צריכה הכוונה...

היי אני צעירה מדי מכדי לחשוב על העתיד שלי בעוד כ-7 שנים,כשאני אהיה בת 20,אבל אני לא יכולה להרפות מהנושא הזה. אני בת 13,שמי הוא אביבה ותאריך הלידה שלי הוא 26.8.1994 אני בן אדם שמאוד אוהב לתכנן הכל מראש ובעיקר את העתיד,שזה לא טוב,כי לפי דעתי פשוט צריך לחיות בלי הרבה תכנונים. כשהייתי בת 7 רציתי להיות בעסקי הבידור,משחק שירה וכל זה,ואני יודעת שזה נשמע שיטחי שכזה. הוריי תמיד היו נגד זה ומשך כמה שנים באמת דיכאו את זה כמה שרק יכלו,עד שלפני כמה חודשים התחלתי להתעניין במשחק, ורציתי ללמוד את זה. הוריי לא היו ממש שמחים,ובעיקר אמי. לפני שהתחלתי להתעניין במשחק התעניינתי בפסיכולוגיה, ותמיד אמרתי שאני רוצה להיות פסיכולוגית. ה"תוכנית" שלי לעתיד היא כזאת: בגיל 18 ללמוד אנגלית כשפה זרה,ובו זמנית שירות צבאי חלקי,לטוס ללמוד משחק בארה"ב ואחרי זה למצוא סוכנות שתייצג אותי,אבל אני גם רוצה להתחתן ולהקים משפחה. אז יש פה איזהשהו ייעוץ או הכוונה בשבילי? בבקשה אני עומדת להשתגע אפילו מדיטציה לא עוזרת לי

הכוונה

היי אביבה ! התחלתי לקרוא ועצרתי באמצע . את נערה צעירה בת 13 בלבד . יעברו עלייך כל כך הרבה אירועים . ורב הסיכויים שהדברים שלא יהיו בדיוק כפי שאת מתכננת . מה לנערה בגילך לחשוב כל כך רחוק ? תהני מהרגע , השקיעי בלימודים בחיי חברה , את גם יכולה לשנות את דעתך עוד פעמים רבות . כל דבר בעיתו . בברכה פנינה מאור
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר