שבוע טוב טוב!!

שלום לך , מה שלומך? שמי ליאת ואני פרודה מבעלי מזה כמה חודשים.. יש לנו שני ילדים משותפים ואנחנו בהליכי גירושין שאמורים להסתיים באפריל... הוא מאוד מקשה עליי ורוצה שנחזור ומבחינתי אין סיכוי , אני מאוד פגועה ממנו וחושבת שאנחנו לא מתאימים, הוא כל הזמן מתחנן אלי וזה מאוד קשה לי כי אני מרחמת עליו , אני רואה כמה קשה לו , עולמו חרב עליו , הוא כמובן גם משחק הרבה על מצפוני מבחינת הילדים, ולדעתי הם יהיו הרבה יותר מאושרים עם אמא מאושר ובסופו של דבר גם אבא... כל המצב הזה מדכא אותי מאוד , אני לא רוצה לחזור אליו היה לי מאוד רע איתו ומאז שנפרדנו יותר טוב לי , אני יכולה לנשום , להיות עצמי... אני מחפשת עבודה וגרה אצל ההורים , אני מלאת רגש ורוצה לפרוץ קדימה... האם תוכלי לעודד אותי לגבי "העתיד" , האם יהיה לי טוב ? האם אהיה מאושרת ? אמצא אהבה חדשה ? זוגיות טובה? עבודה טובה?? תסלחי לי על האורך .. פשוט לא קל לי.. אשמח לקבל ממך תשובה. ליאת 27.09.1982 שבוע טוב ומבורך .

לילה טוב

ואו כמה רגישות יש בך! המון רצון לעזור, אפילו להקריב למען המשפחה. לעיתים לוקחת על עצמך דברים שלא שייכים לך, מאוד קשה לשים גבולות, לומר לא וזו תגובת שרשרת. כשאת לא אומרת לא בפעם הראשונה זה רק גדל וגדל ואז הרבה יותר לומר את הלא... עד שבאמת מגיעים מים עד נפש. רואים את האכזבות, את הדרמות. התקופה הזו מביאה עימה את הפירות על מה שהיה בשנה הקודמת. זהו כן זמן שיכול להביא לשינוי, להתחדשות מבחינתך גם בעניני עבודה וגם בעניני זוגיות. אפילו לא ציינת תאריך לידה שלו, נראה שגמרת אומר בליבך. אני רואה אותו מנסה. רואים עכשיו שאת היא זו שמחזרים לפתחה... קודם כל עליך להחליט. אם את הולכת איתו, יש כאן הרבה מאוד עבודה, לשני הצדדים וזה לא משהו שניתן לעשות לבד, יש צורך בעזרה מבחוץ. אני רואה את הצורך הגדול בבן זוג שיהיה מאוד רגיש אליך! קשר חדש וטוב יכול להגיע רק ממקום בו את פנויה אליו לגמרי וכרגע את לא ממש שם...   הרבה אור ואהבה יעל

תודה לך יעל , על זמנך ועל רגישותך.

מאחלת לך המון כוח אור ואהבה. ליאת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר