עבודה/לימודים/בריאות

אשמח לקבל חוות דעת לגבי עבודה לגבי לימודים האם נראים על הפרק ולגבי הבריאות ת.ד. 4.11.54 שעה 23:00

לימודים

הי את אדם בעל אינטואיציה מאוד גבוהה, יש בך שאיפה לחיבור בין חומר לרוח, מאוד שמה לב לפרטים, דייקנית, מסודרת, יש בך רגישות מאוד גבוהה, אישה אמיתית בנפשה. את נמצאת בתקופה של התחזקות וצמיחה, יש הזדמנויות בחייך ואת צריכה לנצל אותן. לימודים מאוד מאוד מתאימים לך! גם השנה וגם השנה הבאה. זה יכול להכין אותך לתקופה חדשה בחייך של שינוי שתחל בנובמבר 2010. על נושא בריאות אינני עונה בפורום. המון הצלחה ובריאות יעל

תודה לך יעל יקרה

מה שנראה על הפרק זה קורס בן 5 חודשים כבר בפברואר הקרוב אולם מבחינת הבית - אני די חוששת שהעיתוי לא טוב ולכן אני שואלת האם ללכת על זה - או לחכות למועד אחר (אשמח אם תייעצי לי) ובנוסף - מה את רואה לגבי עבודה? ושמחה על המילים שלך:) תודה ובברכה, אביה

המשך

הי אביה כפי שאמרתי גם השנה וגם שנה הבאה טובות ללימודים. שנה הבאה אף יותר מתאימה! למרות שגם חודש פברואר נראה כחודש טוב להתחיל ללמוד. כפי שכתבתי לך יש בך אינטואיציה מאוד גבוהה, ולכן אם יש בך הרגשה שהעיתוי פחות טוב מבחינתך, כנראה שיש סיבה לכך. הקשיבי לאינטואיציה שבך! רואים את עניני המשפחה בעדיפות גבוהה השנה, כך שזה מסתדר עם מה שאת אומרת. לגבי עבודה, לא ציינת במה את עוסקת על מנת שאוכל לבדוק. בעקרון, את נמצאת בשנה של התחזקות כלכלית. בהצלחה יעל

יעל - את מתחילה לעודד אותי וזה כבר טוב:)

עד כה עבדתי בשתי משרות אחת של בוקר - כמזכירה ועזבתי לפני חודש לאחר 3 שנים ואחת של אחה"צ גם מזכירה במרפאת שיניים אבל אין לי מספיק שעות שם ולמרות שנחמד וכייף - עדיין מעט כסף ולכן אני שואלת האם באופק את רואה משהו אחר/שונה - יותר שעות וכן אני בדר"כ פועלת לפי האינטואיציה כפי שכתבת - ובדרך כלל זה גם מצליח לי - לכן לוקחת את הדברים שאמרת שאם לא פברואר זה...אזי מאוחר יותר אולי יהיה טוב יותר בתקווה לטוב ולך התודה מראש ושמחה שגיליתי ת'אתר כאן תודה שוב אביה

המשך

אביה יקרה תודה לך, אני שמחה שיכולה לעזור! כפי שאמרתי קודם לכן, מיום הולדתך האחרון השנה מאוד טובה לעניני כספים ועבודה, כך שבהחלט יכולות להיות הזדמנויות לשיפור המעמד הכלכלי. חודש פברואר הוא חודש טוב בעניני כספים, תבחני הזדמנויות אם תהינה. מאוד טוב לך העיסוק כמזכירה במרפאה, את זקוקה למקום עבודה שתרגישי בו טוב! שוב המון המון הצלחה, אושר ובריאות יעל

תודה לך יעל יקרה

אני אכן שמחה במרפאת השיניים למעט שאין לי מספיק שעות שם ועזבתי עבודה קבועה של בוקר - ברשות המקומית ומרגישה שטוב שעשיתי את הצעד הזה לאחר 3 שנים כי מאד אהבתי את העבודה את האנשים אבל לא את זו ש...ישבה איתי במשרד:) מקווה שהצעד הזה לא בעוכריי הוא כי בהתחלה לקחתי את זה קשה מאד היום מרגישה משוחררת ורואה כי טוב בתקווה שאכן כל מה שאמרת לי כאן - יתגשם תודה לך על הכל בברכה, אביה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר