שאלה

נולדתי בתאריך 8.12.54 ביפו בשעה 1600 היום אאני בצומת דרכים . החלפתי דידרה ועברתי עיר מתאתי עבודה עם לינה והייתי מבקשת לדעת מה צופן לי העתיד. אני כבר שנים בלי בן זוג.הייתי מבקשת לדעת מה צופן לי העתיד האם אני אמצא לי בן זוג והאם העבודה שאני הולכת אליה היא מתאימה לי ואני אצליח בה. אודה לכם אם תענו לי. תודה

תשובה

הפורום אינו עוסק בצפונות העתיד ובחיזוי אורנה

מילה או שניים לגבי למה באת לכאן בגדול וגם תקבלי מושג מדוע את זמן רב ללא זוגיות

מה באת לחוות בגלגול חיים נוכחי? -- באת לחוות קארמות בכל תחומי החיים, באת "לסגור קצוות" גם בתחום מערכות היחסים. באיזה אופן באת לחוות זאת? -- באופן של ביטוי עצמי כאינדיבידואל בתוך מערכות יחסים. כל עוד לא תפנימי שעלייך לבטא עצמך במערכות יחסים ולא להיות כאסקופה הנדרסת לא תגיע אלייך מערכת יחסים זוגית מאחר והבריאה רואה שאינך מוכנה אז מדוע "לבזבז" אם המודעות שלך אינה במקום הנכון.עשי לך חשבון על מערכות יחסים קודמות וראי כיצד רק הצד השני ביטא עצמו יתר על המידה ואת רצית לרצות את הצד האחר ושכחת את עצמך.. כשתביני וייפול לך האסימון תהיי מוכנה למערכת זוגית ואז תזומן לך מערכת זוגית שהיא קרמתית נטו (כבר הייתם בהצלבה בחיים קודמים, קרי: 8) בכדי שתוכלי לבטא את הצד הזה שלך ולהתקדם בתיקון שלך כאן.

היות ואת יהודיה,החוקים היהודים קובעים עתידך

המוטו בקבלה "אלוהים עוזר לאלה שעוזרים לעצמם" ומשפט זה גובר על המשפט "דרך רשעים צלחה"
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר