צריכה עצה מאהבה ומקום נכון

אני בת 37 9-12-68 התחתנתי לפני כחודשיים עם בחור מדהים ואהבת נפש אמיתית הוא קטן ממני ב8 שנים 6-8-77 החתונה הייתה מדהימה ביותר ..עברנו לבית אחר לאחרונה ואני מרגישה קצת ירידה מאז החתונה גם ברמב הפיזית וגם בכלל זה קצת מפחיד כי רק התחתנו ומאהבה מאוד גדולה ומיוחדת רצינו ללכת ליעוץ שילוב של רוח ופסיכולוגיה אנחנו גם קצת קרובים ליהדות...יש עצות מאהבה?

תשובה לstation

יקירתי ראשית כל העצות כאן נתנות באהבה מלאה, המייעצים הם אנשים עסוקים ובכל זאת מוצאים זמן לתת דעותיהם ועצם חינם ולכל פונה, אני מקווה שתקבלי באהבה את עצתי. כל מה שקורה לך בשלב זה של החיים אחרי החתונה הוא נורמלי והגיוני בהחלט. אחרי תקופה של מתח והתלהבות של הכנות לחתונה, לרוב הגוף שלנו נותן לנו את כל המרץ הנדרש לכך ואחרי שכל הלחץ והמתח עוברים הגוף והנפש דורשים את שלהם:מנוחה, שקט ושלווה. קבלו את המצב כמו שהוא ואל תנסו לחפש פגמים כי אחר כך זה כמו כדור שלג שרק גדל. המצב שלכם מזכיר את קלף 4 המטות בטארוט, קלף שמראה זוג בחתונתו, שנראית בהחלט שמחה ומהנה והזוג מאושר, אך ברקע יש בית אפור שאךיו הם צריכים לעבור, צבע אפור הוא צבע של חוסר בהירות, ואכן כך אתם התחתנתם שמחים ומאושרים , זה לא מה שמבטיח עתיד צבעוני, כעת זה הזמן שלכם לצבוע את חייכם בצבעים שאתם רוצים ואוהבים, זה הבית שלכם, לימדו להכיר לעומק אחד את השני, למדו לקבל ולהעריך, אין לי ספק שיהיו לכם חיים טובים באהבה רבה אורנה

דבר חשוב נוסף....

לשניכם יש יכולת הכלה ונתינה מדהימים !!!

דרושים עובדים לעבודה קלה מהבית בקלדנות, ובעריכה, שכר גבוה, לפרטים נוספים שלחו לנו הודעה בוואצפ למספר 052-6540924 צוות אפטיל וורקס

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר