ליעל שלום...

האם את רואה אצלי זוגיות בקרוב לכיוון חתונה... 28/7/1978 שם שלי מסתכם -5 שם משפחה-3 אני לא מוצאת מישהו במתאים לי אודה לך על תגובתך..

זוגיות

השנה מאוד טובה מבחינתך להתחלת קשר זוגי משמעותי. אני רואה את המאבקים, דברים לא זורמים... יש צורך באדם שיתן לך מסגרת, יציבות. את בחורה שלא חושפת את כל הקלפים, יש משהו נסתר, לא גלוי. זקוקה לעשות דברים בדרך שלך, כמו שאת רואה לנכון. יש צורך לא פעם להיות עם עצמך, לקבל את השקט שלך, שיעזבו אותך במנוחה, בעיקר במצבי לחץ. תחושות בטן חזקות, אינטואיציה בריאה. העזרי בה, היא יכולה להנחות אותך. שוב, מבחינתך עיתוי, עד ליום הולדתך הקרוב הזמן מאוד טוב לצאת ולהכיר. השאלה האם את פתוחה לכך, האם את מוכנה... האם את מגיעה נקייה? השנה שתחל ביום הולדתך הבא יכולה להביא גם לסגירת מעגלים ולסיום דברים שלא מתאימים לך יותר, כולל סיום מעגל הרווקות... הרבה אור ואהבה יעל

שלום יעל...

תראי אני ניסיתי להכיר אבל לא היו כל כך מתאמים או רצינים ודבר שני אני נכנסת מיולי לשנה 2 מה בשנה זו אני לא יכולה למצוא זוגיות.. כי מה שאת אומרת ונשמע רק בשנה אחת? למה התכוונת.. ולמה התכוונת שאני אסיים את המעגל הרווקות את רואה שאכיר מישהו רציני למיסוד וכו..? אני לאחר קשרים מאכזבים וכמעט עמדתי להתחתן לפני 3 שנים ממש מרגישה אכזבה בלב ואני בחורה שמחפשת משהו רציני/בריא בלי משחקים זה לא האופי שלי ודרך אגב אני לא בנרדם נסתר באופי שלי בכלל אודה לך על תגובתך?

המשך

ראשית, את אכן נמצאת נומרולוגית בשנה 1, שמצוינת להתחלות חדשות ולפתיחת דלתות. השנה אליה תכנסי ביום הולדתך הקרוב היא 2, שנה שיכולה לשים דגש על זוגיות, שנה מעולה ליצירת קשר משמעותי ואמיתי, או לחיזוק קשר אם יחל קודם לכן. אבל פרט לשנה האישית יש גם שנה נסתרת... זהו מספר שמאיר באור נוסף את אופיה של השנה. מה שניתן לראות על התקופה הנוכחית שקצת הותשת ונגמר לך הכוח, אני רואה את הלבד... אבל שוב, הפוטנציאל קיים ובגדול, החודש הזה מאוד טוב לכך! וכמובן שגם בשנה שתחל ביום הולדתך הקרוב, דווקא אז יכולה להגיע התחזקות אנרגטית! אני רואה את הצורך בבן זוג שיתן מסגרת, בטחון, יציבות. את יכולה לקנות לך אבן רוז קוורץ ולשים אותה בקרבתך, ליד מיטתך למשל, או בכל מקום שתרגישי לנכון, כמובן לטהר אותה קודם לכן. שיהיה בהצלחה הרבה אור ואהבה יעל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר