אלימות כלכלית .... ?

שלום מורן. ברשותך, אשאל שאלה שכוללת ביקורת על עורכי דין. לאחרונה נולד מושג חדש: "אלימות כלכלית". זה נראה לי שעורכי דין מחפשים ליצור לעצמם אפיקי תעסוקה\פרנסה חדשים. לוקחים מילה "אלימות" שיש לגביה כבר הרבה פסיקות מרשיעות. ומצמידים אליה נושא שתרם הוצמד. לאחר מכן יוצעים למסע פרסום והפצת "מותג" חדש. וזאת בעצם מניפולציה של דעת קהל. אני לא אתפלא אם בעתיד יוולד מושג "אלימות של מניעת יחסי מין מגברים ע"י נשים". זה גם יכול להיות אפיק פרנסה. מה דעתך על הנושא?

אדיק

מה שלומך? האם זה אותו אדיק מפעם? מזמן לא כתבת כאן :) ברוך שובך אלימות כלכלית אינה מושג חדש, וצערי הרב היא קיימת. אני מסכימה איתך, שכמו כל דבר אחר, גם בנושא הזה קיימות מניפולציות של עורכי דין, כך ניתן אף לראות בכל התלונות הקשורות לאלימות. אני יכולה להוסיף, שצר לי על כל אותן נשים שמסכימות להגיש תלונות שווא נגד בעליהן, אבי ילדיהן, שבסופו של יום נאלץ להיות מורחק מביתו ולעיתים אף לבלות לילה במעצר. אני לא מאמינה בתלונות שווא, ואני מקווה שנשים יפעילו את ההיגיון הבריא שלהן בטרם יגישו תלונות שווא, אף בגין אלימות כלכלית. אוסיף לעניין זה, שלא תמיד מוגשות תלונות שווא, וקיימים מקרים לא מועטים שבהם התלונות מוצדקות. כך גם ביחס לאלימות כלכלית. מי שלא חווה אלימות כלכלית לא יכול לדמיין לעצמו איך ניתן להתקיים תחת משטר רודני, בבית שלך עצמך. כך או כך, אני מקווה שפחות ופחות עורכי דין יעשו שימוש לא הוגן בכלי זה. המשך יום מקסים מורן סמון, עו"ד מנהלת הפורום

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

היי מורן.

אכן אותו אדיק. לפני יותר משנתיים הצטרפתי לרשת חברתית של משפחות חד הוריות. רוב הגלישה שלי התמקדה שם. לכן בקושי נכנסתי לפורום שלך. לאחרונה הצטרפתי לצוות הקמה של אתר חברתי חדש. אתר שהוקם עבור קהילה של משפחות חד הוריות אף הוא, אם כי עם ערכים מחודשים. תודה לך על התשובה. נחמד לבקר כאן אחרי זמן ממושך. אני אבוא עוד. אדיק.

אלימות כלכלית .... ?

שלום מורן. ברשותך, אשאל שאלה שכוללת ביקורת על עורכי דין. לאחרונה נולד מושג חדש: "אלימות כלכלית". זה נראה לי שעורכי דין מחפשים ליצור לעצמם אפיקי תעסוקה\פרנסה חדשים. לוקחים מילה "אלימות" שיש לגביה כבר הרבה פסיקות מרשיעות. ומצמידים אליה נושא שתרם הוצמד. לאחר מכן יוצעים למסע פרסום והפצת "מותג" חדש. וזאת בעצם מניפולציה של דעת קהל. אני לא אתפלא אם בעתיד יוולד מושג "אלימות של מניעת יחסי מין מגברים ע"י נשים". זה גם יכול להיות אפיק פרנסה. מה דעתך על הנושא?

תתפלא לשמוע אבל יש מצב כזה של מניעת יחסי מין מגבר לאשה

והאם אפשר לתבוע על זה גירושים????
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר