליו. את נמצאת בתקופה של טרום יום הולדת ואנרגיות יכולות להיות בירידה, התקופה אליה תכנסי ביום הולדתך הקרוב יכולה להביא לסיום ולסגירת מעגלים של מה שלא מתאים לך יותר, דברים יכולים לנוע יותר מהר מבחינתך, יכולות להגיע הזדמנויות. הרבה אור ואהבה יעל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר