מרגישה

שלום שמי פרטי מירב עדי .משפחה גל ילדת 22/5/84 כיום עובדת סיעת לחינוך מיוחד בבית ספר ,מרגישה עבודה צוות של סיעות שוחק וקשה לי מאוד היתי מאוד רוצה תעזרי למצוא עסוק עבודה יכול להתאים לי לפי כישורים שלי יוכל ללמוד במקביל לעבודה.אשמח מאוד לעזרתך,בכך לא יפסיד את הרשמה לשנה קרובה . יכול להיות תחום טיפול לילדיםאו קורס משהוא אחר כיוון שונה לחלוטין מה שאת רואה לנכון.אשמח לתשובה כנה, תודה ויום טוב מירב.

הרגשה

לילה טוב בך יש צורך מאוד גדול ביציבות, במסגרת, בבטחון, אבל לפעמים זה יכול לעשות לך קצת בלגן בחופש האישי שלך. בתוך תוכך, לא תמיד קל לך עם המסגרת, יכולה לאבד את הסבלנות, להרגיש שמיצית דברים ואת זקוקה לעבור הלאה, להתקדם. יש פוטנציאל גבוה להתעסק כעת בתחום הקשור בהוראה והדרכה עם ילדים במסגרת חינוכית, זה יכול להתאים מאוד. התקופה הזו שהחלה ביום הולדתך האחרון, את יכולה להיות קצת חסרת סבלנות לפעמים, מרגישה שאת משקיעה ומשקיעה ולא תמיד רואה תוצאות מיידיות. אבל זו תקופה מאוד טובה להשקיע, להאזר בסבלנות, השינוי יגיע בהתאם להשקעה שלך כעת, מיום הולדתך הבא תכנסי לתקופה שבה יכול להיות דגש גם על עניני לימודים, זה זמן טוב לקדם דברים כעת בנושא. בהצלחה יעל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר