זלזול בהסדרי הראיה

היי לכל חברי הפורום היקרים, רציתי לדעת באיזה שלב והם בכלל אוכל לחייב את הפרוד שלי כספית עבור כל פעם שהוא לא מקיים את התחייבותו עבור הסדרי הראיה. בפעם האחרונה הוא לא בא, לא התקשר, כיבה פלאפונים, הילד (בן שש וחצי) מחכה לו בוכה על המרפסת במשך שעה וחצי, ןלא נרגע. (אולי כאשר הוא יחוייב בתשלום הוא לא יזלזל, ושוב זה ממש לא ממקום שלסחוט כספים אלא פשוט לגרום לו לא לזלזל בהסדרי הראיה ובילדים). בעיקרון הוא אמור להגיע פעמיים בשבוע מ17:30 ועד 20:30, ובפועל הוא נמצא עם התאומים הרבה פחות (שעה וחצי-שעתיים). פקידת סעד לסידרי דין מונתה אך יקח לה זמן לטפל בנושא כיוון שיש עומס אדיר. תודה ושבוע טוב.

תתבעי אותו

תתבעי אותו על אכיפת הסדרי ראיה והטלת סנקציות בכל הפרה של ההסדר בבית המשפט בו קיבלת פסק דין על הסדרי ראיה . סליחה זה אנוכי לתת לילד לבכות ככה . בברכה אדיב אדיב

תודה, אני פשוט לא מצילחה אותו

זה כ"כ קשה לי במיוחד שהשכנה שלי אמרה לי שהיא ראתה אותו בקניון עם חברה שלו והילדים שלה, מחבק אותם ולא חושב בכלל על התאומים שלו, בדיוק בזמן שהוא צריך להיות עם ילדיו שלו בהסדר הראיה. חוסר הרגישות הזו פשוט מייסרת אותי ולא נותנת לי מנוח מה גם שאמש הוא היה אמור לבוא ולא בא, ואני בכלל לא הזכרתי את העובדה שחוקית אנחנו עדיין נשואים, איך אדם יכול למחוק שנים מחייו בשניה אחת ולפצוח בחיים חדשים בשניה אחרי. איך??? הידל לא מפסיק לבכות ואומר לי "אבא כבר לא אוהב אותי הוא לא בא יותר לראות אותי וגם לא מתקשר הוא בטח אוהב את הילדים של חברה שלו הוא כבר לא אוהב אותי" ושוב אני בלי מילים מנסה להרגיע אותו ולהזיכר לו כמה אנשים מסביב אוהבים אותו. אבל לצערי לאבא אין תחליף...

שלום

טוב אז לפני הזכרה על כול האנשי שמסביב המילה מסביב אפשר להדגיש כי זה ממש מרוגש עד כמה כול הסביבה אם יכולה לגרום לאהבה שבתוכה יש גם יחסים וגם נתנו להיסתדר עד כמה שזה אפשרי וטוב שניזכרת על העבודה כי במיוחד זה חשוב בשבילכם לפחות עד עכשב זה היה חשוב מה זה יתן הריאה חוץ מי השימחה ופגישה אם כול הילדו וטוב שיש מילים טובות ויפות שנותנים מנוחה תודה

זלזול בהסדרי הראיה

היי לכל חברי הפורום היקרים, רציתי לדעת באיזה שלב והם בכלל אוכל לחייב את הפרוד שלי כספית עבור כל פעם שהוא לא מקיים את התחייבותו עבור הסדרי הראיה. בפעם האחרונה הוא לא בא, לא התקשר, כיבה פלאפונים, הילד (בן שש וחצי) מחכה לו בוכה על המרפסת במשך שעה וחצי, ןלא נרגע. (אולי כאשר הוא יחוייב בתשלום הוא לא יזלזל, ושוב זה ממש לא ממקום שלסחוט כספים אלא פשוט לגרום לו לא לזלזל בהסדרי הראיה ובילדים). בעיקרון הוא אמור להגיע פעמיים בשבוע מ17:30 ועד 20:30, ובפועל הוא נמצא עם התאומים הרבה פחות (שעה וחצי-שעתיים). פקידת סעד לסידרי דין מונתה אך יקח לה זמן לטפל בנושא כיוון שיש עומס אדיר. תודה ושבוע טוב.

קנסות - הסבר

ערב טוב. רק לביהמ"ש/ביה"ד יש את הסמכות לקנוס את הצד השני על אי קיום הוראות/החלטות של מערכת המשפט. במידה והוא מפר את הסדרי הראיה כדרך חיים אזי רק דרך בקשה מישפטית לפסוק כנגדו קנס על כל הפרה של ה. ראיה. ואין לעשות זאת אלה אם ההפרות הם שיטטיות ולא מיקריות. למעשה הפרת הסדרי ראיה הינה הפרה של החלטה שיפוטית ומערכ' המישפט מתייחסים לכך בחומרה ואף קונסים את המפר אף "בהוצאות לדוגמא" יודגש ששימוש בהיכים שכאלו עלול להעצים את עוצמות ההליכים ויש לעשות "שיקול בריא" באם כדאי לפעול כך. בברכת חג שמח.ץ

סנקציות נגד בן זוג זה לא ביזיון בית המשפט .

תודה, אני פשוט לא מצילחה אותו

זה כ"כ קשה לי במיוחד שהשכנה שלי אמרה לי שהיא ראתה אותו בקניון עם חברה שלו והילדים שלה, מחבק אותם ולא חושב בכלל על התאומים שלו, בדיוק בזמן שהוא צריך להיות עם ילדיו שלו בהסדר הראיה. חוסר הרגישות הזו פשוט מייסרת אותי ולא נותנת לי מנוח מה גם שאמש הוא היה אמור לבוא ולא בא, ואני בכלל לא הזכרתי את העובדה שחוקית אנחנו עדיין נשואים, איך אדם יכול למחוק שנים מחייו בשניה אחת ולפצוח בחיים חדשים בשניה אחרי. איך??? הידל לא מפסיק לבכות ואומר לי "אבא כבר לא אוהב אותי הוא לא בא יותר לראות אותי וגם לא מתקשר הוא בטח אוהב את הילדים של חברה שלו הוא כבר לא אוהב אותי" ושוב אני בלי מילים מנסה להרגיע אותו ולהזיכר לו כמה אנשים מסביב אוהבים אותו. אבל לצערי לאבא אין תחליף...

האיש פשוט רע תמצאי לך מישהו חם ולבבי ותנהגי כמוהו .

סנקציות נגד בן זוג זה לא ביזיון בית המשפט .

סנקציות

כאשר לא מקיימים את החלטות ביהמ"ש זה בזיון ביהמ"ש.!!! עליהם מגיב ביהמ"ש בסנקיות ואף במאסר.

קנסות - הסבר

ערב טוב. רק לביהמ"ש/ביה"ד יש את הסמכות לקנוס את הצד השני על אי קיום הוראות/החלטות של מערכת המשפט. במידה והוא מפר את הסדרי הראיה כדרך חיים אזי רק דרך בקשה מישפטית לפסוק כנגדו קנס על כל הפרה של ה. ראיה. ואין לעשות זאת אלה אם ההפרות הם שיטטיות ולא מיקריות. למעשה הפרת הסדרי ראיה הינה הפרה של החלטה שיפוטית ומערכ' המישפט מתייחסים לכך בחומרה ואף קונסים את המפר אף "בהוצאות לדוגמא" יודגש ששימוש בהיכים שכאלו עלול להעצים את עוצמות ההליכים ויש לעשות "שיקול בריא" באם כדאי לפעול כך. בברכת חג שמח.ץ

מצטרפת לדבריו של ראובן

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

תודה

חן חן לך וחג כשר ושמח

קנסות - הסבר

תודה לכם, התיחסותכם מחממת את הלב

תודה רבה רבה רבה. אני מקווה שהפרוד שלי יבין לבד שההתנהגות הזו רק נגדו, בכל מקרה בעקבות תגובותיכם אוכל אבדוק מול פ.סעד לסדרי דין את הסקציות אותן אוכל לנקוט. תודה שוב לכולם, רק העובדה שיש מי שאיכפת לו, ולפנות זמן להתיחסות ממש עוזר לי בהחלטות מסוימות. חג שמח לכם, וכל עם ישראל. אורלי.

זלזול בהסדרי הראיה

בעקבות הזלזול בהסדרי הראיה-תגובת התאומים שלי לא איחרה לבוא...

היי וחג שמח לכל חברי הפורום, בפעם הקודמת סיפרתי כי הפרוד שלי מזלזל נורא בהסדרי הראיה, שלושה וחצי שבועות שהוא לא בא ולא התקשר, וביום חמישי האחרון פתאום הוא הופיע, כאילו כלום וביקש את הילדים, עלי לציין שבלב כבד אמרתי לו איפה אני נמצאת איתם והוא בא. העלתי את הילדים לאוטו חגרתי אותם, ולפתע הילד (בן 6) התחיל לבכות ופלתוח את החגורה, וירד מהאוטו בטענה שהוא לא רוצה לאבא ושהוא רוצה להשאר איתי, התאומה שלו (שבכלל לא רצתה לראות את אביה) כמובן ירדה אחריו. אביהם היה בשוק איך זה שהילד שכ"כ אהב את אביו פתאום לא רוצה להיות איתו כלל והחל לצרוח עלינו ולקלל אותנו באמצע הרחוב, כך שאמרתי לעצמי שגם אם הילדים רוצים ללכת איתו עכשיו אין מצב שאני נותנת לו את הילדים כשהוא בסערת רגשות שכזו, כמובן שלקחתי את הילדים וברחתי משם, ההתנהגות שלו היתה ממש מפחידה, גם לילדים וגם לי. עכשיו שאלתי היא האם בעקבות האירוע הוא יכול לטעון שאני סרבתי לתת לו את הילדים??? אני ממש לא יודעת מה לעשות הייתי צריכה לשלוח את הילדים בניגוד לרצונם ועוד כשהוא כך עצבני??? (לתזכורת, הוא הוצא מהבית בעקבות אלימות מילולית ופיזית), כמובן שמאז הוא לא התקשר ולא בא. רציתי לערב את פ.הסעד לסדרי דין אבל עקב חול המועד אוכל לדבר איתה רק אחרי החג. אני ממש לא יודעת אם התנהגתי בסדר. אודה על תשובה בהקדם. חג שמח אורלי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר