שלום רב יעל

אני בפרשת דרכים .... אני נשואה מזה חמש שנים ויש לנו שני ילדים משותפים , היה לי מאוד לא טוב איתו בשלוש שנים האחרונות ולאחר התחבטויות רבות החלטתי שאנירוצה להתגרש .. הגעתי למצב שאניכל כך סגורה עם עצמי שזה הדבר הנכון ...נכון לעכשיו אניגרה אצל הורי עם הילדים (כשבועיים)ופתאום אני שוב מתלבטת.. תאריך הלידה שלי 27.9.1982 תאריך לידה שלו 25.9.1976 אנימודה לך על תשובתך.. שיהיה שבוע טוב ומלא באור

לילה טוב

כמה רגש יש בך! כמו מים סוערים מבפנים! המון אינטואיציה, תחושות בטן מאוד מאוד חזקות, חשה אנרגטית דברים. לעיתים יכולה להיות חסרת סבלנות, הרגשה שדברים לא ממש באים בהתאם להשקעה שלך, פול גז בניוטרל וזה נראה מאוד מאוד חזק בשלוש שנים האחרונות, חוסר סבלנות, לעיתים גם חוסר טאקט... את מאוד מאוד זקוקה לרגישות מבן הזוג, לעשות איתו יחד. הוא אדם של הפכים, מצד אחד מאוד מאוד צריך את תשומת הלב, יש משהו ילדותי, מאוד פגיע, מצד שני יש פעמים בהן הוא זקוק לשקט שלו, להיות עם עצמו, לא תמיד מדבר, לא תמיד חושף מה שיש. זהו קשר שיש בו שיעור, ועל השיעור יש צורך לעבוד. אבל זה בהחלט אפשרי, אם רק רוצים... מבחינתך זה דווקא זמן טוב לזה כעת, גם מבחינתו, הוא החל ביום הולדתו האחרון תקופה חדשה, אחרת, רואים התחלה חדשה, פתיחה של משהו חדש בתוך מסגרת, אז כמובן שזה יכול להיות פתיחת מעגל איתך, אבל זו כבר הבחירה של שניכם! זוהי אחת הדרכים בה ניתן לבחור. הרבה אור ואהבה יעל

יעל שלום

תודה רבה על תגובתך והתיחסותך. כתבת שמהיומולדת שלו הוא מתחיל משהו חדש , הוא באמת פתח עסק בחודש הזה ... בשבת הגעתי להחלטה סופית שאני לא רוצה להמשיך את הקשר איתו , אני רוצה להתגרש, זו הבחירה שלי. לגבי השיעור בקשר הזה , אני לגמרי מתחברת למה שאת אומרת ומבינה איזה שיעור היה עליי לעבור איתו ,ואיזה שיעור היה עליו לעבור איתי.. אולי תוכלי לומר משהו לגבי מעבר למה שאמרת ?? ת.ל 27.9.1982 שיהיה לך יום טוב מלא אור ושמחה

המשך

הבחירה היא תמיד בידייך! החודש הזה היה חודש של חשבון נפש מבחינתך חודש של בחינת הדברים מחדש ואפילו תחת זכוכית מגדלת, אבל מה שכבר לא מתאים לא ממשיך... באופן כללי התקופה בה את נמצאת כעת עד ליום הולדתך הקרוב מדברת על זרימה של דברים, התחדשות ושינויים. שיהיה בהצלחה יעל

תודה לך יעל

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר